kariera

Wykład nt. podstaw cyfrowego przetwarzania sygnałów (DSP)

Zapraszamy na wykład Radosława Ceszkiela z Nokii (naszego absolwenta), dotyczący podstawowych pojęć  związanych z cyfrowym przetwarzaniem sygnałów (DSP), niezbędnych dla każdego, kto chce się specjalizować w tej dziedzinie.

Wykład odbędzie się w czwartek 20 kwietnia o godz. 16:15 w sali EM. Jest dostępny już dla studentów drugiego roku.

Konkurs na zatrudnienie w Instytucie Matematycznym

Dziekan Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego ogłasza otwarty konkurs na cztery dwuletnie stanowiska adiunkta lub asystenta oraz na cztery stanowiska adiunkta lub starszego wykładowcy na czas nieokreślony w Instytucie Matematycznym. Termin składania dokumentów: 30.04.2017 r. Wniosek o zatrudnienie: .pdf.doc.

Spotkanie w sprawie wyboru specjalności

Spotkanie ze studentami drugiego semestru studiów licencjackich w sprawie wyboru specjalności odbędzie się we wtorek 28 lutego o godz. 14:00 w sali HS.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Subskrybuj RSS - kariera