Data Science @ Nokia

Nokia, we współpracy z Instytutem Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego, ma zaszczyt zaprosić na cykl wykładów i  laboratoriów „Data Science @ Nokia” poświęconych tematyce sztucznej inteligencji oraz uczenia maszynowego. W ramach przedmiotu główny nacisk zostanie położony na aspekty związane z zastosowaniem nowoczesnych metod analizy i przetwarzania danych w rozwiązywaniu problemów biznesowych. Zaprezentowane techniki i metody zostaną poparte licznymi przykładami ilustrującymi, w jaki sposób wiedza teoretyczna jest wykorzystywana w Nokii do automatyzacji procesów i rozwoju strategii komercyjnej firmy.

Wykłady i ćwiczenia będą prowadzone przez członków Nokia Artificial Intelligence Laboratory – zespołu działającego w ramach jednostki Commercial Management and Business Digitalization. CMBD zajmuje się wspieraniem głównego kierownictwa firmy w podejmowaniu decyzji biznesowych w oparciu o dane.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych (m.in. studentów, wykładowców, pracowników firm) na pierwszy wykład, który odbędzie się w Instytucie Informatyki UWr, sala 119 w środę 11 marca 2020 o godz. 16:00.

Szczegółowy plan zajęć przedmiotu jest dostępny tutaj.