spotkania

Wykład Terence'a Tao

Zapraszamy na otwarty wykład laureata Medalu Fieldsa prof. Terence'a Tao pt.

The Erdős discrepancy problem,

który odbędzie się w środę 6 września w sali IICDEF na Wydziale Chemii UWr i rozpocznie się o godzinie 17:00.

Wcześnie w godzinach 15:15-16:15 odbędzie się w tym samym miejscu wykład wprowadzający prof. Pawła Strzeleckiego z Uniwersytetu Warszawskiego pt. Szeregi Fouriera: jak z prostych cegiełek budować dowolne funkcje?

Michał Szurek, "Kreda, długopis, GeoGebra, klocki Lego, piłeczki pingpongowe - wszystko jest dobre, by zachęcić ucznia do matematyki" - spotkanie w ramach seminarium I^3

W dniu 5 czerwca o godz. 17:15 w sali 601 na seminarium I3 = Inspiracja * Indywidualizacja * Interdyscyplinarność odbędzie się spotkanie z Michałem Szurkiem (UW) nt.

Kreda, długopis, GeoGebra, klocki lego i piłeczki pingpongowe - wszystko jest dobre, by zachęcić ucznia do matematyki.

Subskrybuj RSS - spotkania