18.05.09 - odczyty prof. prof. Stanisława Woronowicza (Uniwersytet Warszawski) i Jacka Wesołowskiego (Politechnika Warszawska).

Serdecznie zapraszamy na odczyty profesora Stanisława Woronowicza (Uniwersytet Warszawski) i profesora Jacka Wesołowskiego (Politechnika Warszawska), które odbędą się w poniedziałek 18 maja w sali 141 Instytutu Informatyki UWr. (I piętro). 1. Prof. Stanisław L. Woronowicz: Symetrie podwojenia Heisenberga. 14.30-16.00 Odczyt jest wspólny z posiedzeniem Wrocławskiego Oddziału PTM i Seminarium z Dyskretnej Analizy Harmonicznej. 2. Prof. Jacek Wesołowski: Kwadratowe ha essy, Równania q-komutacyjne i wielomiany Askeya-Wilsona. 16.30-18.00 Odczyt jest wspólny z Seminarium z Analitycznych i Funkcjonalnych Metod Teorii Prawdopodobieństwa i Seminarium z Dyskretnej Analizy Harmonicznej. Z poważaniem Marek Bożejko.