Plan zajęć w semestrze letnim roku akademickiego 2016/2017

Data ostatniej aktualizacji danych: 2017-04-28 08:55

Kliknij nazwę przedmiotu, by zobaczyć opis.


grupa rodzaj zajęć prowadzący dzień godziny sala uwagi
Wykłady
Algebra 2 B
wyk.Jakub Gismatullinponiedziałek12 — 14606
1cw.Jakub Gismatullinwtorek13 — 15602
Algebra I
wyk.Ludomir Newelskiponiedziałek12 — 15B
1cw.Ludomir Newelskiwtorek9 — 12B
Algebra liniowa 1
wyk.Roman Wencelczwartek14 — 17WS
konw.Roman Wencelczwartek17 — 18WS
1cw.Katarzyna Dymaraśroda13 — 15B
2cw.Adam Morawiecśroda13 — 15A
3cw.Roman Wencelśroda13 — 15HS
4cw.
Algebra liniowa 2
wyk.Mariusz Grechczwartek14 — 17HS
konw.Mariusz Grechczwartek17 — 18HS
1cw.Mariusz Grechśroda8 — 10HS
2cw.Tomasz Elsnerśroda8 — 10WS
3cw.Sebastian Sydorśroda8 — 10EM
Algebra liniowa 2 R
wyk.Krzysztof Krupińskiczwartek14 — 17A
konw.Krzysztof Krupińskiczwartek17 — 18A
1cw.Krzysztof Krupińskiponiedziałek16 — 18A
Analityczna teoria liczb
wyk.Tadeusz Pezdawtorek8 — 10603
1cw.Tadeusz Pezdawtorek10 — 12603
Analiza danych jakościowych
wyk.Andrzej Dąbrowskipiątek8 — 10A
1cw.Andrzej Dąbrowskipiątek10 — 12602
2cw.Andrzej Dąbrowskipiątek12 — 14602
Analiza funkcjonalna 2
wyk.Jacek Zienkiewiczpiątek12 — 14711
1cw.Jacek Zienkiewiczponiedziałek12 — 14711
Analiza matematyczna 1
wyk.Ziemowit Rzeszotnikponiedziałek9 — 11EM
wyk.Ziemowit Rzeszotnikśroda10 — 12WS
konw.Ziemowit Rzeszotnikśroda12 — 13WS
1cw.Ziemowit Rzeszotnikczwartek12 — 14WS
1cw.Ziemowit Rzeszotnikpiątek10 — 12HS
2cw.Marcin Preisnerczwartek12 — 14A
2cw.Marcin Preisnerpiątek10 — 12EM
3cw.Anna Krystekczwartek12 — 14604
3cw.Anna Krystekpiątek10 — 12604
Analiza Matematyczna 2
wyk.Jarosław Wróblewskiwtorek13 — 15HS
wyk.Jarosław Wróblewskiczwartek12 — 14HS
wyk.Jarosław Wróblewskipiątek8 — 10HS
konw.Jarosław Wróblewskiwtorek12 — 13HS
1cw.Jarosław Wróblewskiponiedziałek8 — 11HS
2cw.Krzysztof Omiljanowskiśroda10 — 13A
3cw.Jan Kraszewskiśroda10 — 13HS
4cw.Anna Krystekśroda10 — 13B
Analiza Matematyczna 2 P
wyk.
konw.
1cw.
Analiza matematyczna 3 A
wyk.Krzysztof Omiljanowskiwtorek13 — 15A
wyk.Krzysztof Omiljanowskiczwartek12 — 14B
konw.Krzysztof Omiljanowskiwtorek12 — 13A
1cw.Krzysztof Omiljanowskiśroda15 — 17B
1cw.Krzysztof Omiljanowskiczwartek14 — 15B
Analiza matematyczna II
wyk.Ryszard Szwarcśroda10 — 12EM
wyk.Ryszard Szwarcpiątek10 — 12B
1cw.Marcin Preisnerwtorek14 — 16B
1cw.Marcin Preisnerpiątek8 — 10EM
2cw.Tomasz Rzepeckiponiedziałek8 — 10604
2cw.Grzegorz Świderskiponiedziałek8 — 10604
2cw.Tomasz Rzepeckipiątek8 — 10B
2cw.Grzegorz Świderskipiątek8 — 10B
Analiza stochastyczna
wyk.Sebastian Sydorczwartek10 — 12EM
1cw.Sebastian Sydorwtorek12 — 14606
Arytmetyka teoretyczna
wyk.Tadeusz Pezdawtorek14 — 16604
1cw.Rafał Kobuszewskiczwartek8 — 10604
Deskryptywna teoria mnogości
wyk.Janusz Pawlikowskiczwartek15 — 17605
1cw.Janusz Pawlikowskiczwartek17 — 19605
Ekonometria 1
wyk.Kamil Dybawtorek14 — 16416
1cw.Kamil Dybawtorek16 — 18416
Elementarna statystyka
wyk.Alexander Bendikovpiątek14 — 16603
1lab.Maciej Paluszyńskiśroda15 — 17411(co 2 tyg. parz)
Funkcje analityczne 1
wyk.Jacek Zienkiewiczczwartek12 — 14605
1cw.Jacek Zienkiewiczpiątek14 — 16605
Geometria elementarna 1
wyk.Katarzyna Dymara
1cw.Katarzyna Dymara
Grupy i algebry Liego
wyk.Roman Urbanśroda16 — 18606
1cw.Roman Urbanśroda18 — 20606
Introduction to Levy processes with applications
wyk.Viktoriya Knopovaśroda14 — 16607
1cw.Viktoriya Knopovaśroda16 — 18607
Kombinatoryka R
wyk.Andrzej Kisielewiczponiedziałek14 — 16EM
1cw.Andrzej Kisielewiczponiedziałek16 — 18EM
2cw.Jakub Gismatullinśroda8 — 10B
Konstrukcje geometryczne i elementy teorii Galois
wyk.Jacek Świątkowskiczwartek10 — 12711
1cw.Jacek Świątkowskipiątek12 — 14606
Matematyka ubezpieczeń życiowych 2
wyk.Tomasz Rolskipiątek14 — 16607
1cw.Joanna Tumilewiczwtorek10 — 12604
Metody numeryczne 1
wyk.Krzysztof Tabiszśroda10 — 12607
1lab.Krzysztof Tabiszczwartek10 — 12410
1cw.Krzysztof Tabiszśroda12 — 14606
Metody numeryczne 2
wyk.Krzysztof Tabiszczwartek12 — 14607
1lab.Krzysztof Tabiszczwartek14 — 16417
Metody programowania
wyk.Adam Morawiecwtorek16 — 18A
1lab.Adam Morawiecpiątek12 — 14417
1cw.Adam Morawiecpiątek14 — 16606
Miary na przestrzeniach topologicznych
wyk.Grzegorz Plebanekponiedziałek14 — 16606
1cw.Grzegorz Plebanekśroda14 — 16606
Modele dyskretne matematyki finansowej
wyk.Wiesław Krakowiakponiedziałek12 — 14605
1cw.Wiesław Krakowiakwtorek14 — 16601
Modele liniowe i planowanie doświadczeń
wyk.Grzegorz Wyłupekśroda16 — 18605
1cw.Grzegorz Wyłupekśroda18 — 20605
Modele stochastyczne
wyk.Małgorzata Romanowska-Majsnerowskaponiedziałek8 — 10A
1cw.Małgorzata Romanowska-Majsnerowskaponiedziałek10 — 12A
2cw.
Modelowanie statystyczne w zarządzaniu wierzytelnościami masowymi
1lab. wtorek12 — 14417
konw.Kamil Dybaśroda12 — 14416
Nieliniowa analiza funkcjonalna
wyk.Grzegorz Karchpiątek8 — 10605
1cw.Bartosz Wróblewskipiątek10 — 12607
Programowanie matematyczne i optymalizacja
wyk.Robert Stańczywtorek8 — 10607
1cw.Robert Stańczywtorek10 — 12711
Programowanie obiektowe 1
wyk.Łukasz Wojakowskiśroda17 — 19HS
1lab.Łukasz Wojakowskiśroda15 — 17410
2lab.Łukasz Wojakowskiwtorek10 — 12411
3lab.Michał Śliwińskiwtorek8 — 10410
4lab.Jakub Gismatullinwtorek10 — 12410
5lab.Łukasz Wojakowskiwtorek8 — 10411
6lab.Łukasz Wojakowskiwtorek14 — 16410
7lab.Michał Śliwińskiwtorek15 — 17417
8lab.Adam Kaszubowskiwtorek10 — 12417
9lab.Michał Śliwińskipiątek10 — 12417
Rachunek prawdopodobieństwa 1 A
wyk.Ryszard Szekliśroda12 — 15EM
1cw.Ryszard Szekliśroda15 — 17HS
2cw.Ryszard Szekliczwartek10 — 12WS
3cw.Bogdan Mincerczwartek10 — 12B
4cw.Paweł Lorekśroda15 — 17EM
Rachunek prawdopodobieństwa 1 B
wyk.Dariusz Buraczewskipiątek10 — 13601
1cw.Kamil Tabiśśroda8 — 10604
2cw.Dariusz Buraczewskipiątek8 — 10602
Równania różniczkowe 1 A
wyk.Robert Stańczyponiedziałek9 — 12WS
1cw.Robert Stańczywtorek14 — 16EM
2cw.Światosław Galczwartek8 — 10601
3cw.Jacek Zienkiewiczpiątek10 — 12WS
4cw.Bartosz Wróblewskipiątek8 — 10606
Równania różniczkowe 1 B
wyk.Grzegorz Karchponiedziałek9 — 12601
1cw.Miłosz Krupskiczwartek8 — 10605
Rozmaitości różniczkowalne
wyk.Jacek Świątkowskiśroda10 — 12711
1cw.Jacek Świątkowskipiątek8 — 10604
Semiparametric regression (J. Harężlak)
wyk. poniedziałek14 — 16WS(sporadycznie)
wyk. środa14 — 16WS(sporadycznie)
1lab.Michał Kosponiedziałek14 — 16417(sporadycznie)
1lab.Michał Kosśroda14 — 16417(sporadycznie)
Statystyka w zastosowaniach
wyk.Małgorzata Bogdanwtorek10 — 12A
1lab.Kamil Dybaśroda10 — 12416
Teoria gier
wyk.Małgorzata Romanowska-Majsnerowskaponiedziałek12 — 14A
1cw.Małgorzata Romanowska-Majsnerowskawtorek8 — 10A
2cw.Piotr Markowskiwtorek12 — 14604
Topologia
wyk.Grzegorz Plebanekpiątek14 — 16WS
1cw.Grzegorz Plebanekpiątek16 — 18WS
Wielowymiarowa analiza statystyczna
wyk.Władysław Szczotkaśroda8 — 10606
1cw.Władysław Szczotkaśroda10 — 12606
Wprowadzenie do teorii zbiorów
wyk.Jan Kraszewskiśroda13 — 15601
1cw.Jan Kraszewskiśroda15 — 17601
Wstęp do biomatematyki
wyk.Krzysztof Topolskiwtorek8 — 10EM
1cw.Krzysztof Topolskiczwartek10 — 12A
Wstęp do matematyki
wyk.Piotr Borodulin-Nadziejaponiedziałek11 — 13HS
konw.Piotr Borodulin-Nadziejaponiedziałek13 — 14HS
1cw.Piotr Borodulin-Nadziejapiątek12 — 14WS
2cw.Jan Kraszewskipiątek12 — 14HS
3cw.Tomasz Rzepeckipiątek12 — 14inna
4cw.Roman Wencelpiątek12 — 14B
5cw.Światosław Galpiątek12 — 14A
6cw.Witold Świątkowskipiątek12 — 14EM
Wstęp do zastosowań analizy falkowej
wyk.Maciej Paluszyńskiwtorek14 — 16605
1lab.Maciej Paluszyńskiwtorek16 — 18410
Wybrane rozdziały analizy i topologii 2
wyk.Anna Wysoczańska-Kulaponiedziałek8 — 10B
wyk.Anna Wysoczańska-Kulaczwartek12 — 13EM
konw.Anna Wysoczańska-Kulaczwartek13 — 14EM
1cw.Anna Wysoczańska-Kulaponiedziałek10 — 12602
2cw.Anna Krystekczwartek14 — 16604
Wykład do wyboru 5
wyk.
1cw.
Wykłady monograficzne
Analiza skupień (dla spec. Bio. A.D. lub M.S.)
wyk.Krzysztof Topolskiponiedziałek14 — 16605
1cw.Krzysztof Topolskiponiedziałek16 — 18410
Health insurance mathematics
wyk.Marek Arendarczykśroda8 — 10A
1cw.Marek Arendarczykśroda10 — 12605
2cw.Marek Arendarczykśroda12 — 14605
Hidden Markov models in computational biology
wyk.Paweł Błażejśroda10 — 12604
1cw.Paweł Błażejśroda12 — 14417
Przetwarzanie i analiza obrazów
wyk.Paweł Lorekczwartek16 — 18603
1lab.Paweł Lorekczwartek18 — 20417
Statystyczne metody przetwarzania języka naturalnego (dla spec. An. Danych)
wyk.Waldemar Hebischczwartek16 — 18604
1cw.Waldemar Hebischczwartek18 — 20416
Teoria analizy dużych zbiorów
wyk.Małgorzata Bogdanczwartek8 — 10A
1lab.Michał Kosczwartek10 — 12416
Teoria momentów i wielomiany ortogonalne
wyk.Ryszard Szwarcpiątek12 — 14604
1cw.Ryszard Szwarcpiątek14 — 16604
Teoria potencjału
wyk.Alexander Bendikovpiątek10 — 12603
1cw.Alexander Bendikovpiątek12 — 14603
Wykład monograficzny 1
wyk.
1cw.
Wykłady niekierunkowe
Historia Wrocławia
wyk.Stanisław Rosikponiedziałek16 — 18WS
Kultura języka
wyk.Grzegorz Zarzecznypiątek16 — 18B
1cw.Grzegorz Zarzecznypiątek18 — 20B(co 2 tyg. parz)
2cw.Grzegorz Zarzecznypiątek18 — 20B(co 2 tyg. nieparz)
Zasady krytycznego myślenia
wyk.Andrzej Kisielewiczwtorek14 — 16WS
1cw.Andrzej Kisielewiczwtorek16 — 18WS(co 2 tyg. parz)
Seminaria
Klasy charakterystyczne
1sem.Światosław Galśroda12 — 14604
Krzywe i powierzchnie (dla specj. naucz)
1sem.Katarzyna Dymarawtorek8 — 10604
Modelowanie wskaźników zanieczyszczeń powietrza (dla spec. An. Danych Mat. stos., Zast.)
1sem.Barbara Jasiulis-Gołdynpiątek10 — 12606
Probability and Statistics
1sem.Viktoriya Knopovaczwartek16 — 18602
Procesy stochastyczne w modelowaniu finansowym (dla specj. ekon.)
1sem.Irmina Czarnawtorek17 — 19604
Seminarium magisterskie 1 (e)
1sem-mgr.Wiesław Krakowiakponiedziałek14 — 16602
2sem-mgr.Bogdan Mincerwtorek16 — 18602
Seminarium magisterskie 1 (t)
1sem-mgr.
Seminarium magisterskie 1 (z)
1sem-mgr.
Seminarium magisterskie 2 (b)
1sem-mgr.Krzysztof Topolskiwtorek10 — 12inna
Seminarium magisterskie 2 (e)
1sem-mgr.Sebastian Sydorwtorek14 — 16711
Seminarium magisterskie 2 (i)
1sem-mgr.Waldemar Hebischczwartek12 — 14inna
Seminarium magisterskie 2 (n)
1sem-mgr.Krzysztof Omiljanowskiśroda8 — 10602
Seminarium magisterskie 2 (t)
1sem-mgr.
Seminarium magisterskie 2 (z)
1sem-mgr.
Statystyczne metody redukcji wymiaru
1sem.Małgorzata Bogdanpiątek12 — 14605
Laboratoria
Excel
1lab.Piotr Markowskiwtorek14 — 16411
2lab.Kamil Dybaśroda14 — 16416
Kurs narzędzi informatycznych 1
1lab.
Laboratorium statystyczne 1
1lab.Kamil Dybawtorek13 — 14416
1cw.Kamil Dybawtorek11 — 13416
Latex
1lab.Grzegorz Świderskiczwartek16 — 18410(sporadycznie)
Pracownia statystyczna 1
1lab.Mariusz Maślankawtorek10 — 126
2lab.Mariusz Maślankaśroda8 — 10416
3lab.Sebastian Sydorśroda10 — 12411
4lab.
1cw.Krzysztof Topolskiczwartek8 — 10WS(co 2 tyg. parz)
Programowanie w LOGO
1lab.Krzysztof Omiljanowskiśroda17 — 19416
Szkolna pracownia informatyczna
1lab.Adam Morawiecczwartek12 — 14416
Visual Basic w Excelu
1lab.Michał Śliwińskiwtorek12 — 14411
2lab.Jakub Gismatullinśroda10 — 12417
3lab.Jakub Gismatullinśroda12 — 14411
Wprowadzenie do laboratorium komputerowego
1lab.Małgorzata Kołaczkowskaponiedziałek14 — 16411(co 2 tyg. parz)
2lab.Małgorzata Kołaczkowskaponiedziałek14 — 16411(co 2 tyg. nieparz)
3lab.Małgorzata Kołaczkowskaczwartek10 — 126(co 2 tyg. parz)
4lab.Małgorzata Kołaczkowskaczwartek10 — 126(co 2 tyg. nieparz)
5lab.Krzysztof Makaropiątek8 — 10416(co 2 tyg. parz)
6lab.Krzysztof Makaropiątek8 — 10416(co 2 tyg. nieparz)
Zaawansowane techniki programowania w C++
1lab.Łukasz Wojakowskiczwartek12 — 14411
Zastosowanie modelowania matematycznego w bankowości
wyk.Adam Ocharskiponiedziałek16 — 18B
1lab. poniedziałek18 — 20416
2lab. poniedziałek18 — 20411
Praktyki
Praktyka - imprezy popularno-naukowe w IM 1
1prk-ped.Małgorzata Mikołajczyk
Praktyka - imprezy popularno-naukowe w IM 2
1prk-ped.Małgorzata Mikołajczyk
Praktyka - nauczanie informatyki 1
1prk-ped.Michał Śliwiński
Praktyka - nauczanie informatyki 2
1prk-ped.Michał Śliwiński
Praktyka - nauczanie informatyki 3
1prk-ped.Michał Śliwiński
Praktyka - nauczanie matematyki 1
1prk-ped.
Praktyka - nauczanie matematyki 2
1prk-ped.Michał Śliwiński
Praktyka - nauczanie matematyki 3
1prk-ped.
Praktyka obserwacyjna - dydaktyka
1prk-ped.
Praktyka obserwacyjna - nauczanie informatyki 1
1prk-ped.Michał Śliwiński
Praktyka obserwacyjna - nauczanie informatyki 2
1prk-ped.Michał Śliwiński
Praktyka obserwacyjna - nauczanie informatyki 3
1prk-ped.
Praktyka obserwacyjna - nauczanie matematyki 1
1prk-ped.Agata Hoffmannpiątek8 — 10711
Praktyka obserwacyjna - nauczanie matematyki 2
1prk-ped.
Praktyka obserwacyjna - nauczanie matematyki 3
1prk-ped.Małgorzata Mikołajczykpiątek8 — 10
Praktyka zawodowa (3 tygodnie)
1prk-zaw.Światosław Gal
1prk-zaw.Krzysztof Topolski
1prk-zaw.Łukasz Wojakowski
1prk-zaw.Grzegorz Wyłupek
Pozostałe przedmioty
Inspiracja, indywidualizacja, interdyscyplinarność 2
konw.Małgorzata Mikołajczykponiedziałek17 — 19601
Konwersatorium z matematyki dla nauczycieli w języku angielskim
konw.Małgorzata Mikołajczyksobota9 — 14602(sporadycznie)
Konwersatorium z matematyki dla nauczycieli w języku niemieckim
konw.Michał Śliwińskisobota9 — 14602(sporadycznie)
Kurs wychowawców kolonijnych
1cw.Agata Hoffmannsobota9 — 16A
Metodyka nauczania informatyki w gimnazjum
1cw.Michał Śliwińskiwtorek10 — 12416
Metodyka nauczania informatyki w szkole podstawowej
1cw.Michał Śliwińskiwtorek14 — 16417
Metodyka nauczania matematyki w szkole podstawowej
wyk.Małgorzata Mikołajczykponiedziałek12 — 14601
1cw.Agata Hoffmannśroda10 — 12601
Metodyka nauczania matematyki w szkole ponadgimnazjalnej
wyk.Małgorzata Mikołajczykśroda10 — 12602
1cw.Małgorzata Mikołajczykśroda12 — 14602
Ochrona własności intelektualnej
1cw.Agata Hoffmannponiedziałek10 — 12603(co 2 tyg. parz)
2cw.
3cw.Agata Hoffmannczwartek10 — 12602(co 2 tyg. parz)
Planowanie kariery zawodowej II
konw.Piotr Borodulin-Nadzieja
Planowanie kariery zawodowej III
konw.Małgorzata Bogdan
Planowanie kariery zawodowej IV
konw.Ryszard Szwarc
Podstawy genetyki
wyk.Dorota Mackiewiczponiedziałek9 — 11inna
1cw.Dorota Mackiewiczponiedziałek13 — 16inna(sporadycznie)
Podstawy rachunkowości
wyk.Emilia Konopska-Struśpiątek8 — 10601
1cw.Emilia Konopska-Struśpiątek10 — 12605(co 2 tyg. parz)
2cw.Emilia Konopska-Struśpiątek10 — 12605(co 2 tyg. nieparz)
Psychologia dla nauczycieli
wyk.Marta Kuty-Pacheckawtorek8 — 10601(sporadycznie)
1cw.Marta Kuty-Pacheckawtorek10 — 12601
Psychologiczne podstawy edukacji w szkole podstawowej
1cw.Elżbieta Małkiewiczwtorek8 — 10601(sporadycznie)
Rynek kapitałowy i finansowy
wyk.Urszula Banaszczak-Sorokaczwartek8 — 10603
1cw.Urszula Banaszczak-Sorokaczwartek10 — 12603(co 2 tyg. parz)
Specyficzne trudności w uczeniu się matematyki
konw.Elżbieta Kalinowskawtorek16 — 18601
TI w nauczaniu matematyki
konw.Małgorzata Mikołajczykponiedziałek14 — 16601
Tutornia
1war. wtorek10 — 12607
1war. wtorek15 — 17607
1war. środa12 — 14607
1war. czwartek16 — 18607
Wstęp do ekonomii
wyk.Urszula Kalina-Prasznicpiątek10 — 12A
1cw.Julitta Koćwinczwartek10 — 12601
2cw.Julitta Koćwinczwartek12 — 14601
Wstęp do geometrii
1cw.Katarzyna Dymaraczwartek10 — 12605
Wycena i analiza instrumentów finansowych 1
wyk.Irmina Czarnaczwartek18 — 20WS
1lab.Irmina Czarnawtorek15 — 176
2lab.Irmina Czarnaczwartek16 — 18411
3lab.Joanna Tumilewiczpiątek10 — 12416
4lab.Barbara Jasiulis-Gołdynpiątek12 — 14416
5lab.Joanna Tumilewiczwtorek8 — 10416
6lab.Barbara Jasiulis-Gołdynpiątek14 — 16416
Zespołowy projekt specjalnościowy
1cw.Bogdan Mincerśroda10 — 12603(co 2 tyg. parz)
2cw.Wiesław Krakowiakwtorek10 — 12602(co 2 tyg. nieparz)
3cw.
4cw.