Nowy program studiów

Senat Uniwersytetu Wrocławskiego uchwalił zmiany w programie studiów dla kierunku matematyka (I stopień i II stopień). Zwracamy uwagę, że zmiany w programie dotyczą wyłącznie studentów rozpoczynających studia (I stopnia lub II stopnia) 1 października 2022 lub później. Najważniejsze zmiany to:

• zniesienie prac licencjackich na kierunku matematyka (dla studentów rozpoczynających studia I stopnia 1.10.2022 lub później);
  • zniesienie praktyk zawodowych na kierunku matematyka (dla studentów rozpoczynających studia II stopnia 1.10.2022 lub później);
  • nowy program kształcenia na specjalności matematyka nauczycielska na studiach I i II stopnia.

Na stronie Ogłoszenia Dyrekcji znajduje się (stary i nowy) program studiów. Wkrótce zostanie tam umieszczona też informacja dla studentów specjalności nauczycielskiej w sprawie realizacji tej specjalności w okresie przejściowym.