Rekrutacja do programu MOST

Zachęcamy do wzięcia udziału w Programie Mobilności Studenckiej i Doktoranckiej „MOST”. Program – funkcjonujący od 15 lat – umożliwił wyjazd na inną uczelnię krajową już ponad 10 tysiącom osób.

Rekrutacja na semestr zimowy i cały rok akademicki 2016/2017 trwa od 15 kwietnia do 15 maja. Aby skorzystać z tej oferty, należy przede wszystkim odwiedzić stronę internetową Programu MOST, na której można zapoznać się ze wszystkimi szczegółami dotyczącymi funkcjonowania Programu, a także – nie odchodząc od biurka – zgłosić swoją kandydaturę (można też zerknąć na stronę instytutową Programu Most).

Podstawowymi zaletami Programu są:
– możliwość studiowania na jednej z 29 najlepszych uczelni krajowych;
– wybór kierunku obecnie studiowanego lub pokrewnego;
– samodzielne opracowanie planu zajęć, uczęszczanie na przedmioty nie będące w ofercie Uczelni Macierzystej.

Zapoznaj się z aktualną ofertą MOST-u oraz załóż konto w systemie IRK MOST, za pośrednictwem którego dokonasz rejestracji i uzyskasz status osoby ubiegającej się o udział w Programie MOST.

Studenci, Doktoranci zainteresowani udziałem w Programie MOST składają pisemne wnioski w dziekanacie najpóźniej do dnia 17 maja br. włącznie.

Zachęcamy do skorzystania z tej oferty oraz śledzenia aktualności dotyczących MOST-u na Facebooku: www.facebook.com/programmost2000