Lista startowa XI WMMnO

Na dole strony zamieszczamy plik do pobrania w formacie pdf.

szkoły podstawowe   

szkoła minuty startowe
SP Bielany Wrocławskie
SP 1 Brzeg
SP Chocianów
SP Chrząstawa Wielka
SP Czernica
SP 1 Jawor
SP 5 Jawor
SP 15 Jelenia Góra
SP Kamieniec Wrocławski
SP 7 Lubin
SP Miękinia
SP 2 i SM Milicz 
SP Osolin
SP Pogwizdów
SP Ratowice
SP Sadków
SP Siechnice
SP Smolec
SP 1 Sobótka
SP 3 Trzebnica 
SP 28 Wałbrzych
SP 1 Wołów 
SP 3 Wrocław
SP 17 Wrocław
SP 22 Wrocław
SP 25 Wrocław
SP 27 Wrocław
SP 45 Wrocław
SP 46 Wrocław
SP 64 Wrocław
SP 83 Wrocław
SP 84 Wrocław
SP 91 Wrocław
SP 93 Wrocław
SP 108 Wrocław
SP 113 Wrocław
SP 118 Wrocław
SP Atut Wrocław
SP Ekola Wrocław
SP Leonardo da Vinci Wrocław
SP Primus Wrocław
SP Szalom Alejchem Wrocław
40, 83 
32, 75, 116
41, 84
27, 70, 111
21, 64, 105
33, 76, 117
34, 77, 118
36, 79, 120
22, 65, 106
75
23, 42, 66, 104, 107
28, 71, 112
29, 72, 113
30, 73, 114
31, 74, 115
43, 86
2, 14, 38, 81
24, 67, 108
25, 68, 109
26, 69, 110
35, 78, 119
45, 87
3, 46, 89
4, 47, 90
5, 48, 91
6, 49, 92
7, 50, 93
8, 51, 94
9, 52, 95
10, 53, 96
11, 54, 97
12, 55, 98
13, 56, 99
57, 88
15, 58, 100
16, 59, 101
44
17, 60, 102
18, 61, 103
19, 62
1, 2, 37, 63, 80
39, 82

gimnazja 

szkoła minuty startowe
GM Bielany Wrocławskie
GM 3 Brzeg
GM Budzów
GM 3 Chrząstawa Wielka
GM Jaszkotle
GM 2 Jawor
GM Lewin Brzeski
S GM EE Kamienna Góra
GM 2 Lubin
GM Gminne Lubin
GM Miękinia
GM Sp-Jęz Trzebnica
GM 1 Twardogóra
GM Wiadrów
GM 2 Wołów
GM 5 Wrocław
GM 10 Wrocław
GM 12 Wrocław
GM 13 Wrocław
GM 14 Wrocław
GM 15 Wrocław
GM 23 Wrocław
GM 26 Wrocław
GM 28 Wrocław
GM 30 Wrocław
GM 48 Wrocław
GM 49 Wrocław
GM Arka Wrocław
GM Atut Wrocław
GM Ekola Wrocław
GM Primus Wrocław
GM Dwujęz Złotoryja
GM Żmigród
48, 69, 110
54, 75, 114
56, 77, 116
46, 79, 118
50, 71, 112
62, 85, 105
58, 81, 109
87, 100, 113
60, 83, 103
89
91, 111
6, 22, 40, 68, 88
52, 73, 93
101
8, 44, 70, 95
10, 47, 76
12, 49, 78
4, 24, 42, 72
14, 51, 80
16, 53, 82
18, 55, 84
26, 57, 90
28, 59, 92
30, 61, 102
32, 63, 104
45, 94
2, 20, 38, 66, 86
43, 96
41, 98
34, 65, 106
36, 67, 108
74, 99, 120
64, 97, 107

szkoły ponadgimnazjalne i wyższe 

szkoła minuty startowe
I LO Brzeg
I LO Jawor
ZSP Lubań
ZS Milicz
LO Oława
LO Trzebnica
III LO Wrocław
V LO Wrocław
IX LO Wrocław
XII LO Wrocław
XIII LO Wrocław
XIV LO Wrocław
LO Gimbasket Wrocław
LZN Wrocław
ZSE Wrocław
LO Złotoryja
IM UWr (Obremski)
WPPT PWr (Sikora)
WPPT PWr (Skalski)
45, 79, 103
47, 81, 105
49
53, 111
35, 75, 101
9, 17, 37, 57, 77
1, 3, 5, 15, 39, 55
19, 61, 87
21, 63, 89
7, 13, 41, 59
23, 65, 91
25, 67, 93
29, 69, 95
31, 71, 97
33, 73, 99
51, 85, 109
43
11
27

nauczyciele i rodzice   

szkoła minuty startowe
SP Biały Kościół
SP Chocianów
SP 5 Jawor
SP Miękinia
SP Smolec
SP 3 Trzebnica
SP 46 Wrocław
SP 93 Wrocław
SP 118 Wrocław
SP Leonardo, Ekola, Szalom Wr
SP Szalom Alejchem Wrocław
GM Budzów
GM Jaszkotle
GM Lubań
GM Sp-Jęz Trzebnica
GM Twardogóra
GM 2 Wołów
GM 5 Wrocław
GM 12 Wrocław
GM 15 Wrocław
GM 28 Wrocław
GM Atut Wrocław
LO Oława
IM UWr - Biler
IM UWr - Buraczewscy
78, 115
80
76
74
117
72
50
70
40
113
42
68
52
119
48
44, 66
54
56
58
60
62
64
46
83
107
ZałącznikWielkość
lista_startowa.pdf178.91 KB