Wyniki eliminacji OLM 2020/21

Poniżej lista zakwalifikowanych do etapu okręgowego Olimpiady Lingwistyki Matematycznej 2020/21. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Z powodu kolejnych zmian w harmonogramach innych olimpiad zawody II etapu OLM odbędą się w niedzielę 28 II. Szczegóły w menu po lewej.

punktacja

  • maksimum możliwe 100 pkt
  • próg kwalifikacji 54 pkt

Uzyskane wyniki mogą różnić się od oceny komisji szkolnej, gdyż prace poddane były jednolitej weryfikacji.

Zawodnicy zakwalifikowani do II etapu
Olimpiady Lingwistyki Matematycznej 2020/21
(alfabetycznie wg miejscowości)
1. Kacper Bielicki ALO PB Białystok
2. Daria Łukjańczuk ALO PB Białystok
3. Katarzyna Wilczewska ALO PB Białystok
4. Rafał Budnik I LO Białystok
5. Tymon Dubowski I LO Białystok
6. Aleksander Gers I LO Białystok
7. Michał Kozłowski I LO Białystok
8. Piotr Marszalik I LO Białystok
9. Aleksandra Mońko I LO Białystok
10. Łukasz Piekutowski I LO Białystok
11. Marcin Piekutowski I LO Białystok
12. Paweł Bartłomiej Żurakowski I LO Białystok
13. Magdalena Alifier II LO Białystok
14. Piotr Jakimiuk II LO Białystok
15. Gabriela Jońska II LO Białystok
16. Krystyna Kiersnowska II LO Białystok
17. Jakub Misiaszek II LO Białystok
18. Jan Jakub Panas II LO Białystok
19. Olga Ryczkowska II LO Białystok
20. Piotr Saniewski-Dźwigaj II LO Białystok
21. Mateusz Turycz II LO Białystok
22. Magdalena Tymińska II LO Białystok
23. Kacper Zadykowicz II LO Białystok
24. Małgorzata Hodurek V LO Bielsko-Biała
25. Małgorzata Krupanek V LO Bielsko-Biała
26. Mikołaj Kubiczek V LO Bielsko-Biała
27. Mateusz Nowak V LO Bielsko-Biała
28. Paulina Pojda V LO Bielsko-Biała
29. Konrad Andruchów I LO Bolesławiec
30. Karolina Guzowska I LO Bolesławiec
31. Jakub Korzeniewicz I LO Bolesławiec
32. Karol Kozioł I LO Bolesławiec
33. Igor Markiewicz I LO Bolesławiec
34. Bartosz Bracikowski II LO Bydgoszcz
35. Maja Wiącek II LO Bydgoszcz
36. Agnieszka Preuss III LO Bydgoszcz
37. Mikołaj Gorączko VI LO Bydgoszcz
38. Zuzanna Itrich VI LO Bydgoszcz
39. Mateusz Merda VI LO Bydgoszcz
40. Róża Paul-Freundlich VI LO Bydgoszcz
41. Jakub Pączka VI LO Bydgoszcz
42. Adam Patschek I LO Bytom
43. Oliwier Połajdowicz I LO Chełm
44. Marcin Słupczyński I LO Chełm
45. Łukasz Rogalski II LO Częstochowa
46. Bartłomiej Rozenberg IX LO Częstochowa
47. Dawid Skowronek IX LO Częstochowa
48. Maciej Mikołajczak II LO Dębica
49. Magdalena Puzio II LO Elbląg
50. Filip Silwanowicz II LO Elbląg
51. Stanisław Wiśniewski II LO Elbląg
52. Adam Stefański LO Pijarskie Elbląg
53. Błażej Marciniak I LO Ełk
54. Barbara Milewska I LO Ełk
55. Stanisław Janowicz II LO Gdańsk
56. Matylda Koprowska II LO Gdańsk
57. Zuzanna Kryspin II LO Gdańsk
58. Magdalena Leyk II LO Gdańsk
59. Zofia Pior-Kucińska II LO Gdańsk
60. Emilia Plata V LO Gdańsk
61. Ignacy Kucharski LA Gdańsk
62. Jan Tryka LA Gdańsk
63. Aleksandra Bujny ULO Gdańsk
64. Lena Bryll III LO Gdynia
65. Kacper Frąszczak III LO Gdynia
66. Mateusz Hoja III LO Gdynia
67. Alicja Rutkowska III LO Gdynia
68. Julia Ryńska III LO Gdynia
69. Aleksandra Wilińska III LO Gdynia
70. Dominika Horodecka KLO Gdynia
71. Miłosz Gonczaruk I LO Gliwice
72. Seweryn Górecki I LO Gliwice
73. Daria Luszawska I LO Gliwice
74. Piotr Opielka I LO Gliwice
75. Paulina Pietrzykowska I LO Gliwice
76. Michał Towarek I LO Gliwice
77. Nina Łypaczewska V LO Gliwice
78. Małgorzata Araszczuk I LO Gorzów Wielkopolski
79. Jakub Olik I LO Gorzów Wielkopolski
80. Gabriel Mikuta LO Grodków
81. Igor Kurek II LO Inowrocław
82. Aleksandra Maciejak II LO Inowrocław
83. Szymon Ryszkowski Tech. 4 Jastrzębie-Zdrój
84. Klara Chilewicz LO "Strumienie" Józefów
85. Paulina Sobula LO "Strumienie" Józefów
86. Jakub Czajkowski III LO Kalisz
87. Sara Fojt III LO Kalisz
88. Michał Piechota III LO Kalisz
89. Julianna Przybył III LO Kalisz
90. Jakub Zębski III LO Kalisz
91. Zuzanna Chmielarska I LO Katowice
92. Oskar Habraszewski I LO Katowice
93. Michał Leśniewski I LO Katowice
94. Nina Cielica III LO Katowice
95. Artur Szlęzak III LO Katowice
96. Adam Burszka VIII LO Katowice
97. Kacper Dądela VIII LO Katowice
98. Michał Hoffmann VIII LO Katowice
99. Alicja Wojciechowska VIII LO Katowice
100. Natalia Machnacz I LO Kętrzyn
101. Adam Śmigaj VI LO Kielce
102. Magdalena Grabka LO św. Jadwigi Kielce
103. Jan Jagodziński LO św. Jadwigi Kielce
104. Michał Topolski SLO Kluczbork
105. Michał Mokrzycki I LO Koszalin
106. Krzysztof Olejnik I LO Koszalin
107. Aleksandra Ponikowska I LO Koszalin
108. Jakub Raczyński I LO Koszalin
109. Adam Baraniak I LO Kraków
110. Mikołaj Bereza I LO Kraków
111. Emilia Kuczma I LO Kraków
112. Dominika Kwaśny I LO Kraków
113. Julia Maciaszek I LO Kraków
114. Tomasz Smołka I LO Kraków
115. Wanda Sobolewska II LO Kraków
116. Weronika Baran V LO Kraków
117. Michał Chłopicki V LO Kraków
118. Kacper Cienkosz V LO Kraków
119. Antoni Chmiela V LO Kraków
120. Jakub Cisło V LO Kraków
121. Paweł Derbisz V LO Kraków
122. Oktawiusz Doroszuk V LO Kraków
123. Szymon Gaczoł V LO Kraków
124. Jakub Gawron V LO Kraków
125. Konrad Gębik V LO Kraków
126. Jakub Gonera V LO Kraków
127. Jakub Goździewicz V LO Kraków
128. Marcelina Goździewicz V LO Kraków
129. Michał Horodecki V LO Kraków
130. Martyna Hypta V LO Kraków
131. Zuzanna Janeczek V LO Kraków
132. Filip Jasionowicz V LO Kraków
133. Małgorzata Kopeć V LO Kraków
134. Jakub Kot V LO Kraków
135. Kacper Kuca V LO Kraków
136. Katarzyna Kucharzyk V LO Kraków
137. Tomasz Kulis V LO Kraków
138. Jan Kwinta V LO Kraków
139. Maria Majkowska V LO Kraków
140. Ula Obirek V LO Kraków
141. Gabriela Rożnawska V LO Kraków
142. Hanna Rybicka V LO Kraków
143. Witold Sikora V LO Kraków
144. Antoni Skoczypiec V LO Kraków
145. Pola Sontowska V LO Kraków
146. Urszula Stankiewicz V LO Kraków
147. Adam Szancer V LO Kraków
148. Alicja Szklarska V LO Kraków
149. Izabela Tylek V LO Kraków
150. Jakub Zając V LO Kraków
151. Zofia Kloska VI LO Kraków
152. Zofia Konieczna VII LO Kraków
153. Szymon Nowak VIII LO Kraków
154. Bohdan Parahailo VIII LO Kraków
155. Matylda Szymanek VIII LO Kraków
156. Michał Jankowski Salezjańskie LO Kraków
157. Barbara Kapanowska Salezjańskie LO Kraków
158. Patryk Kożuch Salezjańskie LO Kraków
159. Gabriela Kruszak Salezjańskie LO Kraków
160. Jan Pawlik Salezjańskie LO Kraków
161. Bartosz Sendor Salezjańskie LO Kraków
162. Szymon Styczeń Salezjańskie LO Kraków
163. Karol Żyła Salezjańskie LO Kraków
164. Monika Bysiewicz I LO Krosno
165. Karol Jurasz I LO Krosno
166. Zuzanna Kania I LO Krosno
167. Patrycja Kotulak I LO Krosno
168. Olga Krzysztof I LO Krosno
169. Magdalena Pabisz I LO Krosno
170. Stanisław Władyka I LO Krosno
171. Daria Zabawa I LO Krosno
172. Aleksandra Zając I LO Krosno
173. Monika Hryniuk I LO Legnica
174. Igor Misiek II LO Leszno
175. Jakub Ścierzyński II LO Lubartów
176. Magdalena Świrska II LO Lubartów
177. Karol Błaszczak I LO Lublin
178. Adrian Okleciński I LO Lublin
179. Maciej Sidor I LO Lublin
180. Gabriela Syska I LO Lublin
181. Wojciech Ściuk I LO Lublin
182. Martyna Kapka III LO Lublin
183. Jakub Mazur III LO Lublin
184. Katarzyna Płudowska III LO Lublin
185. Maja Radecka III LO Lublin
186. Zuzanna Gozdur XXI LO Lublin
187. Maria Jelonek XXI LO Lublin
188. Krzysztof Kozieł XXI LO Lublin
189. Kinga Kuranc XXI LO Lublin
190. Antoni Lewocki XXI LO Lublin
191. Zuzanna Małysza XXI LO Lublin
192. Emilia Dębicka PLO Lublin
193. Zofia Fabrowska PLO Lublin
194. Tomasz Jankowski PLO Lublin
195. Mikołaj Kuziuk PLO Lublin
196. Marek Lisowski PLO Lublin
197. Piotr Maksymiuk PLO Lublin
198. Julia Płaza-Kościańczuk PLO Lublin
199. Daniel Saletnik PLO Lublin
200. Michał Walter II LO Lubliniec
201. Katarzyna Bogusz I LO Łowicz
202. Dawid Bartosiak PLO Łowicz
203. Zuzanna Pawłowska PLO Łowicz
204. Hanna Bąkiewicz I LO Łódź
205. Magdalena Gortatowicz I LO Łódź
206. Jerzy Komisarski I LO Łódź
207. Jakub Kornacki I LO Łódź
208. Helena Lubasz I LO Łódź
209. Hanna Pietruszewska I LO Łódź
210. Szymon Lesiak XXXI LO Łódź
211. Antonina Nagler XXXI LO Łódź
212. Karolina Ochman LO PŁ Łódź
213. Dominika Radaszewska LO PŁ Łódź
214. Helena Saciuk LO PŁ Łódź
215. Helena Sitarek LO UŁ Łódź
216. KINGA RYBIŃSKA I LO Mysłowice
217. Natalia Hajderek I LO Myślenice
218. Maria Dziedzic OLA Jezuitów Nowy Sącz
219. Jakub Respekta OLA Jezuitów Nowy Sącz
220. Jakub Hałabura II LO Nowy Targ
221. Julia Pruszyńska I LO Olsztyn
222. Daria Szymańska I LO Olsztyn
223. Julia Grzywińska IV LO Olsztyn
224. Patryk Podgórski I LO Opole
225. Anna Bazydło II LO Opole
226. Daria Ciesiołkiewicz II LO Opole
227. Marta Drozdek II LO Opole
228. Alicja Fryc II LO Opole
229. Jagoda Grabska II LO Opole
230. Marek Kawka II LO Opole
231. Michał Korniak II LO Opole
232. Ewa Sosińska II LO Opole
233. Kamil Stankiewicz II LO Opole
234. Karolina Atlas III LO Opole
235. Marcelina Kulczycka III LO Opole
236. Emilia Słonka III LO Opole
237. Natalia Eksterowicz II LO Ostrołęka
238. Laura Jerzyło II LO Ostrołęka
239. Szymon Gajdziszewski I LO Oświęcim
  ? II LO Pabianice
240. Konrad Balcer LO Pionki
241. Bartosz Głowacki I LO Piotrków Trybunalski
242. Krzysztof Korzeniewski I LO Piotrków Trybunalski
243. Michał Kwiatkowski I LO Piotrków Trybunalski
244. Barbara Wójcik I LO Piotrków Trybunalski
245. Martyna Rajch II LO Poznań
246. Piotr Niewiadomski VI LO Poznań
247. Maria Robińska VI LO Poznań
248. Krzysztof Wróblewski VII LO Poznań
249. Marta Bodak VIII LO Poznań
250. Zofia Ciesielczak VIII LO Poznań
251. Paulina Czajkowska VIII LO Poznań
252. Tomasz Garstka VIII LO Poznań
253. Mateusz Gil VIII LO Poznań
254. Amelia Łopata VIII LO Poznań
255. Tomasz Mycielski VIII LO Poznań
256. Laura Tabaczyńska VIII LO Poznań
257. Natalia Wolniewicz VIII LO Poznań
258. Roksana Cibor VI LO Radom
259. Konrad Derleta VI LO Radom
260. Grzegorz Gwóźdź VI LO Radom
261. Adam Kobiela VI LO Radom
262. Agnieszka Ławrynowicz VI LO Radom
263. Krystian Małecki VI LO Radom
264. Szymon Skawiński VI LO Radom
265. Daniel Stompor VI LO Radom
266. Wiktor Belkhayat II LO Rybnik
267. Robert Jacak II LO Rybnik
268. Małgorzata Mol II LO Rybnik
269. Karol Pieczka II LO Rybnik
270. Wojciech Przybylski II LO Rybnik
271. Emilia Sarna II LO Rybnik
272. Agata Seman II LO Rybnik
273. Szymon Tokarz II LO Rybnik
274. Kajetan Wawrzyniak II LO Rybnik
275. Paweł Płonka II LO Rzeszów
276. Magdalena Rębisz II LO Rzeszów
277. Natalia Kiełbasa LO s. Prezentek Rzeszów
278. Jan Dziuba I LO Sanok
279. Ernest Mołczan I LO Sanok
280. Kinga Reszczyńska I LO Sanok
281. Anna Sidor I LO Sanok
282. Jakub Owczarek LO Skierniewice
283. Zofia Reszka LO Skierniewice
284. Alicja Tołomanow LO Skierniewice
285. Julia Woźniak LO Skierniewice
286. Maciej Wróbel LO Skierniewice
287. Maciej Biały KLO Skierniewice
288. Agata Hałas I LO Słupsk
289. Adam Zarzycki I LO Słupsk
290. Karolina Dunal IV LO Sosnowiec
291. Jakub Malinowski IV LO Sosnowiec
292. Alicja Solarz IV LO Sosnowiec
293. Gabriela Wasilewska I LO Suwałki
294. Radosława Żukowska I LO Suwałki
295. Bruno Bednarski XIII LO Szczecin
296. Damian Dąbrowski XIII LO Szczecin
297. Ksawery Grzechulski XIII LO Szczecin
298. Dominika Jurczyk XIII LO Szczecin
299. Franciszek Kobus XIII LO Szczecin
300. Martyna Kowalak XIII LO Szczecin
301. Magdalena Łabecka XIII LO Szczecin
302. Julia Maciejewska XIII LO Szczecin
303. Kevin Makarewicz XIII LO Szczecin
304. Jacek Młynarczyk XIII LO Szczecin
305. Tomasz Nowak XIII LO Szczecin
306. Bartosz Staroń XIII LO Szczecin
307. Szymon Urban XIII LO Szczecin
308. Julia Uriasz XIII LO Szczecin
309. Konrad Walczak XIII LO Szczecin
310. Łukasz Strzelczyk KLO Szczecin
311. Jakub Szewczyk KLO Szczecin
312. Mateusz Kaczkowski Tech. Inf. SCI Szczecin
313. Sergiusz Braniewicz I LO Szubin
314. Alan Jagodziński I LO Szubin
315. Justyna Stochniel I LO Świdnica
316. Monika Świgost I LO Świdnica
317. Aleksandra Borsukowska LO Świnoujście
318. Aleksandra Puchała LO Świnoujście
319. Hanna Stróżyk LO Świnoujście
320. Paulina Orlińska I SLO Tarnobrzeg
321. Martyna Kołodziej I LO Tarnów
322. Jakub Pietraszewski II LO Tarnów
323. Szymon Sudoł II LO Tarnów
324. Julia Filip III LO Tarnów
325. Olga Kozioł III LO Tarnów
326. Magdalena Stalicka III LO Tarnów
327. Jakub Wąs III LO Tarnów
328. Filip Pieczątkiewicz I LO Toruń
329. Marta Sokołowska I LO Toruń
330. Paweł Czarkowski IV LO Toruń
331. Monika Moraczewska IV LO Toruń
332. Zofia Nocna IV LO Toruń
333. Anna Zalfresso-Jundziłło IV LO Toruń
334. Karol Baciński ULO Toruń
335. Nikodem Gapski ULO Toruń
336. Marta Hering-Zagrocka ULO Toruń
337. Kinga Hernet ULO Toruń
338. Paweł Kochański ULO Toruń
339. Justyna Kulis ULO Toruń
340. Tymoteusz Kwieciński ULO Toruń
341. Agnieszka Peret ULO Toruń
342. Weronika Piecuch ULO Toruń
343. Jakub Proboszcz ULO Toruń
344. Agata Rosińska ULO Toruń
345. Natalia Sampławska ULO Toruń
346. Krystyna Samson ULO Toruń
347. Aleksandra Szczech ULO Toruń
348. Aleksandra Szwaba ULO Toruń
349. Michał Zakrzewski ULO Toruń
350. Anna Fortuna I LO Tychy
351. Kacper Kozak I LO Tychy
352. Lena Mann I LO Tychy
353. Hanna Powierża I LO Tychy
354. Mikołaj Raszka I LO Tychy
355. Natalia Wachel I LO Tychy
356. Julia Ryfa I LO Wałbrzych
357. Jakub Anioła II LO Wałbrzych
358. Jakub Mikłasz II LO Wałbrzych
359. Zuzanna Słapek II LO Wałbrzych
360. Tymoteusz Garwoliński II LO Warszawa
361. Natalia Kałużna II LO Warszawa
362. Krzysztof Radziwanowski II LO Warszawa
363. Anna Wińska II LO Warszawa
364. Sylwia Wolańska II LO Warszawa
365. Julia Zervakos II LO Warszawa
366. Aurora Janas V LO Warszawa
367. Weronika Kuczera V LO Warszawa
368. Michał Kaźmierczak VIII LO Warszawa
369. Kamil Kocjan VIII LO Warszawa
370. Miłosz Muszyński VIII LO Warszawa
371. Jakub Rymarski VIII LO Warszawa
372. Franciszek Sobota VIII LO Warszawa
373. Helena Wałachowska VIII LO Warszawa
374. Weronika Bagniewska IX LO Warszawa
375. Małgorzata Danowska IX LO Warszawa
376. Hanna Florowska IX LO Warszawa
377. Zofia Głowińska IX LO Warszawa
378. Julia Masiarz IX LO Warszawa
379. Bartosz Matyjek IX LO Warszawa
380. Maria Sadowska IX LO Warszawa
381. Julia Tomaszkiewicz IX LO Warszawa
382. Jan Wójkowski IX LO Warszawa
383. Łucja Wróblewska IX LO Warszawa
384. Mateusz Zych IX LO Warszawa
385. Aurelia Balcer XIV LO Warszawa
386. Dominik Bereżański XIV LO Warszawa
387. Konrad Czarnecki XIV LO Warszawa
388. Marta Dawidowska XIV LO Warszawa
389. Jan Kossacki XIV LO Warszawa
390. Jan Kwiatkowski XIV LO Warszawa
391. Anastasiia Mashchenko XIV LO Warszawa
392. Alicja Przybylik XIV LO Warszawa
393. Filip Sewastianowicz XIV LO Warszawa
394. Daniel Soboński XIV LO Warszawa
395. Szymon Szmigielski XIV LO Warszawa
396. Julia Walczuk XIV LO Warszawa
397. Marta Zawada XIV LO Warszawa
398. Jadwiga Zymer XIV LO Warszawa
399. Pola Życka XIV LO Warszawa
400. Marta Błoch XVIII LO Warszawa
401. Jakub Jobda XVIII LO Warszawa
402. Aleksandra Kacprzyk XVIII LO Warszawa
403. Piotr Kopka XVIII LO Warszawa
404. Martyna Nowak XVIII LO Warszawa
405. Joanna Zwierzyńska XVIII LO Warszawa
406. Janusz Barej XXVII LO Warszawa
407. Aleksandra Kornel XXVII LO Warszawa
408. Patryk Pochmara XXVII LO Warszawa
409. Gaweł Trojanowski XXVII LO Warszawa
410. Martyna Piskorz XXXIII LO Warszawa
411. Julia Mańkowska XXXIV LO Warszawa
412. Michalina Dąbrowska LXIV LO Warszawa
413. Anna Kokowska LXIV LO Warszawa
414. Natalia Niewczas LXIV LO Warszawa
415. Aleksandra Pieśćkiewicz LXIV LO Warszawa
416. Bianka Śledzińska LXIV LO Warszawa
417. Katarzyna Zrobek LXIV LO Warszawa
418. Aleksandra Milewska CLV LO Warszawa
419. Katarzyna Jaromirska I LO Włocławek
420. Olga Wilk II LO Wodzisław Śl.
421. Kacper Przybylak LO Wolsztyn
422. Karol Łacina SP 76 Wrocław
423. Jakub Białach ALO PWr Wrocław
424. Agata Groszek ALO PWr Wrocław
425. Kacper Janus ALO PWr Wrocław
426. Joanna Mazur ALO PWr Wrocław
427. Mikołaj Mężyk ALO PWr Wrocław
428. Łukasz Orski ALO PWr Wrocław
429. Barbara Sroka ALO PWr Wrocław
430. Zofia Trojan ALO PWr Wrocław
431. Kalina Białek III LO Wrocław
432. Magdalena Dudziak III LO Wrocław
433. Joanna Góral III LO Wrocław
434. Marta Kosz III LO Wrocław
435. Estera Leszczyńska III LO Wrocław
436. Rafał Maczy III LO Wrocław
437. Łukasz Marczak III LO Wrocław
438. Michał Mądrala III LO Wrocław
439. Mateusz Padarz III LO Wrocław
440. Ewa Preisnar III LO Wrocław
441. Natasza Ptak III LO Wrocław
442. Aleksandra Raczyńska III LO Wrocław
443. Maja Rudomino III LO Wrocław
444. Natalia Suchecka III LO Wrocław
445. Jadwiga Świerczyńska III LO Wrocław
446. Weronika Tarnawska III LO Wrocław
447. Nadia Hoffmann V LO Wrocław
448. Michał Leśkiewicz VII LO Wrocław
449. Anna Jurczak XII LO Wrocław
450. Antonina Burzyńska XIII LO Wrocław
451. Anna Lewy XIII LO Wrocław
452. Bartosz Chomiński XIV LO Wrocław
453. Ryszard Kaźmierski XIV LO Wrocław
454. Zuzanna Kiczak XIV LO Wrocław
455. Magdalena Kotas XIV LO Wrocław
456. Aleksandra Kwak XIV LO Wrocław
457. Mariusz Masłosz XIV LO Wrocław
458. Stanisław Nowakowski XIV LO Wrocław
459. Wiktoria Pabian XIV LO Wrocław
460. Filip Rabiega XIV LO Wrocław
461. Michał Rząsa XIV LO Wrocław
462. Agnieszka Sokołowska XIV LO Wrocław
463. Krzysztof Szymański XIV LO Wrocław
464. Kalina Węgrzyn XIV LO Wrocław
465. Olga Zaborska XIV LO Wrocław
466. Mikołaj Bonk III LO Zabrze
467. Zuzanna Łukasiewicz I LO Zielona Góra
468. Marvin Ruciński I LO Zielona Góra
469. Anna Rzeźniczak SLO Żary
470. Aleksandra Skomra SLO Żary
471. Jan Szczekot I LO Żnin