Plan zajęć w semestrze letnim roku akademickiego 2019/2020 - wersja robocza

Data ostatniej aktualizacji danych: 2020-05-28 20:15

Grupy przedmiotów według programu z 2019r.
Stare grupy widoczne są w USOSie.

Kliknij nazwę przedmiotu, by zobaczyć opis w USOSie.


1 wyk. Małgorzata Romanowska- poniedziałekk 12.15 — 14.20 inna sporadyczniee Termin do uzgodnienia z prowadzącym.
gr. typ prowadzący dzień godziny sala częstot. uwagi
(2019) Przedmioty obowiązkowe (O)
Algebra I 
wyk Jan Dymaraponiedziałek12.15 — 15.0601tylko dla ISIM
1cw Jan Dymaraśroda10.15 — 13.0B
Algebra liniowa 1 
wyk Małgorzata Romanowska-Majsnerowskaponiedziałek8.15 — 10.0WS
wyk Małgorzata Romanowska-Majsnerowskaczwartek9.15 — 10.0WS
konwMałgorzata Romanowska-Majsnerowskaczwartek8.15 — 9.0WS
1cw Małgorzata Romanowska-Majsnerowskaponiedziałek12.15 — 15.0WS
2cw Jan Czajkowskiponiedziałek12.15 — 15.0A
3cw Adam Morawiecponiedziałek12.15 — 15.0B
Algebra liniowa 2 
wyk Tomasz Elsnerponiedziałek12.15 — 15.0HS
konwTomasz Elsnerśroda12.15 — 13.0HS
1cw Tomasz Elsnerśroda10.15 — 12.0HS
2cw Grzegorz Jagiellaśroda10.15 — 12.0EM
3cw Adam Morawiecśroda10.15 — 12.0A
Algebra liniowa 2 R 
wyk Roman Wencelśroda10.15 — 13.0WS
konwRoman Wencelśroda13.15 — 14.0WS
1cw Tomasz Rzepeckiponiedziałek14.15 — 16.0606
Analiza matematyczna 1 
wyk Ziemowit Rzeszotnikczwartek12.15 — 14.0WS
wyk Ziemowit Rzeszotnikpiątek10.15 — 12.0WS
konwZiemowit Rzeszotnikpiątek9.15 — 10.0WS
1kint .e-learning
1cw Ziemowit Rzeszotnikwtorek14.15 — 16.0HS
1cw Ziemowit Rzeszotnikczwartek10.15 — 12.0WS
2cw Krzysztof Omiljanowskiwtorek8.15 — 10.0HS
2cw Krzysztof Omiljanowskiczwartek10.15 — 12.0EM
Analiza matematyczna 2 
wyk Jarosław Wróblewskiwtorek12.15 — 14.0HS
wyk Jarosław Wróblewskiczwartek12.15 — 14.0HS
wyk Jarosław Wróblewskiczwartek14.15 — 15.0HS
konwJarosław Wróblewskiczwartek11.15 — 12.0HS
1cw Jarosław Wróblewskiponiedziałek8.15 — 11.0EMtylko 8-11; w godz. 11-12 ćwiczenia dodatkowe dla wszystkich grup.
1cw Jarosław Wróblewskiponiedziałek11.15 — 12.0EMtylko 8-11; w godz. 11-12 ćwiczenia dodatkowe dla wszystkich grup.
2cw Wojciech Młotkowskiśroda13.15 — 16.0B
3cw Andrzej Raczyńskiponiedziałek8.15 — 11.0B
Analiza matematyczna 3 
wyk Janusz Wysoczańskiponiedziałek10.15 — 12.0HS
wyk Janusz Wysoczańskiwtorek10.15 — 12.0EM
konwJanusz Wysoczańskiwtorek9.15 — 10.0EM
1cw Janusz Wysoczańskiśroda12.15 — 15.0605
2cw Roman Urbanczwartek14.15 — 17.0B
Analiza matematyczna II 
wyk Ryszard Szwarcponiedziałek16.15 — 18.0A
wyk Ryszard Szwarcpiątek10.15 — 12.0B
1cw Marcin Preisnerwtorek16.15 — 18.0Awyłącznie ISIM
1cw Marcin Preisnerczwartek12.15 — 14.0Awyłącznie ISIM
2cw Maciej Paluszyńskiwtorek16.15 — 18.0B
2cw Maciej Paluszyńskiczwartek12.15 — 14.0B
Kombinatoryka 
wyk Małgorzata Romanowska-Majsnerowskaśroda8.15 — 10.0HS
1cw Małgorzata Romanowska-Majsnerowskaponiedziałek10.15 — 12.0WS
2cw Bogdan Mincerwtorek10.15 — 12.0606
3cw Aleksandra Kwiatkowskapiątek10.15 — 12.0604
4cw Jan Kraszewskiwtorek14.15 — 16.0WS
5cw Adam Morawiecponiedziałek10.15 — 12.0A
Kombinatoryka R 
wyk Grzegorz Plebanekśroda14.15 — 16.0A
1cw Grzegorz Plebanekwtorek10.15 — 12.0WS
Programowanie 1 (C++) 
wyk Maciej Paluszyńskiśroda16.15 — 18.0WS
1lab Maciej Paluszyńskiwtorek14.15 — 16.0416
2lab Jan Czajkowskipiątek12.15 — 14.0416
3lab Krzysztof Tabiszpiątek10.15 — 12.0416
4lab Michał Śliwińskiwtorek12.15 — 14.0416
5lab Robert Stańczywtorek10.15 — 12.0410
Rachunek prawdopodobieństwa 1 
wyk Ryszard Szekliśroda12.15 — 15.0EM
1cw Ryszard Szekliczwartek10.15 — 12.0A
2cw Ryszard Szekliczwartek14.15 — 16.0EM
3cw Wiktor Ejsmontwtorek8.15 — 10.0601
4cw Bogdan Mincerpiątek13.15 — 15.0602
Równania różniczkowe 1 
wyk Andrzej Raczyńskipiątek8.15 — 11.0HS
1cw Andrzej Raczyńskiśroda8.15 — 10.0601
2cw Robert Stańczywtorek8.15 — 10.0602
3cw Roman Urbanśroda8.15 — 10.0602
4cw Roman Urbanśroda10.15 — 12.0602
Równania różniczkowe 1 R 
wyk Piotr Bilerpiątek8.15 — 11.0A
1cw Szymon Cygan
Światosław Gal
środa8.15 — 10.0B
2cw Szymon Cygan
Światosław Gal
środa8.15 — 10.0606
Seminarium magisterskie 1 
1sem-Wojciech Młotkowskiśroda10.15 — 12.0604inna częst.I połowa semestru
2sem-Błażej Wróbelczwartek12.15 — 14.0603I połowa semestru
Seminarium magisterskie 2 
1sem-Roman Urbanczwartek10.15 — 12.0711dla E
2sem-Krzysztof Omiljanowskiczwartek8.15 — 10.0607dla N
3sem-Jacek Zienkiewiczśroda14.15 — 16.0711dla MS
4sem-Waldemar Hebischśroda16.15 — 18.0711dla AD
5sem-Jan Dymara .dla T
Teoria prawdopodobieństwa 1 
wyk Dariusz Buraczewskiponiedziałek12.15 — 15.0EM
1cw Dariusz Buraczewskiponiedziałek15.15 — 17.0EM
2cw Ewa Damekponiedziałek15.15 — 17.0601
Wprowadzenie do laboratorium komputerowego 
1lab Małgorzata Kołaczkowskawtorek12.15 — 14.0410tyg. nieparz.
2lab Małgorzata Kołaczkowskawtorek12.15 — 14.0410tyg. parz.
3lab Małgorzata Kołaczkowskaśroda10.15 — 12.0417tyg. nieparz.
4lab Małgorzata Kołaczkowskaśroda10.15 — 12.0417tyg. parz.
Wstęp do matematyki 
wyk Jan Kraszewskiponiedziałek15.15 — 17.0WS
konwJan Kraszewskipiątek9.15 — 10.0EM
1cw Jan Kraszewskipiątek10.15 — 12.0EM
Zespołowy projekt specjalnościowy 
1cw Bogdan Mincerśroda14.15 — 15.0604dla E
2cw Bogdan Mincerśroda15.15 — 16.0604dla E
(2019) Standardowe przedmioty do wyboru (L)
Eksploracja danych 
1lab Łukasz Chołajśroda18.15 — 20.0416
Excel 
1lab Adam Morawiecśroda12.15 — 14.06
Laboratorium z rachunku prawdopodobieństwa 
1lab Wiktor Ejsmontwtorek12.15 — 14.06inna częst.II połowa semestru
2lab Sebastian Sydorczwartek10.15 — 12.0417inna częst.II połowa semestru
3lab Wiktor Ejsmontwtorek14.15 — 16.06inna częst.II połowa semestru
LaTeX 
1lab Motiejus Valiunasponiedziałek10.15 — 12.0410ang.
2lab Motiejus Valiunasśroda8.15 — 10.0410ang.
Mikroekonomia 1 
wyk Bogdan Mincerśroda10.15 — 12.0605
1cw Bogdan Mincerponiedziałek10.15 — 12.0606
2cw Światosław Galczwartek10.15 — 12.0606
Podstawy statystyki praktycznej 
wyk Tomasz Elsnerponiedziałek8.15 — 10.0HS
1lab Adam Kaszubowskiśroda16.15 — 18.0410
2lab Krzysztof Topolskiponiedziałek13.15 — 15.0410
3lab Katarzyna Giniewiczwtorek12.15 — 14.0411
4lab Liudmyla Zaitsevaśroda10.15 — 12.0411
5lab Barbara Jasiulis-Gołdyn
Liudmyla Zaitseva
piątek11.15 — 13.0410
6lab Katarzyna Giniewiczśroda14.15 — 16.0411
7lab Sebastian Sydorczwartek14.15 — 16.0410
8lab Wiktor Ejsmontwtorek10.15 — 12.0411
1cw Sebastian Sydorpiątek13.15 — 14.0605
2cw Adam Kaszubowskiśroda15.15 — 16.0605
3cw Krzysztof Topolskiponiedziałek15.15 — 16.0B
Programowanie 2 (Python) 
wyk Grzegorz Jagiellawtorek12.15 — 14.0EM
1lab Grzegorz Jagiellawtorek14.15 — 16.0410
2lab Marcin Młotkowskiwtorek10.15 — 12.06grupa LUX
3lab Tomasz Rzepeckiczwartek12.15 — 14.0410
4lab Adam Bartosśroda10.15 — 12.06ang.
5lab Katarzyna Giniewiczwtorek14.15 — 16.0411
Rozwój oprogramowania w R 
1lab Mateusz Staniakśroda16.15 — 18.0411
Visual Basic w Excelu 
1lab Michał Śliwińskiczwartek12.15 — 14.0417
Wprowadzenie do R 
1lab Katarzyna Giniewiczśroda12.15 — 14.0411
2lab Liudmyla Zaitsevawtorek12.15 — 14.0417ang.
Wstęp do geometrii 
1cw Aleksander Antasikczwartek12.15 — 14.0605
Wycena i analiza instrumentów finansowych 1 
wyk Marek Arendarczykpiątek12.15 — 14.0HS
1lab Krzysztof Kępczyńskiwtorek16.15 — 18.0411
2lab Krzysztof Kępczyńskiczwartek8.15 — 10.0410
3lab Sebastian Sydorpiątek10.15 — 12.0417
4lab Sebastian Sydorśroda13.15 — 15.0417
5lab Sebastian Sydorśroda15.15 — 17.0417
Zastosowanie modelowania matematycznego w bankowości 
wyk Adam Ocharskiponiedziałek16.15 — 18.0605
1lab Paulina Wojtyczkaponiedziałek18.15 — 20.0416
2lab Krzysztof Rokitaponiedziałek18.15 — 20.0417
(2019) Zaawansowane przedmioty do wyboru (M)
Aksjomatyczna teoria mnogości 
wyk Janusz Pawlikowskiponiedziałek14.15 — 16.0602
1cw Janusz Pawlikowskiponiedziałek16.15 — 18.0602
Algorytmy statystyki praktycznej 
wyk Błażej Miasojedowczwartek14.15 — 18.0Ainna częst.5.03, 6.03, 2.04, 3.04, 30.04, 28.05, 29.05
wyk Błażej Miasojedowpiątek8.15 — 12.0602inna częst.5.03, 6.03, 2.04, 3.04, 30.04, 28.05, 29.05
1lab Paweł Lorekczwartek14.15 — 17.0416inna częst.12.03, 19.03, 26.03, 9.04, 16.04, 23.04, 7.05, 21.05, 4.06, 18.06
Analiza dużych zbiorów danych 
wyk Małgorzata Bogdanwtorek10.15 — 12.0Bprzedmiot wyłącznie dla studentów studiów I stopnia
1lab Michał Kosśroda10.15 — 12.0416
2lab Mateusz Staniakponiedziałek12.15 — 14.0411
Analiza funkcjonalna 2 
wyk Jacek Zienkiewiczczwartek14.15 — 16.0605
1cw Jacek Zienkiewiczczwartek16.15 — 18.0605
Arytmetyka teoretyczna 
wyk Tadeusz Pezdaponiedziałek10.15 — 12.0607
1cw Tadeusz Pezdaponiedziałek12.15 — 14.0607
Complex data 
wyk Jaroslaw Harezlakśroda14.15 — 16.0WSinna częst.środa 4.03, 11.03, 18.03, 1.04, 8.04, 22.04, 29.04, 6.05, 13.05, 3.06 piątek 8.05 (4), 15.05 (4), 5.06 (2)
wyk Jaroslaw Harezlakpiątek8.15 — 12.0602inna częst.środa 4.03, 11.03, 18.03, 1.04, 8.04, 22.04, 29.04, 6.05, 13.05, 3.06 piątek 8.05 (4), 15.05 (4), 5.06 (2)
1lab Michał Kosśroda14.15 — 16.0416inna częst.środa 25.03, 20.05, 27.05, 10.06 (3 godz. od 9.15 zaj. piątkowe) piątek 13.03, 17.04, 24.04
1lab Michał Kospiątek10.15 — 12.0411inna częst.środa 25.03, 20.05, 27.05, 10.06 (3 godz. od 9.15 zaj. piątkowe) piątek 13.03, 17.04, 24.04
Ekonometria 1 
wyk Krzysztof Topolskiśroda10.15 — 12.0601
1cw Krzysztof Topolskipiątek9.15 — 11.0605
2cw Barbara Jasiulis-Gołdynpiątek9.15 — 11.0607
Funkcje analityczne 
wyk Janusz Wysoczańskiwtorek14.15 — 16.0EM= WRAiT 2
1cw Jan Czajkowskiśroda10.15 — 12.0603
Funkcje analityczne R 
wyk Jan Dymaraczwartek12.15 — 14.0EM=Funkcje analityczne 1
1cw Jacek Zienkiewiczczwartek10.15 — 12.0605
Geometria elementarna 1 
wyk Jacek Świątkowskiwtorek10.15 — 12.0607
1cw Jan Czajkowskipiątek10.15 — 12.0603
Health insurance mathematics 
wyk Marek Arendarczykponiedziałek12.15 — 14.0605
1lab Marek Arendarczykponiedziałek16.15 — 18.0417
Klasy charakterystyczne 1 
wyk Lech Januszkiewiczczwartek14.15 — 16.0WS
1cw Światosław Galśroda10.15 — 12.0606
Konstrukcje geometryczne i elementy teorii Galois 
wyk Jacek Świątkowskiwtorek8.15 — 10.0607ang.
1cw Motiejus Valiunasponiedziałek8.15 — 10.0602ang.
Matematyka ubezpieczeń majątkowych i osobowych 
wyk Ryszard Szekliwtorek14.15 — 16.0B
1lab Ryszard Szekliśroda10.15 — 12.0410
Matematyka ubezpieczeń życiowych 
wyk Tomasz Rolskiśroda12.15 — 14.0601
1cw Marek Arendarczykponiedziałek10.15 — 12.0605
Metody klasyfikacji i redukcji wymiaru 
wyk Paweł Lorekwtorek14.15 — 16.0601= Przetwarzanie i analiza obrazów
1lab Paweł Lorekwtorek16.15 — 18.0417
2lab Paweł Lorekczwartek10.15 — 12.0416
3lab Paweł Lorek .
Miary na przestrzeniach topologicznych 
wyk Grzegorz Plebanekśroda16.15 — 18.0601ang.
1cw Adam Bartoswtorek12.15 — 14.0606ang.
Modele liniowe i planowanie doświadczeń 
wyk Grzegorz Wyłupekwtorek12.15 — 14.0601ang.
1cw Liudmyla Zaitsevaczwartek8.15 — 10.0602ang.
Modelowanie stochastyczne 
wyk Małgorzata Romanowska-Majsnerowskawtorek8.15 — 10.0WS
1cw Krzysztof Topolskiśroda12.15 — 14.0606
2cw Krzysztof Topolskipiątek11.15 — 13.0605
Programowanie matematyczne i optymalizacja 
wyk Robert Stańczyponiedziałek8.15 — 10.0601
1cw Robert Stańczyponiedziałek10.15 — 12.0601
Równania reakcji - dyfuzji 
wyk Grzegorz Karchponiedziałek10.15 — 12.0602
1cw Grzegorz Karchponiedziałek12.15 — 14.0602
Rozmaitości różniczkowalne 
wyk Jacek Świątkowskipiątek11.15 — 13.0601
1cw Jacek Świątkowskipiątek13.15 — 15.0601
Spacery losowe na kracie: optymalny czas stopu 
wyk Alexander Bendikovpiątek10.15 — 12.0606ang.
1cw Alexander Bendikovpiątek12.15 — 14.0606ang.
Statistical learning 
wyk Patrick Tardivelpiątek12.15 — 14.0Aang. = Zaawansowane metody uczenia statystycznego
1lab Patrick Tardivelpiątek14.15 — 16.0410ang.
2lab Michał Koswtorek10.15 — 12.0417ang.
3lab Patrick Tardivelponiedziałek16.0 — 18.0410ang. termin zajęć ma charakter tymczasowy, ostateczny do ustalenia w czasie pierwszych zajęć
Symulacje i algorytmiczne zastosowania łańcuchów Markowa 
wyk Paweł Lorekwtorek12.15 — 14.0B
1cw Konrad Krysteckiponiedziałek16.15 — 18.0606
Teoria modeli 
wyk Ludomir Newelskiśroda12.15 — 14.0602
1cw Ludomir Newelskiśroda14.15 — 16.0602
Theories with NIP 
wyk Krzysztof Krupińskipiątek10.15 — 12.0711dla T
1cw Krzysztof Krupińskipiątek13.15 — 15.0711
Topologia 
wyk Aleksandra Kwiatkowskawtorek14.15 — 16.0A
1cw Aleksandra Kwiatkowskapiątek8.15 — 10.0B
2cw Jan Czajkowskipiątek8.15 — 10.0603
Wielowymiarowa analiza statystyczna 
wyk Władysław Szczotkaśroda8.15 — 10.0604
1cw Grzegorz Wyłupekwtorek10.15 — 12.0605
Wprowadzenie do teorii zbiorów 
wyk Jan Kraszewskipiątek12.15 — 14.0WS
1cw Jan Kraszewskipiątek14.15 — 16.0WS
Wstęp do inżynierii finansowej 
wyk Michał Krawiecczwartek8.15 — 10.0A
1lab Michał Krawiecczwartek10.15 — 12.0410
2lab Konrad Krysteckiczwartek10.15 — 12.0411
3lab Michał Krawiecczwartek15.15 — 17.0411
Wstęp do teorii reprezentacji grup 
wyk Światosław Galczwartek8.15 — 10.0606
1cw Tomasz Rzepeckiczwartek10.15 — 12.0607
Zaawansowane metody numeryczne 
wyk Waldemar Hebischwtorek15.15 — 17.0602
1lab Waldemar Hebischwtorek17.15 — 19.0416
Zaawansowane modele liniowe 
wyk Michał Koswtorek12.15 — 14.0605przedmiot wyłącznie dla studentów studiów I stopnia
1lab Michał Kosśroda12.15 — 14.0410
2lab Małgorzata Bogdanwtorek14.15 — 16.0417
(2019) Zaawansowane przedmioty do wyboru (M)
(2019) Przedmioty niestandardowe (E)
Graphical Models 
wyk poniedziałek10.15 — 14.0innainna częst.prow. Piotr Graczyk, 2, 4, 5, 9, 11, 12 marca, sala 119
wyk środa10.15 — 14.0innainna częst.prow. Piotr Graczyk, 2, 4, 5, 9, 11, 12 marca, sala 119
wyk czwartek12.15 — 14.0innainna częst.prow. Piotr Graczyk, 2, 4, 5, 9, 11, 12 marca, sala 119
(2019) Zaawansowane przedmioty do wyboru (M)
(2019) Seminaria przeglądowe (S)
Analiza harmoniczna na grupach przemiennych (teor.) 
1sem Błażej Wróbelwtorek10.15 — 12.0602
Credit Suisse Quantitative Modelling Academy 
1sem Marek Arendarczykponiedziałek14.15 — 16.0605współprowadzą pracownicy Credit Suisse
Drzewa losowe 
1sem Dariusz Buraczewski .
Miary ryzyka w matematyce finansowej i ubezpieczeniowej 
1sem Ryszard Szekliwtorek16.15 — 18.0606
Problemy geometrycznej teorii grup 2 
1sem Damian Osajdawtorek14.15 — 16.0606
Wybrane zagadnienia analizy stochastycznej 
1sem Sebastian Sydorczwartek12.15 — 14.0604
Wybrane zagadnienia z przetwarzania danych wielowymiarowych 
1sem Waldemar Hebischponiedziałek14.15 — 16.0711
Zastosowania metod abstrakcyjnych (sem. dla N) 
1sem Piotr Borodulin-Nadziejaponiedziałek14.15 — 16.0607
(2019) Przedmioty z zakresu nauk humanistycznych i społecznych (H)
Rynek kapitałowy i finansowy 
wyk Urszula Banaszczak-Sorokaczwartek12.15 — 14.0601
1cw Urszula Banaszczak-Sorokaczwartek10.15 — 12.0601
1cw Urszula Banaszczak-Sorokaczwartek14.15 — 16.0601inna częst.
Wstęp do socjologii 
wyk Barbara Pabjanczwartek16.15 — 17.45WS
1cw Barbara Pabjanczwartek18.0 — 19.30601tyg. nieparz.
2cw Barbara Pabjanczwartek18.0 — 19.30601tyg. parz.
(2019) Przedmioty dla spec. nauczycielskiej (N)
Konwersatorium dydaktyczne - ocenianie holistyczne 
konwAgata Hoffmannwtorek12.15 — 14.0607
Konwersatorium z matematyki dla nauczycieli w języku angielskim 
konwMotiejus Valiunasśroda10.15 — 12.0607
Metodyka nauczania informatyki 3 
1cw Michał Śliwińskiczwartek14.15 — 16.0417
Metodyka nauczania matematyki 1 
wyk Małgorzata Mikołajczykśroda15.15 — 18.0607pierwszy wykład 1 kwietnia
1cw Agata Hoffmannpiątek11.15 — 13.0607
Metodyka nauczania matematyki 3 
wyk Małgorzata Mikołajczykśroda12.15 — 15.0607pierwszy wykład 1 kwietnia
1cw Małgorzata Mikołajczykwtorek14.15 — 17.0607pierwsze zajęcia 31 marca
Pedagogika dla nauczycieli 
wyk Liliana Kołodziejczakśroda15.0 — 16.30603inna częst.obowiązek specjalność nauczycielska sem. II
konwLiliana Kołodziejczakśroda15.0 — 16.30603inna częst.
Praktyka - imprezy popularnonaukowe w IM 1 
1prk-Michał Śliwiński .
Praktyka - imprezy popularnonaukowe w IM 2 
1prk-Małgorzata Mikołajczyk .od 31 marca
Praktyka - nauczanie informatyki 3 
1prk-Michał Śliwiński .
Praktyka - nauczanie matematyki 1 
1prk- .
Praktyka - nauczanie matematyki 2 
1prk-Michał Śliwiński .
Praktyka - nauczanie matematyki 3 
1prk-Michał Śliwiński .
Praktyka obserwacyjna - nauczanie informatyki 3 
1prk-Michał Śliwińskiśroda8.15 — 10.0innainna częst.
1prk-Michał Śliwińskipiątek8.15 — 10.0innainna częst.
Praktyka obserwacyjna - nauczanie matematyki 1 
1prk-Agata Hoffmannśroda8.15 — 12.0innainna częst.
2prk-Agata Hoffmannśroda8.15 — 12.0innainna częst.
Praktyka obserwacyjna - nauczanie matematyki 3 
1prk-Michał Śliwińskiczwartek8.15 — 10.0innainna częst.
1prk-Michał Śliwińskipiątek8.15 — 10.0innainna częst.
Psychologia dla nauczycieli 
wyk Katarzyna Gucwaśroda13.15 — 14.45603inna częst.obowiązek specjalność nauczycielska sem. II, pierwsze zajęcia 11 marca
Psychologia rozwoju człowieka 
konwKatarzyna Gucwapiątek13.15 — 14.45604inna częst.obowiązek specjalność nauczycielska sem. II
TI w nauczaniu matematyki 
konwMałgorzata Mikołajczykczwartek15.15 — 18.0607pierwsze zajęcia 2 kwietnia
(2019) Przedmioty z zakresu nauk przyrodniczych (NP)
Kartografia matematyczna 
wyk Małgorzata Wieczorekponiedziałek11.30 — 13.45inna częst.Gmach Główny sala 315
1cw Małgorzata Wieczorekponiedziałek11.30 — 13.45inna częst.Gmach Główny sala 315
Pozostałe przedmioty
Ochrona własności intelektualnej 
1cw Agata Hoffmannwtorek10.15 — 12.0601tyg. nieparz.
2cw Agata Hoffmannwtorek10.15 — 12.0601tyg. parz.
3cw Agata Hoffmannpiątek8.15 — 10.0601tyg. nieparz.
4cw Agata Hoffmannpiątek8.15 — 10.0601tyg. parz.
5cw Agata Hoffmannpiątek10.15 — 11.0103dla informatyków
Planowanie kariery zawodowej II 
konwMarcin Preisner .
Praktyka zawodowa 
1prk- .
Szkolenie biblioteczne 
1cw .