Plan zajęć w semestrze letnim roku akademickiego 2021/2022 - wersja robocza

Data ostatniej aktualizacji danych: 2021-07-26 20:15

Kliknij nazwę przedmiotu, by zobaczyć opis w USOSie.


1 wyk. Małgorzata Romanowska- poniedziałekk 12.15 — 14.20 inna sporadyczniee Termin do uzgodnienia z prowadzącym.
gr. typ prowadzący dzień godziny sala częstot. uwagi
Przedmioty obowiązkowe (O)
Algebra I 
wyk Ludomir Newelski .
1cw Grzegorz Jagiella .
Algebra liniowa 1 
wyk Tadeusz Pezda .
konwTadeusz Pezda .
1cw Tadeusz Pezda .
2cw Roman Wencel .
3cw Alexander Zakharov .
Algebra liniowa 2 
wyk Tomasz Elsner .
konwTomasz Elsner .
1cw Alexander Zakharov .
2cw Miłosz Krupski .
3cw Jan Kraszewski .
4cw Motiejus Valiunas .
Algebra liniowa 2 R 
wyk Tomasz Rzepecki .
konwTomasz Rzepecki .
1cw Tomasz Rzepecki .
Analiza matematyczna 1 
wyk Ziemowit Rzeszotnik .
konwZiemowit Rzeszotnik .
1cw Ziemowit Rzeszotnik .
2cw Krzysztof Omiljanowski .
Analiza matematyczna 2 
wyk Jarosław Wróblewski .
konwJarosław Wróblewski .
1cw Jarosław Wróblewski .
2cw Krzysztof Omiljanowski .
3cw Edyta Kania-Strojec .
4cw Jarosław Wróblewski .
Analiza matematyczna 3 
wyk Janusz Wysoczański .
konwJanusz Wysoczański .
1cw Lahcen Oussi .
2cw .
Analiza matematyczna II 
wyk Jacek Dziubański .
1cw Agnieszka Hejna .
2cw Witold Świątkowski .
Kombinatoryka 
wyk Wojciech Młotkowski .
1cw Wojciech Młotkowski .
2cw Krzysztof Omiljanowski .
3cw Janusz Pawlikowski .
4cw Bogdan Mincer .
5cw Roman Wencel .
6cw .
Kombinatoryka R 
wyk Grzegorz Plebanek .
1cw Grzegorz Plebanek .
Programowanie 1 (C++) 
wyk Maciej Paluszyński .
1lab Maciej Paluszyński .
2lab Adam Kaszubowski .
3lab Robert Stańczy .
4lab Michał Śliwiński .
5lab Paweł Rzechonek .
Rachunek prawdopodobieństwa 1 
wyk Ryszard Szekli .
1cw Ryszard Szekli .
2cw Paweł Lorek .
3cw Bogdan Mincer .
4cw Sebastian Sydor .
Rachunek prawdopodobieństwa 1 R 
wyk Dariusz Buraczewski .
1cw Alicja Kołodziejska .
2cw Piotr Dyszewski .
Równania różniczkowe 1 
wyk Miłosz Krupski .
1cw Miłosz Krupski .
2cw Andrzej Raczyński .
3cw Roman Urban .
4cw Jacek Zienkiewicz .
Równania różniczkowe 1 R 
wyk Piotr Biler .
1cw Piotr Biler .
2cw Światosław Gal .
Seminarium magisterskie 1 
1sem-Piotr Biler .
2sem-Ryszard Szwarc .
Seminarium magisterskie 2 
1sem-Krzysztof Omiljanowski .
2sem-Jacek Zienkiewicz .
3sem-Waldemar Hebisch .
4sem-Waldemar Hebisch .
5sem-Bogdan Mincer .
Wprowadzenie do laboratorium komputerowego 
1lab Małgorzata Kołaczkowska .
2lab Małgorzata Kołaczkowska .
3lab Małgorzata Kołaczkowska .
Wstęp do matematyki 
wyk Jan Kraszewski .
konwJan Kraszewski .
1cw Jan Kraszewski .
Zespołowy projekt specjalnościowy 
1cw Bogdan Mincer .
2cw Bogdan Mincer .
3cw Andrzej Raczyński .
Standardowe przedmioty do wyboru (L)
Drupal - tworzenie portali internetowych 
1lab Robert Stańczy .
Eksploracja danych 
1lab Łukasz Chołaj .
Excel 
1lab .
2lab .
Laboratorium z rachunku prawdopodobieństwa 
1lab Wiktor Ejsmont .
2lab Sebastian Sydor .
3lab Sebastian Sydor .
4lab Barbara Jasiulis-Gołdyn .
LaTeX 
1lab Motiejus Valiunas .
2lab Motiejus Valiunas .
Mathematica 
1lab Jakub Gismatullin .
Mikroekonomia 1 
wyk Bogdan Mincer .
1cw Bogdan Mincer .
2cw Wiktor Ejsmont .
Podstawy statystyki praktycznej 
wyk Tomasz Elsner .
1lab Krzysztof Topolski .
2lab Liudmyla Zaitseva .
3lab Adam Kaszubowski .
4lab Adam Kaszubowski .
5lab Krzysztof Kępczyński .
6lab Barbara Jasiulis-Gołdyn .
1cw Sebastian Sydor .
2cw Sebastian Sydor .
3cw Liudmyla Zaitseva .
Programowanie 2 (Python) 
wyk Grzegorz Jagiella .
1lab Grzegorz Jagiella .
2lab Michał Marcinkowski .
3lab Edyta Kania-Strojec .
4lab Marcin Młotkowski .
Rozwój oprogramowania w R 
1lab .
Visual Basic w Excelu 
1lab Michał Śliwiński .
2lab Jakub Gismatullin .
Wprowadzenie do R 
1lab Roman Urban .
2lab Witold Świątkowski .
3lab Wiktor Ejsmont .
4lab Sebastian Sydor .
5lab Krzysztof Krawczyk .
6lab Krzysztof Topolski .
Wycena i analiza instrumentów finansowych 1 
wyk Anna Wysoczańska-Kula .
1lab Anna Wysoczańska-Kula .
2lab Anna Wysoczańska-Kula .
3lab Barbara Jasiulis-Gołdyn .
4lab Sebastian Sydor .
5lab Miłosz Krupski .
Zastosowanie modelowania matematycznego w bankowości 
wyk Adam Ocharski .
1lab Adam Ocharski .
2lab Adam Ocharski .
Zaawansowane przedmioty do wyboru (M)
Aksjomatyczna teoria mnogości 
wyk Janusz Pawlikowski .
1cw .
Analiza dużych zbiorów danych 
wyk Liudmyla Zaitseva .
1lab Michał Kos .
2lab Liudmyla Zaitseva .
Analiza funkcjonalna 2 
wyk Jacek Zienkiewicz .
1cw Marcin Preisner .
Analiza stochastyczna 2 
wyk Piotr Dyszewski .
1cw Piotr Dyszewski .
Arytmetyka teoretyczna 
wyk Roman Wencel .
1cw Jakub Gismatullin .
Complex data 
wyk Jaroslaw Harezlak .
1lab Michał Kos .
Ekonometria 1 
wyk Barbara Jasiulis-Gołdyn .
1cw Anna Wysoczańska-Kula .
Ekonometria 2 
wyk Krzysztof Topolski .
1cw Krzysztof Topolski .
Funkcje analityczne 
wyk Janusz Wysoczański .
1cw Lahcen Oussi .
Funkcje analityczne R 
wyk Ryszard Szwarc .
1cw Jacek Zienkiewicz .
Geometria elementarna 1 
wyk Michał Marcinkowski .
1cw Aleksander Antasik .
Health insurance mathematics 
wyk Marek Arendarczyk .
1lab Michał Krawiec .
Konstrukcje geometryczne i elementy teorii Galois 
wyk Jakub Gismatullin .
1cw Alexander Zakharov .
Matematyka ubezpieczeń majątkowych i osobowych 
wyk Ryszard Szekli .
1lab Ryszard Szekli .
Matematyka ubezpieczeń życiowych 
wyk Marek Arendarczyk .
1cw Marek Arendarczyk .
Metody klasyfikacji i redukcji wymiaru 
wyk Paweł Lorek .
1lab Konrad Krystecki .
2lab Michał Marcinkowski .
3lab Grzegorz Jagiella .
Miary na przestrzeniach topologicznych 
wyk Grzegorz Plebanek .
1cw Arturo Antonio Martinez Celis Rodriguez .
Modelowanie stochastyczne 
wyk Małgorzata Romanowska-Majsnerowska .
1cw Małgorzata Romanowska-Majsnerowska .
2cw Krzysztof Topolski .
Programowanie matematyczne i optymalizacja 
wyk Grzegorz Plebanek .
1cw Arturo Antonio Martinez Celis Rodriguez .
2cw Arturo Antonio Martinez Celis Rodriguez .
Rozmaitości różniczkowalne 
wyk Jan Dymara .
1cw Michał Marcinkowski .
Statistical learning 
wyk Małgorzata Bogdan .
1lab Małgorzata Bogdan .
2lab Grzegorz Wyłupek .
3lab Mateusz Staniak .
Symulacje i algorytmiczne zastosowania łańcuchów Markowa 
wyk Paweł Lorek .
1cw Konrad Krystecki .
Szeregi i transformata Fouriera 
wyk Jacek Dziubański .
1cw Maciej Paluszyński .
Teoria modeli 
wyk Ludomir Newelski .
1cw Tomasz Rzepecki .
Topologia 
wyk Piotr Borodulin-Nadzieja .
1cw Piotr Borodulin-Nadzieja .
2cw Krzysztof Omiljanowski .
Wielowymiarowa analiza statystyczna 
wyk Władysław Szczotka .
1cw Grzegorz Wyłupek .
2cw .
Wprowadzenie do teorii zbiorów 
wyk Jan Kraszewski .
1cw Jan Kraszewski .
Wstęp do inżynierii finansowej 
wyk Michał Krawiec .
1lab Michał Krawiec .
2lab Miłosz Krupski .
Zaawansowane metody numeryczne 
wyk Waldemar Hebisch .
1lab Waldemar Hebisch .
Zaawansowane modele liniowe 
wyk Michał Kos .
1lab Michał Kos .
2lab Krzysztof Topolski .
Zaawansowane przedmioty do wyboru (M)
Przedmioty niestandardowe (E)
E-learning: Introduction to Bayesian Inference 
1war .
Zaawansowane przedmioty do wyboru (M)
Seminaria przeglądowe (S)
Credit Suisse Quantitative Modelling Academy 
1sem Marek Arendarczyk .
Miary ryzyka w matematyce finansowej i ubezpieczeniowej 
1sem Ryszard Szekli .
Seminarium (dla AD) 
1sem .
Seminarium (dla MS) 
1sem Grzegorz Karch .
Seminarium (dla N) 
1sem Wojciech Młotkowski .
Seminarium (dla T) 
1sem Arturo Antonio Martinez Celis Rodriguez .
Przedmioty z zakresu nauk humanistycznych i społecznych (H)
Rynek kapitałowy i finansowy 
wyk Urszula Banaszczak-Soroka .
1cw Urszula Banaszczak-Soroka .
Wstęp do socjologii 
wyk .
1cw .
2cw .
Przedmioty dla spec. nauczycielskiej (N)
Komputer w szkole 1 
wyk Michał Śliwiński .
1lab Michał Śliwiński .
Konwersatorium dydaktyczne - eksperymenty 
konwMałgorzata Mikołajczyk .
Konwersatorium z matematyki dla nauczycieli w języku angielskim 
konwMotiejus Valiunas .
Metodyka nauczania matematyki 1 
wyk Małgorzata Mikołajczyk .
1cw Michał Śliwiński .
Metodyka nauczania matematyki 3 
wyk Małgorzata Mikołajczyk .
1cw Małgorzata Mikołajczyk .
Pedagogika dla nauczycieli 
wyk .
konw .
Praktyka - imprezy popularnonaukowe w IM 1 
1prk-Małgorzata Mikołajczyk .
Praktyka - imprezy popularnonaukowe w IM 2 
1prk-Małgorzata Mikołajczyk .
Praktyka obserwacyjna - nauczanie matematyki 1 
1prk-Michał Śliwiński .
2prk-Michał Śliwiński .
Praktyka obserwacyjna - nauczanie matematyki 3 
1prk-Małgorzata Mikołajczyk .
Praktyka psychologiczno-pedagogiczna w szkole 
1prk- .
2prk- .
3prk- .
4prk- .
Psychologia dla nauczycieli 
wyk .
Psychologia rozwoju człowieka 
konw .
TI w nauczaniu matematyki 
konwMałgorzata Mikołajczyk .
Wspomaganie rozwoju dziecka i dysharmonie rozwojowe 
konw .
Wstęp do geometrii 
1cw Małgorzata Mikołajczyk .
Przedmioty z zakresu nauk przyrodniczych (NP)
Kartografia matematyczna 
wyk Małgorzata Wieczorek .
1cw Małgorzata Wieczorek .
Pozostałe przedmioty
Antropogeniczne zmiany klimatyczne 
1cw Ewa Damek .
Ochrona własności intelektualnej 
1cw Agnieszka Kwiecień-Madej .
2cw Agnieszka Kwiecień-Madej .
3cw Agnieszka Kwiecień-Madej .
4cw Agnieszka Kwiecień-Madej .
Planowanie kariery zawodowej II 
konwMarcin Preisner .
Praktyka zawodowa 
1prk- .
2prk- .
Stopień odwzorowania 
wyk Lech Januszkiewicz .
1cw Daniel Danielski .
Szkolenie biblioteczne 
1cw .
Teoria stabilności 1 
wyk Krzysztof Krupiński .
1cw Krzysztof Krupiński .
Wykład (2022L - zapas 2) 
wyk .
1cw .