Kurs „Elements of Multivariate Statistics: Theory and Applications”

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów oraz doktorantów zainteresowanych statystyką oraz analizą danych na intensywny kurs Elements of Multivariate Statistics: Theory and Applications, który w dniach 17 maja – 1 czerwca poprowadzi profesor Anna K. Panorska z University of Nevada, Reno (USA).

Profesor Panorska jest ekspertem w dziedzinie statystyki i analizy danych z wieloletnim doświadczeniem w pracy zarówno w instytucjach naukowych i badawczych takich jak University of California, Santa Barbara oraz Desert Research Institute, jak i w kompaniach ubezpieczeniowych.

Zajęcia będą odbywały się w dniach 17, 18, 19, 20, 24, 25, 26, 27, 31 maja, 1 czerwca w godzinach 17:15 – 19:00 i będą miały formę wykładów oraz laboratoriów. Opis dostępny jest na usosowej stronie kursu. Zajęcia prowadzone będą głównie w języku angielskim (oraz polskim) z użyciem platformy Moodle'a. Tam też znajdą Państwo link do pierwszego spotkania.

Zapisy są dostępne poprzez formularz MS Forms. Zrealizowanie kursu skutkuje otrzymaniem 3 pkt. ECTS.

Zajęcia finansowane w ramach Projektu „Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Wrocławskiego 2018-2022" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.