Wyniki testu wiadomości na XXI ZSM

statystyka wyników

  • maksymalny możliwy - 34 pkt (100 %)
  • maksymalny osiągnięty w GIM - 27 pkt (79 %)
  • maksymalny osiągnięty w LO - 32 pkt (94 %)
  • minimalny osiągnięty w GIM - 3 pkt (1 %)
  • minimalny osiągnięty w LO - 12 pkt (35 %)
  • średni - 20 pkt (59 %)
  • średni w GIM - 15 pkt (44 %)
  • średni w LO - 23 pkt (68 %)
  • próg zaliczenia testu dla GIM - 50%·max-3 = 14 pkt
  • próg zaliczenia testu dla LO - 50%·max+3 = 20 pkt
  • próg zaliczeniowy przekroczyło 72 % uczestników obozu

średnie wyniki szkół

W nawiasach podano wynik maksymalny i minimalny oraz liczbę uczestników z danej szkoły. Kolorem żółtym zaznaczono wyniki średnie szkół, które przekroczyły próg zaliczeniowy.

  • GIM 2 Ząbkowice Śląskie 25 pkt (25/25/1)
  • GIM 1 Wrocław 20 pkt (27/14/11)
  • GIM 3 Bolesławiec 20 pkt (20/20/1)
  • GIM 3 Głogów 12,7 pkt (20/5/3)
  • GIM Bolków 12,6 pkt (23,4/4/5)
  • GIM 1 Prudnik 12,5 pkt (13/12/2)
  • GIM Ziębice 9,2 pkt (17/4/3)
  • GIM 4 Lubin 8,6 pkt (15/3/4)
  • I LO Opole 29 pkt (29/29/1)
  • ZSO nr 2 Wałbrzych 26,8 pkt (31/23,5/3)
  • ZS Polkowice 26,8 pkt (30/23,5/2)
  • I LO Jelenia Góra 25,5 pkt (32/21/14)
  • V LO Wrocław 24,3 pkt (25/23,5/2)
  • III LO Wrocław 23,8 pkt (28,5/21,5/7)
  • KLO Henryków 23,5 pkt (23,5/23,5/1)
  • LO Góra 22,7 pkt (28,5/15,5/3)
  • I LO Ostrzeszów 22,5 pkt (27,5/18/3)
  • ZSO Bystrzyca Kłodzka 21,6 pkt (26/16/4)
  • I LO Legnica 20,9 pkt (29/12/22)
  • II LO Opole 20,1 pkt (24,5/15,5/5)

punktacja indywidualna

Poniżej podajemy wyniki uczniów, którzy zaliczyli test. 

l.p. miejsce imię nazwisko szkoła wynik
1. 1 Mateusz Pyzik I LO Jelenia Góra 32
2. 2 Krzysztof Żelaśkiewicz I LO Jelenia Góra 31
3. 2 Krzysztof Krawczyk LO w ZS 2 Wałbrzych 31
4. 3 Bernadetta Urbańska ZS Polkowice 30
5. 4 Mariusz Figiel I LO Jelenia Góra 29,5
6. 5 Łukasz Hryniuk I LO Legnica 29
7. 5 Marzena Deć I LO Opole 29
8. 6 Bartosz Pawliczak LO Góra 28,5
9. 6 Mateusz Wasylkiewicz III LO Wrocław 28,5
10. 7 Edyta Gajdzik I LO Jelenia Góra 28
11. 7 Mateusz Skórski I LO Jelenia Góra 28
12. 7 Michał Tokarski I LO Legnica 28
13. 8 Kamila Łazarska I LO Ostrzeszów 27,5
14. 9 Bartosz Krzeczkowski I LO Legnica 27
15. 9 Michał Żłobicki GIM 1 Wrocław 27
16. 10 Damian Mikołajczyk ZSO Bystrzyca Kł. 26
17. 10 Jakub Mazur I LO Legnica 26
18. 10 Paweł Holewa LO w ZS 2 Wałbrzych 26
19. 11 Marta Knap I LO Jelenia Góra 25
20. 11 Małgorzata Młyńczyk I LO Jelenia Góra 25
21. 11 Mikołaj Nowak I LO Legnica 25
22. 11 Konrad Krystecki III LO Wrocław 25
23. 11 Anna Dopierała V LO Wrocław 25
24. 11 Marcin Kuczer GIM 2 Ząbkowice Śl. 25
25. 12 Marta Siedlarz LO Góra 24
26. 12 Dominik Kulikowski I LO Jelenia Góra 24
27. 12 Rania Mukalled I LO Jelenia Góra 24
28. 12 Krzysztof Pyrkosz I LO Legnica 24
29. 12 Krzysztof Stec I LO Legnica 24
30. 12 Justyna Kręcichwost II LO Opole 24
31. 12 Radosław Serafin III LO Wrocław 24
32. 12 Tomasz Skalski III LO Wrocław 24
33. 13 Wojciech Fica GIM Bolków 23,5
34. 13 Albert Stępień KLO Henryków 23,5
35. 13 Aleksandra Drewniak I LO Legnica 23,5
36. 13 Klaudia Krauze ZS Polkowice 23,5
37. 13 Jakub Wiliński LO w ZS 2 Wałbrzych 23,5
38. 13 Tymoteusz Turlejski V LO Wrocław 23,5
39. 14 Wojciech Flig I LO Jelenia Góra 23
40. 14 Błażej Józiak I LO Jelenia Góra 23
41. 14 Paweł Rzepecki I LO Legnica 23
42. 14 Dominika Korbas I LO Legnica 23
43. 14 Maciej Hamoud GIM 1 Wrocław 23
44. 15 Jan Kobryń ZSO Bystrzyca Kł. 22,5
45. 15 Anna Kopszak III LO Wrocław 22,5
46. 16 Paweł Bigus I LO Jelenia Góra 22
47. 16 Robert Wiski I LO Jelenia Góra 22
48. 16 Wojciech Janczewski I LO Legnica 22
49. 16 Agnieszka Lewicka II LO Opole 22
50. 16 Angelika Janas I LO Ostrzeszów 22
51. 16 Mikołaj Herman GIM 1 Wrocław 22
52. 16 Marta Witkowska GIM 1 Wrocław 22
53. 16 Adam Gurgul III LO Wrocław 22
54. 17 Piotr Bargieła GIM 1 Wrocław 21,5
55. 17 Jagoda Kuźniar III LO Wrocław 21,5
56. 18 Patrycja Pawlaszek ZSO Bystrzyca Kł. 21
57. 18 Karolina Jezusek I LO Jelenia Góra 21
58. 18 Agnieszka Domińczuk I LO Legnica 21
59. 19 Maks Brandt GIM 3 Bolesławiec 20
60. 19 Aleksandra Blida GIM 3 Głogów 20
61. 19 Paweł Berezowski GIM 1 Wrocław 20
62. 21 Anna Biadasiewicz GIM 1 Wrocław 19
63. 21 Michał Zieliński GIM 1 Wrocław 19
64. 23 Adam Loch GIM 1 Wrocław 18
65. 25 Aleksander Łukasiewicz I LO Legnica 17
66. 25 Łukasz Nenkin GIM Ziębice 17
67. 27 Kinga Kochowska GIM Bolków 16
68. 27 Arkadiusz Poziemski GIM 1 Wrocław 16
69. 29 Adrian Gross GIM 4 Lubin 15
70. 30 Karolina Sikora GIM 1 Wrocław 14

Wszystkie prace zostały rozesłane do szkół.

zadania

Poniżej zamieszczamy zadania z testu wiadomości po XXI ZSM do pobrania w pliku .pdf.

ZałącznikWielkość
test.pdf157.33 KB