IIIX Konkurs Matematyczny KOMA (2017)

zwycięzcy

  • szkoły podstawowe kl. IV-VI
    I m. Hanna Kuriata - SP 6 Kłodzko
    II m. ex aequo:
    Marlena Hotloś - SP Atut Wrocław
    Maria Pezda - SP 3 Wrocław
    III m. ex aequo:
    Miłosz Putowski - SP Ligota Polska
    Michał Węgrzyn - SP 9 Wrocław
     
  • gimnazja i kl. VII SP
    I m. Łukasz Orski - GA PWr Wrocław
    II m. ex aequo
    Antoni Buraczewski - SP 107 Wrocław
    Bartłomiej Bychawski - GA PWr Wrocław
    Mateusz Padarz - GA PWr Wrocław
    III m. Jakub Kutyła - SP 8 Głogów
     
  • szkoły ponadgimnazjalne
    I m.
    II m.
    III m.

 

pozostali laureaci

  • szkoły podstawowe kl. IV-VI
    IV m. ex aequo
    Bartłomiej Dolak - SP Malczyce
    Mateusz Muszyński - SP 64 Wrocław
    V m. ex aequo
    Maria Cichosz - SP 76 Wrocław
    Magdalena Ilnicka - SP 107 Wrocław
    Radosław Pałysz - SP Sadków
    VI m. Wiktor Dąbal - SP Pogwizdów
     
  • gimnazja i klasy VII SP
    IV m. ex aequo:
    Jędrzej Lower - MKM MdM IM UWr
    Kacper Misiaszek - GA PWr Wrocław
    Maciej Suski - Społeczne GM Ad Astra Milicz
    V m. ex aequo
    Damian Bojarun - SP 4 Bogatynia
    Igor Hołowacz - GA PWr Wrocław
    Tomasz Stawowy - GM Ciepłowody
     
  • szkoły ponadgimnazjalne
    IV m.
     

terminarz

  • zgłoszenia za pomocą formularza on-line i symulacje dla nauczycieli
    SP - 13 XI, godz. 17:15, s. 601 IM UWr
    GM - 20 XI, godz. 17:15, s. 601 IM UWr
    LO - 27 XI, godz. 17:15, s. 601 IM UWr
    oraz podczas seminarium wyjazdowego w Kowarach 17-19 XI 2017 (zgłoszenia na wyjazd przyjmowane są do 13 XI za pomocą formularza zgłoszeniowego do konkursu)
     
  • eliminacje szkolne
    SP - 20 XI
    GM - 27 XI
    LO - 4 XII
     
  • wysyłanie wyników
    SP - do 24 XI
    GM - do 1 XII
    LO - do 8 XII
     
  • finały
    SP - 2 XII
    GM - 9 XII
    LO - 16 XII

 

wysyłanie wyników

Wyniki e-mailem prosimy wysyłać na adres: mikolaj@math.uni.wroc.pl w pliku xls posortowane wg malejącej liczby punktów. Wzór formularza wyników jest do pobrania na dole strony. Prac uczniów nie trzeba przesyłać.

 

kontakt

mejlowy: mikolaj@math.uni.wroc.pl 
telefoniczny: 71 3361085 lub 71 3757416

 

miejsce konkursu finałowego

Instytut Matematyczny Uniwersytetu Wrocławskiego, sala HS
pl. Grunwaldzki 2/4, 50-384 Wrocław
dojazd z dworców PKP i PKS autobusami 145 i 146 w kierunku Sępolna i Biskupina
należy wysiąść na przystanku "Most Grunwaldzki"

 

przebieg finału

10:15 - 11:15 wykład konkursowy - "Całka powierzchniowa"

  • SP - Damian Matuszak, student IM UWr
  • GM - Tomasz Drab, student II UWr
  • LO - Jakub Nowak, student IM UWr

11:15 - 11:30 możliwość konsultacji z wykładowcą
11:30 - 11:45 przerwa
11:45 - 12:00 wejście na salę
12:00 - 13:00 część zadaniowa
13:00 - 13:30 przerwa
12:00 - 13:30 sprawdzanie zadań (nauczyciele) sala 711
13:30 - 14:00 II część wykładu i omówienie zadań konkursowych
14:00 - 14:15 ogłoszenie wyników i wręczenie nagród

 

sponsorzy

Gmina Wrocław
Uniwersytet Wrocławski
Magazyn Miłośników Matematyki 
Redakcja miesięcznika "Delta" 
Wydawnictwo Logi

  

ZałącznikWielkość
wyniki_szkola_miasto.xls20.5 KB