XI Wrocławski Maraton Matematyczny (2012)

rezerwacja miejsc

Grupy szkolne na eliminacje do Maratonu obowiązuje rezerwacja miejsc za pomocą formularza on-line. Dostępne są też grafiki dokonanych już rezerwacji na poszczególne dni: czwartek i piątek. Osoby indywidualne mogą przyjść bez zapowiedzi w dowolnym terminie. W sobotę o godz. 8:00 odbędą się eliminacje tylko dla osób indywidualnych i rodzin. Przybycie grupy na eliminacje opiekun zgłasza w holu Instytutu Matematycznego UWr do sekretariatu zawodów. Stamtąd uczniowie będą rozprowadzeni do właściwych sal.

Uwaga! Pytania eliminacyjne mogą być dostępne w wersji anglojęzycznej dla szkół międzynarodowych. Prosimy o wcześniejszy kontakt w tej sprawie mejlem na adres mikolaj@math.uni.wroc.pl.

statystyki

W tegorocznych eliminacjach wystartowało 3685 zawodników, z tego w poszczególnych kategoriach:

• SP - 1309 osób
  • GM - 1564 osoby
  • LO - 775 osób
  • AMAT - 10 osób
  • PROF - 27 osób

Do finału weszło 565 zawodników, z tego w poszczególnych kategoriach:

• SP - 183
  • GM - 220
  • LO - 132
  • AMAT - 7
  • PROF - 23

harmonogram zawodów eliminacyjnych

Wejścia na eliminacje są zaplanowane o pełnych godzinach, ale opiekunowie proszeni są o zgłaszanie grup zaraz po przybyciu. W ramach wolnych miejsc na salach grupa może być obsłużona wcześniej. Test eliminacyjny trwa 45 minut. Nazwiska finalistów są wywieszane po około 15 minutach oraz publikowane tego samego dnia w internecie.

• 20 IX 2012, godz. 8-15 - eliminacje dla szkół podstawowych
    ostatnie wejście o godz. 14

• 21 IX 2012, godz. 8-15 - eliminacje dla szkół ponadpodstawowych
    ostatnie wejście o godz. 14

• 22 IX 2012, godz. 8-9 - eliminacje dla rodzin
    jedyne wejście o godz. 8

harmonogram zawodów finałowych (22 IX 2012)

Kolejne rundy zaczynają się o pełnych godzinach. Na finał należy przynieść kalkulator prosty.

• 9:45 - finaliści zgłaszają się do sal wyznaczonych dla poszczególnych kategorii
    SP - sala EM
    GIM - sala HS
    LO - sala WS