Uczestnicy XXVIII ZSM

Do 5 II zgłoszeni przez szkoły uczniowie powinni wypełnić formularz rejestracyjny (dostępny w menu na marginesie), a do 10 II - wnieść opłatę za obóz.

Rezerwacje dla szkół

  1. GM w SP 1 Bolesławiec - 3
  2. GM Bolków - 2
  3. GM w LO 3 Lubin - 1
  4. GM w SP Smolec -1
  5. GM 19 Wrocław - 1
  6. GM 23 Wrocław - 1
  7. GM 26 Wrocław - 5
  8. GM 49 Wrocław - 1
  9. GM Optimum Wrocław - 3
  10. GM 1 Ząbkowice Śląskie - 1
  11. GE Zgorzelec - 7
  12. LO 1 Bochnia - 1
  13. LO 1 Bolesławiec - 3
  14. LO 2 Dzierżoniów - 6
  15. LO 1 Ełk - 1
  16. LO 2 Kraków - 1
  17. LO Lubań - 6
  18. LO 1 Lubin - 5
  19. LO 3 Wrocław - 20
  20. LO 5 Wrocław - 3
  21. LO 9 Wrocław - 1
  22. LO 10 Wrocław - 1
  23. ELO Zgorzelec - 2

razem: 75

Legenda
miejsce zbiórki:

  • W - Wrocław
  • We - Węgliniec
  • B - Bolesławiec
  • L - Legnica
  • K - Kłodzko

Boldem oznaczono dokonanie wpłaty w terminie.

Zarejestrowani uczestnicy

l.p. imię i nazwisko szkoła kl zb grupa
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.
41.
42.
43.
44.
45.
46.
47.
48.
49.
50.
51.
52.
53.
54.
55.
56.
57.
58.
59.
60.
61.
62.
63.
64.
65.
66.
67.
68.
69.
70.
71.
72.
73.
74.
75.
Szymon Biegała
Adrian Mrozik
Ida Sałek
Szymon Fica
Maciej Ołdak
Jakub Kołodziej
Jędrzej Lower
Ilya Nikonenko
Matylda Odrowąż-Wilkońska
Monika Bednarska
Łukasz Besuch
Michał Opala
Alicja Pałeczka
Krzysztof Siekierski
Krzysztof Szymański
Mikołaj Czachorowski
Mateusz Marsy
Piotr Stróżyk
Olga Zaborska
Maja Cwalina
Wiktoria Cymerman
Oliwia Daniłów
Oliwia Kasprzak
Krzysztof Kostanecki
Nikola Marciniak
Julia Owsik
Alicja Basińska
Magdalena Cichorzewska
Agata Zawrotniak
Melanie Bodura
Krzysztof Dubas
Bartosz Morasz
Jędrzej Piątek
Mateusz Reis
Kacper Stawski
Hubert Przyborowski
Dominika Strączyńska
Dominik Hołyś
Marcin Młodziński 250
Emilia Palczyńska 100
Maria Petruch 100
Benedykt Wszołek 100
Piotr Zborowski 250
Jakub Dobrzański
Marek Hajduk
Marcin Krac
Kamil Włodarski
Michał Zwatrzko
Łukasz Caliński 100
Barbara Chłódek 100
Dariusz Ciesielski 100
Ewa Dobrowolska 100
Martyna Firgolska 100
Martyna Frankowicz 100
Jagoda Hanuszewicz 100
Piotr Jażdżyk
Marcin Jezierski 100
Wiktor Jeżowski 100
Łukasz Jędrejko
Jakub Kaczmarek 100
Mateusz Kandybo
Mateusz Kapusta 100
Zofia Lewandowska
Łukasz Majsiak
Adam Morawski 100
Barbara Rolska 100
Zuzanna Sikorska 100
Michał Wiktorowski 100
Natalia Hetmańska
Ewa Klimkiewicz
Izabela Świderska
Adam Dowgird
Anastasia Lysak
Wojciech Polachowski
Dominik Tomaszewski
GM w SP 1 Bolesławiec
GM w SP 1 Bolesławiec
GM w SP 1 Bolesławiec
GM w SP Bolków
GM w SP Bolków
GM w LO 3 Lubin
GM w SP Smolec
GM 19 Wrocław
GM 23 Wrocław
GM 26 Wrocław
GM 26 Wrocław
GM 26 Wrocław
GM 26 Wrocław
GM 26 Wrocław
GM 49 Wrocław
SG Optimum Wrocław
SG Optimum Wrocław
SG Optimum Wrocław
GM 1 Ząbkowice Śl.
GE Zgorzelec
GE Zgorzelec
GE Zgorzelec
GE Zgorzelec
GE Zgorzelec
GE Zgorzelec
GE Zgorzelec
LO 1 Bolesławiec
LO 1 Bolesławiec
LO 1 Bolesławiec
LO 2 Dzierzoniów
LO 2 Dzierżoniów
LO 2 Dzierżoniów
LO 2 Dzierzoniów
LO 2 Dzierżoniów
LO 2 Dzierzoniów
LO 1 Ełk
LO 2 Kraków
LO Lubań
LO Lubań
LO Lubań
LO Lubań
LO Lubań
LO Lubań
LO 1 Lubin
LO 1 Lubin
LO 1 Lubin
LO 1 Lubin
LO 1 Lubin
LO 3 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 5 Wrocław
LO 5 Wrocław
LO 5 Wrocław
LO 9 Wrocław
LO 10 Wrocław
ELO Zgorzelec
ELO Zgorzelec
3
3
3
2
3
3
3
2
2
3
2
2
2
2
2
2
2
2
3
3
3
3
3
3
3
3
2
2
2
2
2
2
3
2
2
1
1
2
2
2
2
2
2
1
1
1
1
1
1
1
2
1
3
1
1
2
1
1
2
2
2
1
1
2
2
1
1
1
2
2
2
1
2
1
1
B
B
B
?
?
W
W
W
W
W
W
W
W
W
W
W
W
W
K
We
We
We
We
We
We
We
B
B
B
K
K
K
K
K
K
W
W
We
We
We
We
We
We
L
L
L
L
L
W
W
W
W
W
W
W
W
W
W
W
W
W
W
W
W
W
W
W
W
W
W
W
W
W
We
We
A
A
A
A
A
A
A
A
A
A
A
A
A
A
A
A
A
A
B
A
A
A
A
A
A
A
B
B
B
B
B
B
B
B
B
B
B
B
B
B
B
B
B
B
B
B
B
B
C
C
C
C
C
C
C
C
C
C
C
C
C
C
C
C
C
C
C
C
C
C
C
C
C
B
B
   

Studenci

  1. Beata Janiak I rok ISIM
  2. Katarzyna Miernikiewicz I rok ISIM
  3. Jakub Nowak III rok matematyka nauczycielska
  4. Marcin Sidorowicz I rok ISIM
  5. Kamil Szubiński I rok ISIM
  6. Kamil Walter I rok matematyki teoretycznej
  7. Michał Żłobicki III rok matematyka nauczycielska

Wykładowcy

1. Małgorzata Mikołajczyk IM UWr
2. Agata Mikołajewicz III LO Wrocław