Szukamy tutorów do tutorni

Lubisz pomagać innym w nauce? Może myślisz o zostaniu nauczycielem akademickim i chciałbyś sprawdzić, jak się odnajdziesz w tej roli? Może spędzasz na uczelni dużo czasu z powodu „okienek” i chciałbyś zająć się wtedy czymś pożytecznym? A może chciałbyś się zmotywować do dobrego przygotowania się do egzaminu licencjackiego, bo nie możesz się do tego zabrać? Wreszcie może studiujesz specjalność teoretyczną i poszukujesz możliwości odbycia praktyki?

Jeśli choć na jedno z powyższych pytań odpowiadasz twierdząco, a ponadto Twoja wiedza z przedmiotów nauczanych na pierwszych latach studiów matematycznych jest na tyle ugruntowana, że możesz nią służyć innym, warto byś spróbował swoich sił pracując jako tutor. Wystarczą już dwie godziny czasu wolnego w tygodniu, by móc przeznaczyć je na pomoc w nauce młodszym koleżankom i kolegom. Będzie to doskonała okazja do sprawdzenia się w roli nauczyciela czy też do ugruntowania swojej wiedzy z kilku fundamentalnych przedmiotów. Za swoją pracę otrzymasz wynagrodzenie. Dodatkowo jeśli myślisz o dyplomie ze specjalnością Matematyka teoretyczna, możesz w ten sposób zaliczyć obowiązkową praktykę.

Zapraszamy wszystkich studentów od IV semestru wzwyż. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Szymonem Cyganem: Szymon.Cygan@math.uni.wroc.pl.