Matematyczna Łódź (1)

terminarz

zgłoszenia: do 8 X 2019
wpłaty: gotówka w dniu wyjazdu
wyjazd: 12 X 2019

koszt

120 zł
w tym: przejazdy, bilety wstępu, przewodnik

osoba do kontaktu

Małgorzata Mikołajczyk
tel. 71 336 10 85 lub 71 37 57 416
e-mail: mikolaj@math.uni.wroc.pl

przewoźnik

Firma przewozowo-usługowa Jerzy Cząstkiewicz
http://www.jurek-przewozy.pl
tel. 605206951, e-mail: jerzy.czastkiewicz@wp.pl

przewodnik

Agata Buchholz

Elżbieta Pędziwiatr
605 361 459

należy zabrać

  • legitymację nauczyciela/emeryta
  • prowiant na drogę wg uznania
  • termos z ciepłą zawartością

zbiórka

12 X 2019 (sobota), godz. 6:30, ul. Petrusewicza koło Aquaparku (od strony zjeżdżalni)

powrót

12 X 2019, godz. 20:30, ul. Petrusewicza

 

program

  • 6:30 - wyjazd spod Aquaparku (ul. Petrusewicza)
  • 9:30 - przyjazd do Łodzi, CH Manufaktura (Rynek Włókniarek Łódzkich, najdłuższa fontanna w Europie, kawa, herbata)
  • 10:00 - Centrum Nauki "Eksperymentarium"
  • 11:00 - Muzeum Fabryki i taras widokowy
  • 12:15 - Muzeum Miasta Łodzi (pałac Izraela Poznańskiego)
    opcjonalnie: Muzeum Sztuki Współczesnej MS2
  • 14:00 - pl. Wolności, Ratusz, Muzeum Kanału Dętka
  • 15:00 - spacer z przewodnikiem po ul. Piotrkowskiej
     opcjonalnie Park Miniatur (ul. Piotrkowska 94)
  • 16:00 - Stary Cmentarz (trójwyznaniowy) przy ul. Ogrodowej z kaplicą Scheiblerów
  • 17:00 - przerwa na posiłek
  • 18:00 - wyjazd do Wrocławia
  • 20:30 - powrót ul. Petrusewicza

 

zgłoszeni uczestnicy

l.p. imię i nazwisko afiliacja
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
Małgorzata Bury
Magdalena Falkowska
Janusz Kuś
Teresa Kuś
Irena Nowicka
Małgorzata Mikołajczyk
Stefan Mizia
Gabriela Pendyk
Maria Solarek
Leszek Solarek
Irena Sroczyńska
Cezary Sroczyński
Beata Szczerba
Ewa Terka
Ewa Wesołowska-Wnęk
SP 74 Wrocław
SP Radwanice
SP 19 Wrocław
SP 19 Wrocław
SP 1 Siechnice
IM UWr
LO 3 Wrocław
LO 10 Wrocław
ZSP Energetyk Wch
ZSP Energetyk Wch
SP 19 Wrocław
SP 19 Wrocław
SP Miękinia
LO Carolinum Nysa
SP 42 Wrocław
19.
23.
26.
34.
44.
Beata Tomaszewska
Marcin Ciszek
Jakub Patałuch
Zuzanna Wrońska
Jolanta Domagała
SP 19 Wrocław
SP 46 Wrocław
LO 14 Wrocław
LO 10 Wrocław
SP 51 Wrocław