1 tydzień temu

W dniach 24-27 I odbędą się otwarte międzynarodowe internetowe zawody II Olimpiady Lingwistycznej Online (rozgrywane w tym roku po raz pierwszy również w języku polskim). Zapraszamy do udziału wszystkich chętnych, zwłaszcza uczestników etapu okręgowego Olimpiady Lingwistyki Matematycznej.

1 miesiąc temu

Do 31 I trwa rekrutacja zimowa na studia matematyczne na UWr. Na pierwszym roku trzyletnich studiów licencjackich przygotowano 100 miejsc. Wyniki będą znane 7 II.

2 miesiące temu

1 II w IM UWr odbędą się ostatnie w tym semestrze zajęcia kółek Matematyka dla Myślących młodzików (s. 605), juniorów (s. A) i seniorów (s. B).

10 miesięcy temu

W dniach 7-8 II w IM UWr odbędzie się etap okręgowy LXXI Olimpiady Matematycznej.

10 miesięcy temu

10 II otworzone będą zapisy do VI edycji międzynarodowego konkursu Naboj. Zawody odbędą się 13 III..

2 tygodnie temu

W dniach 10-16 II odbędzie się wyjazd seminaryjny nauczycieli Matematyczny Petersburg.

2 miesiące temu

20-24 II w Woli Duckiej pod Warszawą odbędzie się LXI Szkoła Matematyki Poglądowej nt. "Matematyczne zmiany". 

9 miesięcy temu

23 II odbędą się internetowe eliminacje do XV Mistrzostw Polski w Sudoku organizowanych przez Fundację Rozwoju Matematyki Rekreacyjnej "Sfinks".

4 dni temu

24 II w ramach Wrocławskiej Wszechnicy Filozoficznej w auli IX LO we Wrocławiu o godz. 16 wykład nt. "Czy sztuczna inteligencja zastąpi ludzką świadomość" wygłosi prof. Andrzej Kisielewicz (IM UWr). Po wykładzie przewidziano dyskusję do godz. 18.

9 miesięcy temu

29 II będzie rozegrany etap okręgowy XVIII Olimpiady Lingwistyki Matematycznej. Lista półfinalistów jest opublikowana tutaj.

6 miesięcy temu

W dniach 29 II - 1 III odbędzie się finał III Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego.

1 miesiąc temu

W dniach 2-6 III w Wieleniu Zaobrzańskim odbędzie się jubileuszowa XXX Zimowa Szkoła Matematyki nt. "Geometria, jakiej nie znacie".

1 miesiąc temu

3 III będzie rozegrany w V LO Wrocław II etap XV edycji Wrocławskiego Konkursu Matematycznego dla SP. 

2 miesiące temu

Opublikowano listę finalistów XIV edycji konkursu lingwistyki matematycznej dla szkół podstawowych Wieża Babel. Finał odbędzie się 7 III.

4 miesiące temu

8 III odbędą się internetowe eliminacje do XXIV Mistrzostw Polski w Łamigłówkach organizowanych przez Fundację Rozwoju Matematyki Rekreacyjnej 'Sfinks'. Finały będą rozegrane 19 IV w Pałacu Domaniowskim k. Radomia.