kariera

Spotkanie z pracownikami firmy CRISIL

Zapraszamy w środę 7 czerwca w godz. 17-19 do sali WS na spotkanie z pracownikami firmy CRISIL.

Na spotkaniu będzie mowa o tym, jak stosuje się matematykę w analizie finansowej i dlaczego warto przy tym umieć programować. Usłyszymy o firmie i o tym jak się tam pracuje. Więcej informacji na plakacie.

Sukcesy w konkursach NCN

Narodowe Centrum Nauki ogłosiło właśnie wyniki 12. edycji swoich konkursów. Miło nam poinformować, że wśród projektów zakwalifikowanych do finansowania jest wiele kierowanych przez uczonych z naszego Instytutu: prof. Piotra Bilera, prof. Tadeusza Januszkiewicza, dr hab. Małgorzatę Bogdan, dr Aleksandrę Kwiatkowską, mgr Joannę Tumilewicz i mgr. Michała Krawca.

Wykład nt. podstaw cyfrowego przetwarzania sygnałów (DSP)

Zapraszamy na wykład Radosława Ceszkiela z Nokii (naszego absolwenta), dotyczący podstawowych pojęć  związanych z cyfrowym przetwarzaniem sygnałów (DSP), niezbędnych dla każdego, kto chce się specjalizować w tej dziedzinie.

Wykład odbędzie się w czwartek 20 kwietnia o godz. 16:15 w sali EM. Jest dostępny już dla studentów drugiego roku.

Konkurs na zatrudnienie w Instytucie Matematycznym

Dziekan Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego ogłasza otwarty konkurs na cztery dwuletnie stanowiska adiunkta lub asystenta oraz na cztery stanowiska adiunkta lub starszego wykładowcy na czas nieokreślony w Instytucie Matematycznym. Termin składania dokumentów: 30.04.2017 r. Wniosek o zatrudnienie: .pdf.doc.

Spotkanie w sprawie wyboru specjalności

Spotkanie ze studentami drugiego semestru studiów licencjackich w sprawie wyboru specjalności odbędzie się we wtorek 28 lutego o godz. 14:00 w sali HS.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Subskrybuj RSS - kariera