Lista startowa X MMnO

Na dole strony zamieszczamy plik do pobrania w formacie pdf.

szkoły podstawowe 

szkoła minuty startowe
SP Bielany Wrocławskie
SP 1 Bogatynia
SP 1 Brzeg
SP Chocianów
SP Chrząstawa Wielka
SP Czernica
SP 1 Jawor
SP 5 Jawor
SP 15 Jelenia Góra
SP Kamieniec Wrocławski
SP 7 Lubin
SP Miękinia
SP 2 Milicz
SP Opolno-Zdrój
SP Osolin
SP Pogwizdów
SP Ratowice
SP Siechnice
SP Smolec
SP 3 Trzebnica
JISP Trzebnica
SP 28 Wałbrzych
SP 1 Wołów
SP 1 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP 17 Wrocław
SP 19 Wrocław
SP 20 Wrocław
SP 22 Wrocław
SP 25 Wrocław
SP 27 Wrocław
SP 40 Wrocław
SP 45 Wrocław
SP 46 Wrocław
SP 53 Wrocław
SP 63 Wrocław
SP 64 Wrocław
SP 84 Wrocław
SP 91 Wrocław
SP 107 Wrocław
SP 108 Wrocław
SP 113 Wrocław
SP Atut Wrocław
SP Ekola Wrocław
SP Leonardo da Vinci Wrocław
SP Primus Wrocław
SP Szalom Alejchem Wrocław
25, 72, 116
63, 101
37, 84, 128
38, 85, 129
26, 73, 117
27, 74, 118
39, 86, 130
42, 89, 133
64, 96
28, 75, 119
53, 65
29, 76, 120
30, 77, 121
66, 127
31, 78, 122
40, 87, 131
41, 88, 132
32, 79, 91, 123
33, 80, 124
34, 81, 125
36, 83
43, 90, 134
35, 82, 126
2, 45, 93
3, 46, 94
4, 47, 95
5, 48, 96
6, 49, 97
7, 50, 98
8, 51, 99
9, 52, 100
10, 53, 101
11, 54, 102
12, 55, 103
19, 62, 110
13, 56, 104
14, 57, 105
15, 58, 106
1, 44, 92
16, 59, 107
17, 60, 108
18, 61, 109
20, 67, 111
21, 68, 112
22, 69, 113
23, 70, 114
24, 71, 115

gimnazja

szkoła minuty startowe
GM Bielany Wrocławskie
GM 1 Bogatynia
GM 2 Bolesławiec
GM Bolków
GM 3 Brzeg
GM 3 Chrząstawa Wielka
GM 2 Jawor
GM Społ. Kamienna Góra
GM Kobierzyce
GM TWP Legnica
GM Lewin Brzeski
GM 2 Lubin
GM Milicz
GM Sp-Jęz Trzebnica
GM 1 Twardogóra
GM 2 Wołów
GM 5 Wrocław
GM 10 Wrocław
GM 13 Wrocław
GM 14 Wrocław
GM 15 Wrocław
GM 20 Wrocław
GM 28 Wrocław
GM 29 Wrocław
GM 30 Wrocław
GM 37 Wrocław
GM 48 Wrocław
GM 49 Wrocław
GM Atut Wrocław
GM Ekola Wrocław
GM Primus Wrocław
GM Żmigród
38, 102, 135
96, 117
56, 120
88, 109
54, 103, 118
13, 46, 110
50, 114, 129
94, 115
86, 107, 125
52, 116, 131
92, 113
90, 111
40, 104, 119
98
42, 106, 121
44, 108, 123
12, 62, 126
10, 36, 60, 124
14, 64, 128
16, 66, 130
18, 68, 132
84, 105
20, 70, 126
22, 72, 134
24, 74, 78
6, 76, 136
100
8, 34, 58, 122
15, 28
19, 30, 80
17, 32, 82
48, 112, 127

szkoły ponadgimnazjalne 

szkoła minuty startowe
I LO Bogatynia
I LO Brzeg
I LO Jawor
I LO Legnica
I LO Milicz
ZS Milicz
ZSL Milicz
I LO Oleśnica
LO Trzebnica
ZSP Wołów
III LO Wrocław
IV LO Wrocław
V LO Wrocław
IX LO Wrocław
X LO Wrocław
XII LO Wrocław
XIII LO Wrocław
XIV LO Wrocław
XV LO Wrocław
ZSE Wrocław
LO Złotoryja
ZSZ Złotoryja
PWr - Surma
UWr - Obremski
91
37, 71, 117
39, 73, 119
41, 75, 121, 133
27, 61 107
77, 123
31, 65, 111
29, 63, 109
33, 67, 113, 131
35, 69, 115
1, 2, 3, 5, 7, 21, 43, 93
79, 125
4
13, 49, 99
15, 51, 101
9, 23, 45, 57, 87, 95
17, 53, 103
11, 25, 47, 59
19, 55, 105
81, 127
85, 129
89, 97
83
135

nauczyciele i rodzice 

szkoła minuty startowe
SP 1 Bogatynia
SP Chocianów
SP 5 Jawor
SP Miękinia
SP Siechnice
SP Smolec
SP 3 Trzebnica
JISP Trzebnica
SP 20 Wrocław
SP 46 Wrocław
SP 64 Wrocław
SP 107 Wrocław
SP Leonardo da Vinci Wrocław
SP Szalom Alejchem Wrocław
GM Bolków
GM Sp-Jęz Trzebnica
GM Twardogóra
GM 5 Wrocław
GM 15 Wrocław
GM 28 Wrocław
GM Atut Wrocław
GM Ekola Wrocław
X LO Wrocław
XII LO Wrocław
rodzinny - Kraszewscy (UWr)
rodzinny - Buraczewscy (UWr)
99
96
93
87
84
81
78
24, 33
66
69
72
8, 75
39
42
90
102
27, 36
21
63
60
54
57
48
51
30
45
ZałącznikWielkość
lista_startowa.pdf184.16 KB