Szczepienia dla pracowników i ich rodzin oraz dla studentów

Uniwersytet Wrocławski organizuje grupowe szczepienia dla swoich studentów oraz dla pracowników, którzy jeszcze się nie zaszczepili. Co więcej, będzie też szansa szczepienia członków rodzin pracowników UWr. Komunikat poniżej.

Prosiliśmy Państwa wcześniej o deklaracje – jak dotąd zgłosiło się 6 tysięcy studentów i 3 tysiące pracowników. Dlatego znów uruchamiamy system – tym razem zbieramy nie tyle Wasze deklaracje chęci zaszczepienia, ale są to konkretne zapisy. W zależności od tego ilu będzie chętnych już 10-11 maja ruszą nasze szczepienia – dla wszystkich chętnych studentów, pracowników i rodzin pracowników. Dzięki współpracy z Uniwersytetem Medycznym prawdopodobnie będziemy prowadzić je w jednym z naszych budynków. To właśnie ustalamy.

Teraz najważniejsze:

  • Jeśli jesteś studentem, doktorantem lub pracownikiem i chcesz zaszczepić się w ramach Uniwersytetu Wrocławskiego: zapisz się tutaj. Zapisy przyjmujemy do 23:59 w piątek 7 maja.
  • Jeśli jesteś członkiem rodziny pracownika Uniwersytetu Wrocławskiego i też chcesz się zaszczepić w ramach akcji „szczepimy się z UniWroc”: zapisz się tutaj. Te zapisy potrwają do niedzieli, 9 maja, do godziny 23:59.

Pytają Państwo, gdzie odbędą się szczepienia i jaki to rodzaj szczepionki. Będziemy to wiedzieć wkrótce – gdy tylko zyskamy 100% pewność w sprawie tych dwóch istotnych spraw – natychmiast te informacje także Wam przekażemy - sprawdzajcie nasze media społecznościowe oraz portal www.uni.wroc.pl.