Plan zajęć w semestrze letnim roku akademickiego 2023/2024 - wersja robocza

Data ostatniej aktualizacji danych: 2024-05-21 09:45

Kliknij nazwę przedmiotu, by zobaczyć opis w USOSie.

Grupy 99 przeznaaczone są dla powtarzających przedmiot mających zaliczenia ćwieczeń.


1 wyk. Małgorzata Romanowska- poniedziałekk 12.15 — 14.20 inna sporadyczniee Termin do uzgodnienia z prowadzącym.
gr. typ prowadzący dzień godziny sala częstot. uwagi
Przedmioty obowiązkowe (O)
Algebra I 
wyk Ludomir Newelskiponiedziałek12.15 — 15.0605
1cw Jakub Gogolokczwartek12.15 — 15.0605
99cw .dla mających zaliczenie
Algebra liniowa 1 
wyk Tadeusz Pezdaśroda10.15 — 12.0B
wyk Tadeusz Pezdaczwartek12.15 — 13.0602
konwTadeusz Pezdaczwartek13.15 — 14.0602
1cw Tadeusz Pezdaponiedziałek12.15 — 15.0B
99cw .dla mających zaliczenie
Algebra liniowa 2 
wyk Tomasz Elsnerponiedziałek12.15 — 15.0HS
konwMałgorzata Mikołajczykśroda14.15 — 16.0HSdni N
konwKrzysztof Krawczykśroda14.15 — 16.0WSdni N
konwIvana Vojnovićśroda14.15 — 16.0EMdni N
1cw Tomasz Elsnerczwartek12.15 — 14.0HS
2cw Miłosz Krupskiczwartek12.15 — 14.0EM
3cw Krzysztof Krawczykczwartek12.15 — 14.0WS
4cw Krzysztof Krupińskiczwartek12.15 — 14.0A
99cw .dla mających zaliczenie
Algebra liniowa 2 R 
wyk Tomasz Rzepeckiponiedziałek12.15 — 15.0603
konwTomasz Rzepeckiczwartek14.15 — 15.0B
1cw Tomasz Rzepeckiczwartek12.30 — 14.0B
99cw .dla mających zaliczenie
Analiza matematyczna 2 
wyk Jarosław Wróblewskiwtorek12.15 — 14.0HS
wyk Jarosław Wróblewskipiątek8.15 — 10.0HS
konwWojciech Słomianśroda14.15 — 16.0HSdni P
konwMałgorzata Mikołajczykśroda14.15 — 16.0WSdni P
konwIvana Vojnovićśroda14.15 — 16.0EMdni P
1cw Jarosław Wróblewskiczwartek9.15 — 12.0HS
2cw Krzysztof Omiljanowskiczwartek9.15 — 12.0A
3cw Wojciech Słomianczwartek9.15 — 12.0602
4cw Małgorzata Mikołajczykczwartek9.15 — 12.0604
99cw .dla mających zaliczenie
Analiza matematyczna 3 
wyk Krzysztof Omiljanowskiśroda9.15 — 10.0603
wyk Krzysztof Omiljanowskiczwartek14.15 — 17.0HS
konwKrzysztof Omiljanowskiśroda8.15 — 9.0603kolokwia w czwartki: 16-17
1cw Krzysztof Omiljanowskiponiedziałek15.15 — 18.0HSstrona przedmiotu >>>
99cw .dla mających zaliczenie
Analiza matematyczna II 
wyk Ryszard Szwarcśroda16.15 — 18.0WS
wyk Ryszard Szwarcczwartek8.15 — 10.0EM
1cw Maciej Kucharskiwtorek12.15 — 14.0601dla MT
1cw Maciej Kucharskiczwartek10.15 — 12.0EMdla MT
2cw Alicja Kołodziejskawtorek12.15 — 14.0Adla ISIM i MT
2cw Alicja Kołodziejskaczwartek10.15 — 12.0601dla ISIM i MT
3cw Mariusz Tobolskiwtorek12.15 — 14.0603dla ISIM
3cw Mariusz Tobolskiczwartek15.15 — 17.0605dla ISIM
99cw .dla mających zaliczenie
Kombinatoryka 
wyk Wojciech Młotkowskipiątek10.15 — 12.0HS
1cw Wojciech Młotkowskiśroda12.15 — 14.0WS
2cw Małgorzata Mikołajczykśroda12.15 — 14.0601
3cw Aleksandra Wencelśroda12.15 — 14.0EM
4cw Krzysztof Krawczykśroda12.15 — 14.0A
5cw Wojciech Słomianśroda12.15 — 14.0605
99cw .dla mających zaliczenie
Kombinatoryka R 
wyk Grzegorz Plebanekpiątek10.15 — 12.0WS
1cw Daniel Danielskiśroda12.15 — 14.0B
99cw .dla mających zaliczenie
Programowanie 1 (C++) 
wyk Maciej Paluszyńskiczwartek15.15 — 17.0WS
1lab Maciej Paluszyńskiczwartek17.15 — 19.0417
2lab Adam Kaszubowskiwtorek8.15 — 10.0417
3lab Waldemar Hebischwtorek14.15 — 16.0411
4lab Daniel Danielskiśroda10.15 — 12.0410
99lab .dla mających zaliczenie
Rachunek prawdopodobieństwa 1 
wyk Wojciech Cyganwtorek12.15 — 15.0EM
1cw Wojciech Cyganczwartek10.15 — 12.0WS
2cw Paweł Lorekśroda14.15 — 16.0605
3cw Konrad Koleskośroda14.15 — 16.0602
4cw Witold Świątkowskiśroda10.15 — 12.0EM
99cw .dla mających zaliczenie
Rachunek prawdopodobieństwa 1 R 
wyk Dariusz Buraczewskiśroda9.15 — 12.0WS
1cw Krzysztof Kowalskiczwartek10.15 — 12.0B
2cw Ewa Damekczwartek10.15 — 12.0605
99cw .dla mających zaliczenie
Równania różniczkowe 1 
wyk Andrzej Raczyńskiponiedziałek12.15 — 15.0EM
1cw Miłosz Krupskiśroda8.15 — 10.0601
2cw Roman Urbanwtorek16.15 — 18.0602
3cw Robert Stańczywtorek10.15 — 12.0601
99cw .dla mających zaliczenie
Równania różniczkowe 1 R 
wyk Piotr Bilerponiedziałek12.15 — 15.0601
1cw Piotr Bilerśroda14.15 — 16.0604
2cw Ivana Vojnovićwtorek16.15 — 18.0603
99cw .dla mających zaliczenie
Seminarium magisterskie 1 
1sem-Piotr Bilerśroda12.15 — 14.0607tyg. nieparz.
2sem-Jacek Świątkowskiponiedziałek12.15 — 14.0606tyg. nieparz.
3sem-Janusz Wysoczańskiśroda14.15 — 16.0606tyg. parz.
4sem-Janusz Wysoczańskiczwartek13.15 — 14.0606
Seminarium magisterskie 2 
1sem-Piotr Bilerśroda12.15 — 14.0607tyg. parz.MS i N
2sem-Ryszard Szekliponiedziałek10.15 — 12.0602tyg. nieparz.E
3sem-Jan Dymara .T
4sem-Marek Arendarczyk .AF
Wstęp do matematyki 
wyk Jan Kraszewskiwtorek10.15 — 12.0WS
konwJan Kraszewskiponiedziałek15.15 — 16.0605
1cw Jan Kraszewskiponiedziałek16.15 — 18.0605
99cw .dla mających zaliczenie
Zespołowy projekt specjalnościowy 
1cw Krzysztof Topolskiczwartek15.15 — 16.0inna
Standardowe przedmioty do wyboru (L)
Drupal - tworzenie portali internetowych 
1lab Robert Stańczyponiedziałek10.15 — 12.0410
Laboratorium z rachunku prawdopodobieństwa 
1lab Wojciech Cyganczwartek12.15 — 13.0416
2lab Paweł Lorekwtorek16.15 — 17.0411
3lab Witold Świątkowskiśroda9.15 — 10.0411
4lab Konrad Koleskośroda16.15 — 17.0417
5lab Konrad Koleskośroda17.15 — 18.0417
LaTeX 
1lab Ivana Vojnovićwtorek14.15 — 16.0417
Mikroekonomia 1 
wyk Andrzej Raczyńskiwtorek10.15 — 12.0605
1cw Ziemowit Rzeszotnikczwartek14.15 — 16.0603
99cw .dla mających zaliczenie
Podstawy statystyki praktycznej 
wyk Tomasz Elsnerśroda12.15 — 14.0HS
1lab Anna Wysoczańska-Kulaczwartek8.15 — 10.0410
2lab Witold Świątkowskiponiedziałek10.15 — 12.0417
3lab Krzysztof Kępczyńskiponiedziałek16.15 — 18.0410
4lab Adam Kaszubowskipiątek8.15 — 10.0410
5lab Grzegorz Jagiellaczwartek12.15 — 14.0411
6lab Krzysztof Topolskiponiedziałek14.15 — 16.0411
99lab .dla mających zaliczenie
1cw Tomasz Elsnerśroda11.15 — 12.0HS
2cw Anna Wysoczańska-Kulaśroda10.15 — 11.0HS
3cw Małgorzata Romanowska-Majsnerowskaponiedziałek10.15 — 11.0EM
4cw Ziemowit Rzeszotnikczwartek13.15 — 14.0601
99cw .dla mających zaliczenie
Programowanie 2 (Python) 
wyk Grzegorz Jagiellaczwartek14.15 — 16.0EM
1lab Grzegorz Jagiellapiątek10.15 — 12.0417
2lab Maciej Korpalskiśroda12.15 — 14.0410
3lab Roman Urbanśroda17.15 — 19.0411
4lab Marcin Młotkowskiponiedziałek10.15 — 12.0411
99lab .dla mających zaliczenie
Proseminarium: Młody Badacz 
1sem-Jan Dymaraśroda18.15 — 20.0603
Rozwój oprogramowania w R 
1lab Mateusz Staniakczwartek10.15 — 12.0411
Visual Basic w Excelu 
1lab Jakub Gismatullinśroda12.15 — 14.0417Zapraszam do zespołu Teams zajęć: https://teams.microsoft.com/l/team/19%3Anj-li3joQorzCEKEzKaItWESRvIWduktu8xkGiq6nec1%40thread.tacv2/conversations?groupId=5683d9dd-1799-4c5d-849a-99fc940fa030&tenantId=2b71bef9-3b13-4432-b5f4-1f5ac2278d0c
2lab Maciej Paluszyńskiśroda12.15 — 14.0416
Wprowadzenie do R 
1lab Anna Wysoczańska-Kulawtorek10.15 — 12.0410
2lab Witold Świątkowskiwtorek10.15 — 12.0411
3lab Roman Urbanwtorek18.15 — 20.0417
4lab Krzysztof Krawczykczwartek14.15 — 16.0416
5lab Adam Kaszubowskiśroda8.15 — 10.0410
6lab Jakub Gogolokwtorek14.15 — 16.0410
7lab Miłosz Krupskiwtorek10.15 — 12.0417
99lab .dla mających zaliczenie
Wycena i analiza instrumentów finansowych 1 
wyk Anna Wysoczańska-Kulaśroda8.15 — 10.0HS
1lab Anna Wysoczańska-Kulawtorek8.15 — 10.0410
2lab Robert Stańczywtorek8.15 — 10.0411
3lab Miłosz Krupskiwtorek8.15 — 10.0416
99lab .dla mających zaliczenie
Zastosowanie modelowania matematycznego w bankowości 
wyk Adam Ocharskiponiedziałek16.15 — 18.0A
1lab Marcin Osiadłyponiedziałek18.15 — 20.0416
2lab Kacper Wodianyponiedziałek18.15 — 20.0417
99lab .dla mających zaliczenie
Zaawansowane przedmioty do wyboru (M)
Advanced numerical methods 
wyk Michael Hechtśroda10.15 — 12.0607tyg. parz.= Zaawansowane metody numeryczne
wyk Michael Hechtśroda14.15 — 16.0607tyg. parz.= Zaawansowane metody numeryczne
1lab Szymon Cyganśroda10.15 — 12.0417tyg. nieparz.
1lab Szymon Cyganśroda14.15 — 16.0417tyg. nieparz.
Analiza dużych zbiorów danych 
wyk Liudmyla Zaitsevaczwartek8.15 — 10.0WS
1lab Liudmyla Zaitsevaczwartek10.15 — 12.0410
2lab Grzegorz Wyłupekśroda12.15 — 14.0411
99lab .dla mających zaliczenie
Analiza funkcjonalna 2 
wyk Marek Bożejkopiątek12.15 — 14.0HS
1cw Marek Bożejkopiątek14.15 — 16.0HS
99cw .dla mających zaliczenie
Arytmetyka teoretyczna 
wyk Aleksandra Wencelśroda10.15 — 12.0A
1cw Aleksandra Wencelwtorek14.15 — 16.0B
99cw .dla mających zaliczenie
Descriptive set theory 
wyk Piotr Borodulin-Nadziejaczwartek8.15 — 10.0B= Deskryptywna teoria mnogości
1cw Arturo Antonio Martinez Celis Rodriguezczwartek12.15 — 14.0607
Ekonometria 1 
wyk Roman Urbanczwartek16.15 — 18.0604
1cw Roman Urbanczwartek18.15 — 20.0604
99cw .dla mających zaliczenie
Ekonometria 2 
wyk Krzysztof Topolskipiątek8.15 — 10.0B
1cw Krzysztof Topolskipiątek10.15 — 12.0B
99cw .dla mających zaliczenie
Funkcje analityczne R 
wyk Ryszard Szwarcwtorek8.15 — 10.0601
1cw Ryszard Szwarcpiątek8.15 — 10.0602
99cw .dla mających zaliczenie
Geometria elementarna 1 
wyk Michał Marcinkowskiczwartek8.15 — 10.0607
1cw Daniel Danielskiwtorek12.15 — 14.0607
99cw .dla mających zaliczenie
Geometria symplektyczna 
wyk Światosław Galwtorek12.15 — 14.0606
1cw Jan Dymaraśroda14.15 — 16.0601
Health insurance mathematics 
wyk Marek Arendarczykśroda12.15 — 14.0606
1lab Marek Arendarczykśroda14.15 — 16.0411
Inżynieria finansowa 1 
wyk Przemysław Klusikwtorek8.15 — 10.0604
1lab Michał Krawiecczwartek10.15 — 12.0417
1cw Przemysław Klusikwtorek10.15 — 12.0604
Konstrukcje geometryczne i elementy teorii Galois 
wyk Jakub Gismatullinpiątek10.15 — 12.0607Zapraszam do zespołu Teams zajęć w r.a. 23/2024 https://teams.microsoft.com/l/team/19%3AghjfMsYMHY55SpTkscu8gcmUIgPXXtEoQhYToSyVZk01%40thread.tacv2/conversations?groupId=df978746-acb2-4a74-981b-5619c7757919&tenantId=2b71bef9-3b13-4432-b5f4-1f5ac2278d0c
1cw Aleksandra Wencelwtorek10.15 — 12.0A
99cw .dla mających zaliczenie
Matematyka obliczeniowa 
wyk Szymon Cyganwtorek12.15 — 14.0605tyg. nieparz.
1lab Szymon Cyganczwartek12.15 — 14.0410
2lab Daniel Danielskiczwartek12.15 — 14.0417
99lab .dla mających zaliczenie
Matematyka ubezpieczeń życiowych 
wyk Tomasz Rolskipiątek10.15 — 12.0604
1cw Michał Krawiecczwartek14.15 — 16.0604
99cw .dla mających zaliczenie
Mathematical programming and optimization 
wyk Grzegorz Plebanekwtorek10.15 — 12.0B= Programowanie matematyczne i optymalizacja
1cw Arturo Antonio Martinez Celis Rodriguezczwartek8.15 — 10.0605
99cw .dla mających zaliczenie
Methods of classification and dimensionality reduction 
wyk Paweł Lorekwtorek10.15 — 12.0EM
1lab Michał Marcinkowskiśroda14.15 — 16.0410
2lab Grzegorz Jagiellapiątek12.15 — 14.0417
99lab .dla mających zaliczenie
Modelowanie stochastyczne 
wyk Małgorzata Romanowska-Majsnerowskaśroda8.15 — 10.0EM
1cw Małgorzata Romanowska-Majsnerowskaponiedziałek8.15 — 10.0EM
2cw Krzysztof Topolskiponiedziałek12.15 — 14.0602
99cw .dla mających zaliczenie
Nieliniowa analiza funkcjonalna 
wyk Grzegorz Karchwtorek10.15 — 12.0603
1cw Szymon Cyganczwartek14.15 — 16.0606
Procesy Markowa 
wyk Ryszard Szekliponiedziałek12.15 — 14.0A
1cw Ryszard Szekliponiedziałek14.15 — 16.0A
Rozmaitości różniczkowalne 
wyk Jacek Świątkowskipiątek10.15 — 12.0605
1cw Michał Marcinkowskiśroda16.15 — 18.0604
99cw .dla mających zaliczenie
Statistical learning 
wyk Małgorzata Bogdanpiątek8.15 — 10.0605
1lab Mateusz Staniakpiątek10.15 — 12.0411
2lab Krystyna Grzesiakwtorek12.15 — 14.0410
3lab Mateusz Staniakpiątek12.15 — 14.0411
99lab .dla mających zaliczenie
Stochastyczna matematyka finansowa 
wyk Przemysław Klusikwtorek14.15 — 16.0604
1lab Krzysztof Kępczyńskiwtorek18.15 — 20.0410
1cw Przemysław Klusikwtorek16.15 — 18.0604
Szeregi i transformata Fouriera 
wyk Maciej Paluszyńskiwtorek15.15 — 17.0A
1cw Maciej Paluszyńskiwtorek17.15 — 19.0A
99cw .dla mających zaliczenie
Teoria modeli 
wyk Ludomir Newelskiśroda12.15 — 14.0602
1cw Krzysztof Krupińskipiątek10.15 — 12.0602
99cw .dla mających zaliczenie
Teoria wielkich odchyleń 
wyk Piotr Dyszewskiśroda8.15 — 10.0602
1cw Piotr Dyszewskiśroda10.15 — 12.0602
Topologia 
wyk Piotr Borodulin-Nadziejawtorek8.15 — 10.0WS
1cw Sebastian Jachimekśroda8.15 — 10.0A
2cw Tomasz Żuchowskiśroda8.15 — 10.0B
99cw .dla mających zaliczenie
Topologia algebraiczna 1 
wyk Jacek Świątkowskiczwartek15.15 — 18.0B
1cw Światosław Galponiedziałek10.15 — 12.0605
Topologia i geometria rozmaitości 
wyk Jan Dymaraczwartek12.15 — 14.04Brak
1cw Światosław Galwtorek10.15 — 12.0606
Wielowymiarowa analiza statystyczna 
wyk Władysław Szczotkaczwartek14.15 — 16.0A
1cw Władysław Szczotkaczwartek16.15 — 18.0A
99cw .dla mających zaliczenie
Wprowadzenie do teorii zbiorów 
wyk Jan Kraszewskiwtorek14.15 — 16.0WS
1cw Jan Kraszewskiśroda10.15 — 12.0604
99cw .dla mających zaliczenie
Wstęp do inżynierii finansowej 
wyk Michał Krawiecczwartek8.15 — 10.0601
1lab Krzysztof Kępczyńskiponiedziałek18.15 — 20.0410
2lab Konrad Krysteckiśroda17.15 — 19.0410
99lab .dla mających zaliczenie
Wstęp do teorii reprezentacji grup 
wyk Waldemar Hebischwtorek16.15 — 18.0B
1cw Mariusz Tobolskiwtorek14.15 — 16.0603
Wybrane rozdziały analizy fourierowskiej i harmonicznej 
wyk Jacek Dziubańskiwtorek8.15 — 10.0607
1cw Jacek Dziubańskiwtorek10.15 — 12.0607
Zaawansowane modele liniowe 
wyk Liudmyla Zaitsevapiątek8.15 — 10.0WS
1lab Liudmyla Zaitsevapiątek10.15 — 13.0410
2lab Krystyna Grzesiakwtorek10.15 — 12.0416
3lab Grzegorz Wyłupekśroda10.15 — 12.0411
99lab .dla mających zaliczenie
Zaawansowane przedmioty do wyboru (M)
Przedmioty niestandardowe (E)
E-learning: Introduction to Bayesian Inference 
1war .spotkania on-line: 4, 11, 18 marca, 15, 22, 29 kwietnia, 6, 13, 27 maja, godz. 19.00 - 20.30
Zaawansowane przedmioty do wyboru (M)
Seminaria przeglądowe (S)
Analiza przeżycia w zastosowaniach aktuarialnych 
1sem Marek Arendarczykczwartek16.15 — 18.0603dla AF i AD
Co to jest... edycja 2 
1sem Lech Januszkiewiczśroda10.15 — 12.0603dla T
Distribution theory with applications to PDEs 
1sem Ivana Vojnovićwtorek12.15 — 14.0604dla MS i T
Miary ryzyka w matematyce finansowej i ubezpieczeniowej 
1sem Ryszard Szekliśroda10.15 — 12.0606dla E
Probabilistic Deep Learning 
1sem Małgorzata Bogdanpiątek10.15 — 12.0603dla AD
Przestrzenie symetryczne 
1sem Jakub Gogolokczwartek10.15 — 12.0607dla T
Teoria węzłów 
1sem Motiejus Valiunasśroda8.15 — 10.0606dla T
Wybrane zagadnienia z analizy matematycznej i geometrii 
1sem Jacek Dziubańskiczwartek12.15 — 14.0603Dla N
Przedmioty z zakresu nauk humanistycznych i społecznych (H)
Antropogeniczne zmiany klimatyczne 
wyk Lucyna Hałupkawtorek16.15 — 18.0WS5 pierwszych tygodni semestru
1cw Ewa Damekwtorek16.15 — 18.0WSod 26.03
Kultura języka 
wyk Jan Krzywdzińskiponiedziałek15.30 — 17.0EM
1cw Jan Krzywdzińskiponiedziałek17.15 — 18.45EMI poł. semestru
2cw Jan Krzywdzińskiśroda8.30 — 10.0605I poł. semestru. Pierwsze zajęcia 28 lutego.
Wstęp do socjologii 
wyk Barbara Pabjanczwartek14.15 — 15.45601
1cw Barbara Pabjanczwartek16.0 — 17.30601inna częst.
2cw .
99cw .dla mających zaliczenie
Przedmioty dla spec. nauczycielskiej (N)
Emisja głosu 1 
1cw Małgorzata Piotrowskaczwartek16.0 — 17.30607tyg. nieparz.
2cw Małgorzata Piotrowskaczwartek16.0 — 17.30607tyg. parz.
Metodyka nauczania matematyki I 
wyk Elżbieta Kalinowskaczwartek9.15 — 12.0606
1prk-Elżbieta Kalinowskaczwartek8.0 — 12.0innainna częst.
2prk-Elżbieta Kalinowskaczwartek8.0 — 12.0innainna częst.
1cw Elżbieta Kalinowskawtorek15.15 — 18.0606
Pedagogika dla nauczycieli 
wyk Liliana Kołodziejczakczwartek14.15 — 15.45607tyg. nieparz.semestr II
konwLiliana Kołodziejczakczwartek14.15 — 15.45607tyg. parz.
Praktyka - imprezy popularnonaukowe w IM 1 
1prk-Małgorzata Mikołajczyk .wyłącznie stary program, studia I stopnia
Praktyka - imprezy popularnonaukowe w IM 2 
1prk-Małgorzata Mikołajczyk .wyłącznie stary program, studia II stopnia
Praktyka - nauczanie matematyki 2 
1prk-Małgorzata Mikołajczyk .
Praktyka - nauczanie matematyki I 
1prk-Elżbieta Kalinowska .
Praktyka - nauczanie matematyki II 
1prk-Małgorzata Mikołajczyk .
Praktyka - popularyzacja matematyki I 
1prk-Małgorzata Mikołajczyk .studia I stopnia
Praktyka - popularyzacja matematyki II 
1prk-Małgorzata Mikołajczyk .studia II stopnia
Praktyka psychologiczno-pedagogiczna w szkole 
1prk-Marta Kuty-Pachecka
Marta Kuty-Pachecka
wtorek8.0 — 12.0innainna częst.semestr IV
2prk-Marta Kuty-Pacheckawtorek8.0 — 12.0innainna częst.semestr IV
2prk-Marta Kuty-Pacheckawtorek8.0 — 12.0711semestr IV
3prk-Marcin Fankanowskiwtorek8.0 — 12.0711semestr IV
3prk-Marcin Fankanowskiwtorek8.0 — 12.0innainna częst.semestr IV
Psychologia dla nauczycieli 
wyk Karolina Skórskawtorek14.15 — 15.45605tyg. nieparz.semestr II
Psychologia rozwoju człowieka 
konwKarolina Skórskawtorek14.15 — 15.45607tyg. parz.semestr II
Wspomaganie rozwoju dziecka i dysharmonie rozwojowe 
konwMarta Kuty-Pacheckawtorek16.0 — 17.30607semestr II
Wstęp do geometrii 
1cw Andrzej Karolakśroda16.15 — 18.0607semestr II
Przedmioty z zakresu nauk przyrodniczych (NP)
Kartografia matematyczna 
wyk Małgorzata Wieczorekwtorek13.15 — 15.45320pierwsze zajęcia 27 lutego
1cw Małgorzata Wieczorekwtorek13.15 — 15.45320pierwsze zajęcia 27 lutego
Pozostałe przedmioty
Ochrona własności intelektualnej 
1cw Agnieszka Kwiecień-Madejśroda14.15 — 16.0603tyg. nieparz.
2cw Agnieszka Kwiecień-Madejśroda14.15 — 16.0603tyg. parz.
3cw Agnieszka Kwiecień-Madejśroda16.15 — 18.0603tyg. nieparz.
Pisemny egzamin licencjacki 
1egz .
Pisemny egzamin licencjacki 2 
1egz .
Pisemny egzamin magisterski 
1egz Andrzej Raczyński .
Pisemny egzamin magisterski 2 
1egz .
Planowanie kariery zawodowej II 
konw .
Praktyka zawodowa 
1prk- .
2prk-Światosław Gal .
Szkolenie biblioteczne 
1cw .