kariera

Prezentacja specjalności Analiza danych i Matematyka stosowana

W poniedziałek 4 grudnia w godzinach 14:15-16:00 w sali 601 odbędą się dwa ​interesujące wykłady:

14:15-15:00 profesor Grzegorz Karch opowie o problemach matematycznych​ typowy​ch dla matematyki stosowanej;
15:15-16:00 profesor Małgorzata Bogdan opowie o problem​ach matematycznych​ typowych dla analizy danych.

Firma Jane Street zaprasza na konkurs programistyczny

Firma Jane Street serdecznie zaprasza studentów Uniwersytetu Wrocławskiego na Electronic Training Challenge (ETC), czyli całodniowy konkurs programistyczny, w którym drużyny walczą ze sobą na symulowanym rynku.

Konkurs odbędzie się 25 listopada między 10:00 a 22:00. Firma zapewnia śniadanie, lunch oraz kolację. Dla najlepszej drużyny przewidziana jest nagroda pieniężna. Zapisy na wydarzenie trwają do 18 listopada do 11:59.

Spotkanie informacyjne dotyczące programu ERASMUS+

W dniu 6 listopada (poniedziałek) o godz. 17:00 w sali 13 w Instytucie Informatyki odbędzie się spotkanie informacyjne dla studentów i doktorantów UWr zainteresowanych wyjazdem na stypendia zagraniczne w ramach programu ERASMUS+ w roku akademickim 2018/2019.

Spotkanie z firmą KRUK

Koło Naukowe Probabilistyki i Statystyki Matematycznej zaprasza na spotkanie z firmą KRUK, które odbędzie się w dniu 24 października (wtorek) o godzinie 17:00 w sali EM Instytutu Matematycznego.

W trakcie spotkania będzie można dowiedzieć się więcej o roli matematyka w tej firmie, perspektywach rozwoju oraz pożądanych umiejętnościach.

Subskrybuj RSS - kariera