Wyniki uzyskane na XXIII ZSM

LIGA ZADANIOWA

Podajemy punkty zdobyte przez laureatów (na 16 możliwych + 16 bonusowych).

  • I m - Humanistyczna Dusza (I LO Legnica) - 24 pkt 
  • II m - Maja Rogozik (V LO Wrocław) - 15 pkt
  • III m ex aequo - 12 pkt
    Michał Górniak (Społ. GIM TWP Legnica), Michał Ratajczak (I LO Legnica)

MISTRZOSTWA ANTYSUDOKU

Podajemy punkty laureatów (na 6 możliwych).

  • I m - Michał Kosmecki (Społ. GIM TWP Legnica) - 5/0 pkt
  • II m ex aequo - 2/26 pkt
    Julita Klubek (II LO Jelenia Góra), Aleksander Łukasiewicz (I LO Legnica)
  • III m - Grzegorz Obremski (I LO Legnica) - 2/5 pkt

TEST WIEDZY

statystyka wyników

  • maksimum możliwe - 54 pkt (100 %)
  • maksymalny osiągnięty w GIM - 36 pkt (67 %)
  • maksymalny osiągnięty w LO - 40 pkt (74 %)
  • minimalny osiągnięty w GIM - 12 pkt (22 %)
  • minimalny osiągnięty w LO - 9 pkt (17 %)
  • mediana - 21 pkt (39%)
  • moda - 22 pkt (41%)
  • średnia - 23 pkt (43 %)
  • pierwszy kwartyl - 17 pkt (31%)
  • ostatni kwartyl - 28 pkt (52%)
  • odchylenie średnie - 7 pkt
  • odchylenie standardowe - 9 pkt
  • próg zaliczenia testu - 18 pkt (33 %)
  • próg zaliczeniowy przekroczyło 72% uczestników obozu

laureaci

  • I m - Wiktor Adamski (I LO jelenia Góra) - 40 pkt
  • II m ex aequo - 37 pkt
    Julita Klubek (II LO Jelenia Góra), Dominik Kulikowski (I LO Jelenia Góra)
    Aleksander Łukasiewicz (I LO Legnica), Karolina Stefańska (III LO Wrocław)
  • III m - Michał Szachniewicz (Społ. GIM Optimum Wrocław) - 36 pkt

średnie wyniki szkół

Szkoły podajemy osobno w każdej kategorii w kolejności uzyskanych średnich. W nawiasach podano wynik maksymalny i minimalny oraz liczbę uczestników z danej szkoły.

  • GIM 2 Ząbkowice Śląskie - 33 (33/33/1)
  • GIM Optimum Wrocław - 27 (36/18/2)
  • GIM 2 Kamienna Góra - 25 (25/25/1)
  • GIM TWP Legnica - 24,5 (34/13/4)
  • GIM 3 Głogów - 15,7 (16/15/3)
  • GIM 4 Lubin - 15,5 (19/13/4)
  • GIM Ziębice - 14,3 (17/12/4)
     
  • I LO Jelenia Góra - 33,2 (40/25/5)
  • LO Góra - 32 (32/32/1)
  • II LO Jelenia Góra - 30,3 (37/24/4)
  • III LO Ząbkowice Śl. - 30 (30/30/1)
  • LO Lubań - 25 (28/22/2)
  • LO Pleszew - 24,5 (27/22/2)
  • II LO Opole - 24,2 (35/18/6)
  • III LO Wrocław - 23,2 (37/9/13)
  • I LO Legnica - 22,5 (37/15/11)
  • ZSO Kamienna Góra - 22 (22/22/2)
  • V LO Wrocław - 20,7 (34/12/6)
  • XI LO Wrocław - 17,7 (21/13/3)
  • LO Kowary - 17,3 (20/15/3)
  • LO Trzebnica - 17,3 (22/14/3)
  • I LO Lubin - 16,5 (19/14/2)

punktacja indywidualna

Test jest zaliczony od 18 pkt. Podejemy nazwiska uczniów, którzy zaliczyli test.

lp. imię i nazwisko szkoła wynik
1. Wiktor Adamski I LO Jelenia G. 40
2. Dominik Kulikowski I LO Jelenia G. 37
3. Julita Klubek II LO Jelenia G. 37
4. Aleksander Łukasiewicz I LO Legnica 37
5. Karolina Stefańska III LO Wrocław 37
6. Michał Szachniewicz SG Optimum Ww 36
7. Jacek Dera I LO Jelenia G. 35
8. Karol Wachtarczyk II LO Opole 35
9. Paweł Górecki I LO Legnica 34
10. Michał Górniak SG TWP Legnica 34
11. Piotr Szymajda III LO Wrocław 34
12. Jakub Sztandera V LO Wrocław 34
13. Karol Kulawiec G 2 Ząbkowice Śl. 33
14. Bartosz Pawliczak LO Góra 32
15. Michał Kosmecki SG TWP Legnica 32
16. Alicja Kołodziejska III LO Wrocław 32
17. Roksana Wójcik II LO Jelenia G. 31
18. Mikołaj Dzięciołowski III LO Wrocław 30
19. Marcin Kuczer III LO Ząbkowice Śl. 30
20. Mateusz Pyzik I LO Jelenia G. 29
21. Patrycja Pawłowska II LO Jelenia G. 29
22. Paulina Hutnik LO Lubań 28
23. Martyna Mikoda II LO Opole 28
24. Daniel Moździerz LO Pleszew 27
25. Katarzyna Kaszuba II LO Opole 26
26. Kamil Kuczaj I LO Jelenia G. 25
27. Paweł Nowiszewski G 2 Kamienna G. 25
28. Magdalena Gryczka II LO Jelenia G. 24
29. Robert Saczyński I LO Legnica 24
30. Stanisław Świerczek I LO Legnica 23
31. Grzegorz Wirchowski I LO Legnica 23
32. Paweł Jacyk III LO Wrocław 23
33. Michalina Antoniewska ZSO Kamienna G. 22
34. Agnieszka Bieniek ZSO Kamienna G. 22
35. Bartłomiej Błaszkiewicz LO Lubań 22
36. Miłosz Frąszczak LO Pleszew 22
37. Robert Czwartosz LO Trzebnica 22
38. Kacper Dąbek III LO Wrocław 22
39. Bartosz Pruchnik III LO Wrocław 22
40. Michał Żłobicki III LO Wrocław 22
41. Wojciech Piotrowski V LO Wrocław 21
42. Joanna Stachera V LO Wrocław 21
43. Szymon Gryś XI LO Wrocław 21
44. Łukasz Słoka LO Kowary 20
45. Magdalena Karaś II LO Opole 20
46. Monika Fuchsig III LO Wrocław 20
47. Jakub Mirosławski I LO Legnica 19
48. Krzysztof Stec I LO Legnica 19
49. Adrian Gross I LO Lubin 19
50. Sebastian Nawara III LO Wrocław 19
51. Sebastian Zięciak SG TWP Legnica 19
52. Tomasz Klonecki XI LO Wrocław 19
53. Bartosz Dulski G 4 Lubin 19
54. Mikołaj Marsy SG Optimum Ww 18
55. Jakub Stawik I LO Legnica 18
56. Adrian Witek I LO Legnica 18
57. Joanna Bauer II LO Opole 18
58. Anna Birecka II LO Opole 18
59. Daria Jura V LO Wrocław 18
60. Maja Rogozik V LO Wrocław 18

zadania

Poniżej zamieszczamy zadania i pełne wyniki testu wiadomości po XXIII ZSM do pobrania w plikach pdf.

ZałącznikWielkość
test_wiadomosci.pdf354.3 KB
wyniki_testu.pdf181.29 KB