Plan zajęć w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021 - wersja robocza

Data ostatniej aktualizacji danych: 2020-12-03 09:15

Kliknij nazwę przedmiotu, by zobaczyć opis w USOSie.


1 wyk. Małgorzata Romanowska- poniedziałekk 12.15 — 14.20 inna sporadyczniee Termin do uzgodnienia z prowadzącym.
gr. typ prowadzący dzień godziny sala częstot. uwagi
Przedmioty obowiązkowe (O)
Algebra 1 
wyk Piotr Kowalskiponiedziałek12.15 — 15.0zd
konwPiotr Kowalskiponiedziałek15.15 — 16.0zd
1cw Światosław Galśroda10.15 — 12.0zd
2cw Jakub Gismatullinwtorek16.10 — 17.40HS
3cw Tadeusz Pezdawtorek16.20 — 17.50605
4cw Jakub Gogolokśroda10.10 — 11.40WS
5cw Jan Czajkowskiśroda10.10 — 11.40601
6cw Tadeusz Pezdaśroda10.30 — 12.0EM
7cw Roman Wencelśroda10.20 — 11.50A
8cw Jakub Gismatullinwtorek16.10 — 17.40HS
Algebra 1 R 
wyk Krzysztof Krupińskiponiedziałek12.15 — 15.0zd
konwKrzysztof Krupińskiponiedziałek15.15 — 16.0zd
1cw Grzegorz Jagiellaśroda10.30 — 12.0605
Algebra II 
wyk Ludomir Newelskiponiedziałek12.15 — 14.0zd
1cw Ludomir Newelskiśroda10.20 — 11.50HS
Algebra liniowa 1 
wyk Tomasz Elsnerwtorek10.15 — 12.0zd
wyk Tomasz Elsnerśroda9.15 — 10.0zd
konwTomasz Elsnerśroda10.15 — 11.0zd
1cw2 Tomasz Elsnerśroda8.15 — 9.0zddla grup ćw. 1-6
1cw Małgorzata Romanowska-Majsnerowskaponiedziałek8.10 — 9.40HS
2cw Jan Czajkowski
Małgorzata Romanowska-Majsnerowska
poniedziałek8.20 — 9.50WS
3cw Karol Dudaponiedziałek8.30 — 10.0EM
4cw Tomasz Rzepeckipiątek10.20 — 11.50EM
5cw Jan Czajkowskipiątek10.10 — 11.40WS
6cw Grzegorz Jagiellapiątek10.0 — 11.30HS
Algebra liniowa 1 R 
wyk Jan Dymaraśroda10.15 — 12.0zd
wyk Jan Dymaraczwartek10.15 — 11.0zd
konwJan Dymaraczwartek11.15 — 12.0zd
1cw Tomasz Rzepeckiwtorek8.20 — 9.50WS
2cw Światosław Galwtorek8.30 — 10.0HS
Algebra liniowa 2 
wyk Małgorzata Romanowska-Majsnerowskaśroda8.15 — 10.0zd
konwMałgorzata Romanowska-Majsnerowskapiątek9.15 — 10.0zd
1cw Małgorzata Romanowska-Majsnerowskaczwartek8.10 — 9.40EM
2cw Jan Czajkowskiczwartek8.20 — 9.50WS
Analiza i topologia 
wyk Wojciech Młotkowskiczwartek12.15 — 15.0zd
1cw Wojciech Młotkowskiśroda12.10 — 13.40HS
2cw Roman Urbanśroda12.30 — 14.0EM
3cw Jan Czajkowskiśroda12.10 — 13.40WS
4cw Jacek Zienkiewiczśroda12.30 — 14.0605
5cw Kajetan Jastrzębskiśroda12.0 — 13.30B
Analiza i topologia R 
wyk Piotr Borodulin-Nadziejaczwartek12.15 — 15.0zd
1cw Piotr Borodulin-Nadziejawtorek14.0 — 15.30HS
Analiza matematyczna 1 
wyk Jarosław Wróblewskiwtorek12.15 — 14.0zd
wyk Jarosław Wróblewskiśroda16.15 — 18.0as
konwJarosław Wróblewskiczwartek14.15 — 15.0as
1cw2 Jarosław Wróblewskiwtorek8.15 — 10.0zddla grup ćw. 1, 2, 3
2cw2 Jarosław Wróblewskiczwartek8.15 — 10.0zddla grup ćw. 4, 5, 6
1cw Andrzej Raczyńskiponiedziałek10.0 — 11.30HS
3cw Robert Stańczyponiedziałek10.20 — 11.50EM
4cw Krzysztof Omiljanowskipiątek8.30 — 10.0EM
5cw Robert Stańczypiątek8.20 — 9.50WS
6cw Andrzej Raczyńskipiątek8.10 — 9.40HS
Analiza matematyczna 2 
wyk Ziemowit Rzeszotnikponiedziałek12.15 — 14.0zd
wyk Ziemowit Rzeszotnikpiątek10.15 — 12.0zd
konwZiemowit Rzeszotnikśroda10.15 — 11.0zd
1cw2 Ziemowit Rzeszotnikśroda11.15 — 12.0zddla grup ćw. 1 i 2
1cw Ziemowit Rzeszotnikwtorek10.20 — 11.50EM
2cw Krzysztof Omiljanowskiwtorek10.10 — 11.40605
Analiza matematyczna 3 
wyk Krzysztof Omiljanowskiczwartek9.15 — 12.0zd
wyk Krzysztof Omiljanowskipiątek11.15 — 12.0zd
konwKrzysztof Omiljanowskiczwartek8.15 — 9.0zd
1cw2 Krzysztof Omiljanowskipiątek10.15 — 11.0zdćw. ZDALNE dla wszystkich - tu będą (czasami) kartkówki
1cw Krzysztof Omiljanowskiśroda8.0 — 9.30HS
2cw Roman Urbanśroda8.10 — 9.40601
3cw Jacek Zienkiewiczśroda14.15 — 15.45WS
4cw Alicja Kołodziejskaśroda8.10 — 9.40605
Analiza matematyczna I 
wyk Ryszard Szwarcśroda16.15 — 18.0as
wyk Ryszard Szwarcczwartek12.15 — 14.0as
1cw2 Marcin Preisnerśroda8.40 — 10.10zddla grupy ćw. 1
2cw2 Ryszard Szwarcponiedziałek12.15 — 14.0zddla grup ćw. 2, 3
1cw Marcin Preisnerwtorek10.20 — 11.50HSdla ISIM
2cw Błażej Wróbelwtorek10.10 — 11.40WS
3cw Ryszard Szwarcwtorek10.20 — 11.50601
Analiza matematyczna III 
wyk Ewa Damekponiedziałek16.15 — 18.0as
wyk Ewa Damekczwartek16.15 — 18.0as
1cw2 Ewa Damekwtorek10.15 — 12.0zddla grup ćw. 1 i 2
1cw Aleksander Antasikśroda8.20 — 9.50WS
2cw Błażej Wróbelśroda8.40 — 10.10EM
Programowanie 1 (Python) 
wyk Grzegorz Jagiellaponiedziałek16.15 — 18.0zd
1lab Grzegorz Jagiellaponiedziałek14.15 — 16.0zd
2lab Katarzyna Giniewiczwtorek16.15 — 18.0zd
3lab Katarzyna Giniewiczwtorek14.15 — 16.0zd
4lab Marcin Młotkowskiponiedziałek10.15 — 12.0zd
5lab Tomasz Rzepeckiczwartek17.15 — 19.0zd
6lab Krzysztof Tabiszczwartek15.15 — 17.0zd
Seminarium magisterskie 1 
1sem-Błażej Wróbelpiątek12.0 — 13.30zdtyg. nieparz.
2sem-Bogdan Mincerpiątek10.15 — 12.0zdtyg. parz.
3sem-Piotr Bilerpiątek8.15 — 10.0zdtyg. nieparz.
4sem-Jacek Dziubańskiwtorek8.15 — 10.0zdtyg. parz.
Seminarium magisterskie 2 
1sem-Bogdan Mincerwtorek14.15 — 16.0zddla E.
Wprowadzenie do laboratorium komputerowego 
1lab Małgorzata Kołaczkowskaponiedziałek10.15 — 12.0zdtyg. nieparz.dla toku R
2lab Małgorzata Kołaczkowskaponiedziałek10.15 — 12.0zdtyg. parz.dla toku R
3lab Małgorzata Kołaczkowskawtorek14.15 — 16.0zdtyg. nieparz.dla grup ćw. 1-6
4lab Małgorzata Kołaczkowskawtorek14.15 — 16.0zdtyg. parz.dla grup ćw. 1-6
5lab Małgorzata Kołaczkowskaczwartek12.15 — 14.0zdtyg. nieparz.dla grup ćw. 4, 5, 6
6lab Małgorzata Kołaczkowskaczwartek12.15 — 14.0zdtyg. parz.dla grup ćw. 4, 5, 6
7lab Małgorzata Kołaczkowskapiątek10.15 — 12.0zdtyg. nieparz.dla grup ćw. 1, 2, 3
8lab Małgorzata Kołaczkowskapiątek10.15 — 12.0zdtyg. parz.dla grup ćw. 1, 2, 3
Wstęp do matematyki 
wyk Piotr Borodulin-Nadziejaśroda12.15 — 14.0zd
konwPiotr Borodulin-Nadziejaśroda14.15 — 15.0zd
1cw Roman Wencelczwartek10.0 — 11.30HS
2cw Małgorzata Mikołajczyk
Roman Wencel
czwartek10.10 — 11.40WS
3cw Grzegorz Jagiellaczwartek10.10 — 11.40EM
4cw Małgorzata Mikołajczykponiedziałek12.20 — 13.50EM
5cw Janusz Pawlikowskiponiedziałek12.10 — 13.40WS
6cw Piotr Borodulin-Nadziejaponiedziałek12.0 — 13.30HS
7cw Jan Czajkowskiczwartek10.10 — 11.40601
Wstęp do matematyki R 
wyk Jan Kraszewskiśroda12.15 — 14.0zd
konwJan Kraszewskipiątek12.15 — 13.0HS
1cw Jan Kraszewskipiątek13.15 — 14.45HS
Zespołowy projekt specjalnościowy 
1cw Małgorzata Mikołajczykwtorek14.15 — 16.0zdtyg. nieparz.dla N
3cw Bogdan Mincerśroda11.15 — 12.0zdtyg. nieparz.dla E
4cw Bogdan Mincerwtorek11.15 — 12.0zdtyg. parz.dla E
5cw Paweł Lorekśroda16.15 — 18.0zdtyg. nieparz.dla AD i MS
6cw Paweł Błażejśroda12.15 — 14.0zdtyg. parz.dla AD i MS
7cw Sebastian Sydorponiedziałek12.15 — 14.0zdtyg. nieparz.dla AF
8cw Jakub Gismatullinponiedziałek11.0 — 12.0zd
9cw Paweł Lorekśroda16.15 — 18.0zdtyg. parz.dla AD i MS
Standardowe przedmioty do wyboru (L)
Bazy danych 
wyk Michał Krawiecczwartek8.15 — 10.0zd
1lab Jakub Gismatullinśroda8.15 — 10.0zdtyg. nieparz.
2lab Jakub Gismatullinśroda8.15 — 10.0zdtyg. parz.
3lab Tomasz Rzepeckiponiedziałek12.15 — 14.0zdtyg. nieparz.
4lab Robert Stańczywtorek8.15 — 10.0zdtyg. parz.
6lab Adam Kaszubowskiczwartek18.15 — 20.0zdtyg. parz.
7lab Adam Kaszubowskiczwartek18.15 — 20.0zdtyg. nieparz.
1cw Michał Krawiecczwartek10.15 — 12.0zdtyg. nieparz.
2cw Michał Krawiecczwartek10.15 — 12.0zdtyg. parz.
3cw Jakub Gismatullinśroda10.15 — 12.0zdtyg. nieparz.
Excel 
1lab Roman Urbanwtorek14.15 — 16.0zd
2lab Roman Urbanwtorek16.15 — 18.0zd
LaTeX 
1lab Motiejus Valiunasczwartek14.15 — 16.0zdtyg. nieparz.
2lab Motiejus Valiunasczwartek14.15 — 16.0zdtyg. parz.
Modelowanie statystyczne w zarządzaniu wierzytelnościami masowymi 
wyk Grzegorz Chłapińskiśroda10.15 — 12.0zd
1lab Sebastian Kuzara
Piotr Michalski
czwartek8.15 — 10.0zd
Programowanie 2 (C++) 
wyk Maciej Paluszyńskiponiedziałek18.15 — 20.0zdUWAGA! nastąpiła zmiana godziny wykładu = Programowanie obiektowe 2
1lab Maciej Paluszyńskiśroda14.15 — 16.0zd
2lab Adam Kaszubowskiwtorek18.15 — 20.0zd
3lab Adam Kaszubowskiśroda18.15 — 20.0zd
Programowanie i analiza danych w R 
1lab Mateusz Staniakponiedziałek14.15 — 16.0zd
Proseminarium 1 
1sem-Jan Dymaraśroda14.15 — 16.0zd
Visual Basic w Excelu 
1lab Michał Śliwińskiśroda16.15 — 18.0zd
Wprowadzenie do R 
2lab Sebastian Sydorczwartek16.15 — 18.0zd
3lab Sebastian Sydorponiedziałek18.15 — 20.0zd
4lab Wiktor Ejsmontwtorek8.15 — 10.0zd
6lab Wiktor Ejsmontwtorek12.15 — 14.0zd
7lab Katarzyna Giniewiczśroda14.15 — 16.0zd
8lab Katarzyna Giniewiczśroda16.15 — 18.0zd
Wstęp do arytmetyki 
1cw Małgorzata Mikołajczykczwartek17.0 — 18.30EMtylko dla N
Zaawansowane przedmioty do wyboru (M)
Algebraic Topology 2  
wyk Jacek Świątkowskiponiedziałek14.15 — 16.0zd= Topologia algebraiczna 2
1cw Motiejus Valiunasśroda8.15 — 10.0zd
Analiza funkcjonalna 1 
wyk Jacek Dziubańskiczwartek10.15 — 13.0zd
1cw Agnieszka Hejnaśroda16.15 — 18.0zd
2cw Jacek Zienkiewiczśroda16.15 — 18.0zd
Analiza numeryczna (L) 
wyk Paweł Woźnyśroda10.15 — 13.0innazapisy na formularzu A w MS Forms; wyłącznie dla MS, wykład hybrydowy sala 25 w II bądź zd
konwPaweł Woźnyponiedziałek14.15 — 16.0zd
1cw Paweł Woźnywtorek10.15 — 12.0innasala 141 w II
Analiza stochastyczna 
wyk Sebastian Sydorponiedziałek14.15 — 16.0zd
1cw Sebastian Sydorponiedziałek16.15 — 18.0zd
Charakterystyka Eulera 
wyk Lech Januszkiewiczśroda12.15 — 14.0zd
1cw Lech Januszkiewiczczwartek12.15 — 14.0zd
Foundations of geometry and non-Euclidean geometry 
wyk Jacek Świątkowskiponiedziałek12.15 — 14.0zd= Podstawy geometrii i geometria nieeuklidesowa
1cw Motiejus Valiunasśroda10.15 — 12.0zd
Inżynieria finansowa 1 
wyk Przemysław Klusikśroda10.15 — 12.0zd
1lab Michał Krawiecczwartek16.15 — 18.0zd
1cw Przemysław Klusikśroda12.15 — 14.0zd
Laboratorium z procesów stochastycznych 
1lab Sebastian Sydorczwartek14.15 — 16.0zd
Matematyka obliczeniowa 
wyk Witold Karczewskipiątek16.15 — 17.0zd
1lab Witold Karczewskipiątek14.15 — 16.0zd
2lab Paweł Laskoś-Grabowskiśroda10.15 — 12.0zd
3lab Paweł Laskoś-Grabowskiśroda12.15 — 14.0zd
4lab Krzysztof Tabiszczwartek10.15 — 12.0zd
5lab Krzysztof Tabiszpiątek10.15 — 12.0zd
Miara i całka 
wyk Grzegorz Plebanekśroda16.15 — 18.0zd
1cw Grzegorz Plebanekczwartek14.15 — 15.45HS
2cw Arturo Antonio Martinez Celis Rodriguezczwartek14.15 — 15.45zd
Modele liniowe 
wyk Michał Kosponiedziałek12.15 — 14.0zd
1lab Michał Koswtorek17.15 — 19.0zd
2lab Wiktor Ejsmontśroda12.15 — 14.0zd
3lab Liudmyla Zaitsevaśroda8.15 — 10.0zd
4lab Barbara Jasiulis-Gołdynponiedziałek9.15 — 11.0zd
5lab Barbara Jasiulis-Gołdynwtorek8.15 — 10.0zd
6lab Liudmyla Zaitsevapiątek14.15 — 16.0zdang. tylko dla DS
Modelowanie deterministyczne 
wyk Grzegorz Karchponiedziałek10.15 — 12.0Bwykład hybrydowy
1lab Szymon Cyganpiątek10.15 — 12.0zd
2lab Szymon Cyganpiątek12.15 — 14.0zdpierwsze zajęcia dla obu grup od godziny 10.15.
Procesy Levy'ego 
wyk Zbigniew Jurekśroda12.15 — 14.0zd
1cw Zbigniew Jurekśroda14.15 — 16.0zd
Procesy Markowa 
wyk Władysław Szczotkaczwartek16.15 — 18.0zd
1cw Krzysztof Topolskiwtorek14.15 — 16.0zd
Równania różniczkowe 2 R 
wyk Piotr Bilerczwartek8.15 — 10.0zd
1cw Piotr Bilerczwartek10.15 — 12.0zd
Statystyka 
wyk Grzegorz Wyłupekwtorek12.15 — 14.0zd
1lab Grzegorz Wyłupekśroda14.15 — 16.0zd
2lab Wiktor Ejsmontwtorek14.15 — 16.0zd
3lab Liudmyla Zaitsevawtorek8.15 — 10.0zd
4lab Krzysztof Topolskiśroda8.15 — 10.0zd
5lab Katarzyna Giniewiczpiątek10.15 — 12.0zd
6lab Barbara Jasiulis-Gołdynwtorek10.15 — 12.0zd
7lab Liudmyla Zaitsevaponiedziałek16.15 — 18.0zdang., tylko dla DS
1cw Grzegorz Wyłupekśroda13.15 — 14.0zd
2cw Liudmyla Zaitsevaczwartek8.15 — 10.0zdtyg. nieparz.
3cw Wiktor Ejsmontśroda10.15 — 12.0zdtyg. nieparz.
Stochastyczna matematyka finansowa 
wyk Przemysław Klusikśroda14.15 — 16.0zd= Wycena i analiza instrumentów finansowych 3
1lab Krzysztof Kępczyńskiczwartek16.15 — 18.0zd
1cw Przemysław Klusikśroda16.15 — 18.0zd
Symmetric Markovian Semigroups and Dirichlet Forms 
wyk Alexander Bendikovwtorek10.15 — 12.0zdTylko dla T, MS, AF oraz doktorantów
1cw Alexander Bendikovwtorek12.15 — 14.0zd
Szeregi czasowe 
wyk Władysław Szczotkaponiedziałek16.15 — 18.0zd
1cw Krzysztof Topolskipiątek12.15 — 14.0zd
2cw Krzysztof Topolskipiątek10.15 — 12.0zd
Teoria gier 
wyk Małgorzata Romanowska-Majsnerowskawtorek8.15 — 9.45zd
1cw Małgorzata Romanowska-Majsnerowskawtorek10.0 — 11.15zd
2cw Małgorzata Romanowska-Majsnerowskaponiedziałek10.15 — 12.0zd
Teoria modeli ciał z działaniami grup 
wyk Piotr Kowalskiwtorek8.15 — 10.0zd
1cw Piotr Kowalskiwtorek10.15 — 12.0zd
Teoria prawdopodobieństwa 2 
wyk Dariusz Buraczewskiwtorek14.15 — 16.0zd
1cw Dariusz Buraczewskiwtorek16.15 — 18.0zd
Theoretical foundations of the analysis of large data sets 
wyk Małgorzata Bogdanwtorek15.15 — 17.0zd= Teoria analizy dużych zbiorów
1lab Liudmyla Zaitsevapiątek8.15 — 10.0zd
2lab Liudmyla Zaitsevapiątek10.15 — 12.0zd
Wnioskowanie statystyczne 
wyk Grzegorz Wyłupekczwartek10.15 — 12.0zd
1cw Grzegorz Wyłupekczwartek12.15 — 14.0zd
Wprowadzenie do algebraicznej mechaniki kwantowej 
wyk Mariusz Tobolskiwtorek14.15 — 16.0zddla T.
1cw Mariusz Tobolskiczwartek14.15 — 16.0zd
Wstęp do matematyki ubezpieczeniowej 
wyk Tomasz Rolskipiątek10.15 — 12.0zd
1cw Marek Arendarczykczwartek16.15 — 18.0zd
2cw Marek Arendarczykwtorek14.15 — 16.0zd
Wstęp do procesów stochastycznych 
wyk Krzysztof Dębickiwtorek8.15 — 10.0zd
1cw Krzysztof Dębickiwtorek10.15 — 12.0zd
Zaawansowane przedmioty do wyboru (M)
Przedmioty niestandardowe (E)
E-learning: Computer intensive methods 
1war środa18.30 — 20.30zdinna częst.14.10, 4.11
E-learning: Semiparametric regression 
1war Jaroslaw Harezlakwtorek13.30 — 15.0zd
E-learning: Survival analysis 
1war poniedziałek17.0 — 18.30zdinna częst.26.10, 9.11, 23.11, 7.12, 21.12
Zaawansowane przedmioty do wyboru (M)
Seminaria przeglądowe (S)
Analiza harmoniczna na półgrupach operatorów 
1sem Błażej Wróbelpiątek9.0 — 10.30zdSeminarium jest przeznaczone dla studentów i doktorantów
Elementy uczenia statystycznego 
1sem Małgorzata Bogdanśroda12.15 — 14.0zd
Infinitary Combinatorics 
1sem Arturo Antonio Martinez Celis Rodriguezpiątek18.0 — 19.30zd
Problemy geometrycznej teorii grup 3 
1sem Damian Osajdaponiedziałek12.15 — 14.0zd
Twierdzenia graniczne 
1sem Dariusz Buraczewskipiątek14.0 — 16.0zd
Wybrane zagadnienia ze statystyki i probabilistyki 
1sem Zbigniew Jurekczwartek10.15 — 12.0zddla E
Przedmioty z zakresu nauk humanistycznych i społecznych (H)
Demografia 
wyk Stanisława Góreckaczwartek12.15 — 14.0zd
1lab Stanisława Góreckaczwartek14.15 — 16.0zdtyg. nieparz.
3lab Stanisława Góreckaczwartek10.15 — 12.0zdtyg. nieparz.
Ekonomika integracji europejskiej 
wyk Teresa Korbutowiczwtorek10.15 — 12.0zd
Przedmioty dla spec. nauczycielskiej (N)
Dydaktyka 
1cw Agata Hoffmannwtorek13.30 — 15.0EM
Elementy prawa oświatowego i bezpieczeństwo w szkole 
1war Aleksandra Sałańska-Labiszwtorek8.30 — 10.0zd
Emisja głosu 1 
1cw Małgorzata Piotrowskawtorek10.30 — 12.0A
2cw Małgorzata Piotrowskawtorek17.30 — 19.0601
Kompetencje psychologiczno-pedagogiczne nauczyciela w szkole podstawowej 
1cw Ewa Piwowarczyk
Karolina Skórska
czwartek13.15 — 14.45EMIII rok
Metodyka nauczania matematyki 2 
wyk Michał Śliwińskipiątek8.15 — 10.0zdUWAGA! zmiana terminu
1cw Małgorzata Mikołajczykczwartek15.0 — 16.45EM
Pedagogiczne podstawy pracy nauczyciela 
1war Ewa Piwowarczykśroda14.45 — 16.15EMII rok
Pedagogika - uczeń ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi 
konwMarzena Tkoczponiedziałek18.0 — 19.30zdII rok
konwMarzena Tkoczponiedziałek19.45 — 21.15zd
Praktyka - imprezy popularnonaukowe w IM 1 
1prk-Małgorzata Mikołajczyk .
Praktyka - imprezy popularnonaukowe w IM 2 
1prk-Małgorzata Mikołajczyk .
Praktyka - nauczanie matematyki 1 
1prk-Agata Hoffmann .
Praktyka - nauczanie matematyki 2 
1prk-Michał Śliwiński .
Praktyka - nauczanie matematyki 3 
1prk-Małgorzata Mikołajczyk .
Praktyka obserwacyjna - dydaktyka 
1prk-Agata Hoffmannwtorek12.30 — 13.15HSUWAGA! Zmiana sali
Praktyka obserwacyjna - nauczanie matematyki 2 
1prk-Michał Śliwińskiczwartek12.15 — 13.0EM
Praktyka opiekuńczo-wychowawcza (SP) 
1prk-Magdalena Trzebińska .
Psychologiczne podstawy pracy nauczyciela 
1war Karolina Skórskawtorek15.15 — 16.45WSII rok
Wspomaganie rozwoju dziecka i dysharmonie rozwojowe 
konwMarta Kuty-Pacheckapiątek18.15 — 19.45zdII rok
Przedmioty z zakresu nauk przyrodniczych (NP)
Podstawy genetyki 
wyk Dorota Mackiewiczwtorek14.0 — 15.30zdinna częst.20X, 22X, 27X, 29X, 3XI, 5XI, 19XI, 24XI, 26XI, 3XII, 8XII, 10XII, 17XII, 22XII, 11I
wyk Dorota Mackiewiczczwartek14.0 — 15.30zdinna częst.20X, 22X, 27X, 29X, 3XI, 5XI, 19XI, 24XI, 26XI, 3XII, 8XII, 10XII, 17XII, 22XII, 11I
1cw Dorota Mackiewiczponiedziałek18.0 — 20.0innainna częst.ćw. stacjon. 9 XI; 16 XI; 30 XI; 14 XII, godz. 18-20 bud. Biotechn. s. 1.41, ćw. zdalne 6XI, 12XI, 27XI, 11XII, 21XII godz. 8-11
Pozostałe przedmioty
Ochrona własności intelektualnej 
1cw Agata Hoffmannpiątek8.15 — 10.0zdtyg. nieparz.
2cw Agata Hoffmannpiątek8.15 — 10.0zdtyg. parz.
3cw Agata Hoffmannśroda8.15 — 10.0zdtyg. nieparz.
Planowanie kariery zawodowej I 
konwMarcin Preisner .
Podstawy prawa dla ekonomistów 
wyk Krzysztof Kułakczwartek10.15 — 12.0zd
1cw Krzysztof Kułakczwartek12.15 — 14.0zdtyg. parz.
Podstawy rachunkowości 
wyk Paweł Łagowskiśroda18.45 — 20.15zd
1cw Marzena Karpińskaponiedziałek18.0 — 19.30zdtyg. parz.pierwsze zajęcia 12 października
Praktyka zawodowa 
1prk-Bogdan Mincer .dla (NIE T)
2prk-Światosław Gal .dla T
Szkolenie biblioteczne 
wyk .