Zapisy na wspomnienia Bolesława Gleichgewichta

Pod koniec roku akademickiego 2018/19 będę wydane w formie książkowej  (w trzech tomach) "Wspomnienia" Bolesława Gleichgewichta, dostępne dotychczas w formie elektronicznej jako Zapiski szpiona pijanicy. Jak napisał w przedmowie prof. Roman Duda: przed czytelnikiem leży ciekawa książka, barwnym językiem opisująca kilkanaście najbardziej dramatycznych lat w życiu Bolka, przepojona miłością do rodziny, matematyki i Polski, do polskiego języka i polskiej kultury.

FMW prowadzi zapisy subskrypcyjne na zakup tej serii. Wysokość opłaty będzie uzależniona od liczby zamówień. Ze względu na unikatowy charakter wspomnień Bolesława Gleichgewichta staramy się o wsparcie tego wydania z funduszy Wrocławskiego Programu Wydawniczego. Decyzja w sprawie dotacji spodziewana jest po 15 maja. Przewidywana cena jednego tomu nie przekroczy 50 zł (150 zł za komplet).

Zapisy prowadzone są za pomocą formularza on-line. Informacje o terminie i wysokości wpłat oraz o sposobie odebrania książek zainteresowane osoby otrzymają zwrotnym mejlem.