Ogłoszenia Dyrekcji dotyczące dydaktyki

Dyrekcja Instytutu Matematycznego ogłasza co następuje:

1. Rejestracja na przedmioty rozpoczyna się 30 września o 9:30. Zwracamy uwagę na następujące zmiany:

• zapisy na kursy e-learningowe trwają tylko 3 dni,
  • zapisy na Kombinatorykę prowadzone są tylko u wykładowcy,
  • studenci studiów licencjackich mogą się zapisać na przedmiot, dla którego nie spełniają wymagań wstępnych, wyłącznie składając podanie (nie mogą tego robić w systemie USOS) na formularzu B.
  • w trzeciej turze zapisów można tylko zapisywać się na wolne miejsca (nie można wypisywać się z przedmiotów).

Szczegółowe informacje w załączonym pliku.

2. Kursy e-learningowe są prowadzone przez Hasselt University i wymagają rejestracji także na tamtym uniwersytecie (najlepiej do 1.10, ale nie później niż 7.10). Szczegółowe informacje w załączonym pliku.

3. Apelujemy o korzystanie z systemu rejestracji w sposób zgodny z jego przeznaczeniem, w szczególności o niegenerowanie „sztucznego tłoku” w grupach zajęciowych i o niezwłoczne wyrejestrowywanie się w przypadku rezygnacji z przedmiotu. Jest to szczególnie ważne w przypadku laboratoriów, gdzie często studenci niezainteresowani przedmiotem blokują miejsca pozostałym.

4. Zgodnie z nowym programem, studenci rozpoczynający studia magisterskie obowiązani są wybrać specjalność w terminie do 18.10. Szczegóły na spotkaniu oraz w załączonym pliku.

5. Zmiany w programie studiów spowodowały zmiany nazw i usytuowania niektórych przedmiotów. Szczegółowe informacje o poszczególnych przedmiotach w załączonym pliku.

6. W załączonym pliku podane są sugestie opiekunów specjalności odnośnie wyborów przedmiotów w bieżącym semestrze.