Wyniki uzyskane na XXII ZSM

LIGA ZADANIOWA

Podajemy zdobyte punkty na 96 możliwych.

  • I m - Jakub Mazur - 71 pkt 
  • II m - Mateusz Pyzik - 38 pkt
  • III m - Maksymilian Brandt - 35 pkt

TEST WIEDZY

statystyka wyników

  • maksymalny możliwy - 36 pkt (100 %)
  • maksymalny osiągnięty w GIM - 16,5 pkt (46 %)
  • maksymalny osiągnięty w LO - 31 pkt (86 %)
  • minimalny osiągnięty w GIM - 5,5 pkt (15 %)
  • minimalny osiągnięty w LO - 3,5 pkt (10 %)
  • średni - 14,7 pkt (41 %)
  • średni w GIM - 12,2 pkt (34 %)
  • średni w LO - 15,3 (43 %)
  • próg zaliczenia testu w LO - 12 pkt (33 %)
  • próg zaliczenia testu w GIM - 11 pkt (30 %)
  • próg zaliczeniowy przekroczyło 69 % uczestników obozu

średnie wyniki szkół

Szkoły podajemy w kolejności uzyskanych średnich. W nawiasach podano wynik maksymalny i minimalny oraz liczbę uczestników z danej szkoły.

  • GIM w ZSO Jelenia Góra - 22 pkt (22/22/1)
  • GIM Salezjańskie Lubin - 15,25 pkt (16,5/14/2)
  • GIM 2 Ząbkowice Śląskie - 15 pkt (15/15/1)
  • GIM 1 Wrocław - 14 pkt (15/13/3)
  • GIM Bolków - 12,5 pkt (12,5/12,5/1)
  • GIM prz I LO Legnica - 9 pkt (10,5/7,5/2)
  • GIM 4 Lubin - 8 pkt (11,5/5,5/3)
  • GIM 3 Kowary - 7 pkt (7/7/1)
  • GIM 3 Głogów - 6,5 pkt (7,5/5,5/2)
     
  • XIV LO Wrocław - 20 pkt (20/20/1)
  • I LO Legnica - 17 pkt (29,5/9/18)
  • I LO Lubin - 16,8 pkt (20,5/13,5/7)
  • III LO Wrocław - 16,1 pkt (27,5/3,5/25)
  • LO Góra - 16 pkt (16/16/1)
  • I LO Jelenia Góra - 15,5 pkt (31/7,5/12)
  • ZSO Bystrzyca Kłodzka - 14,75 (15/14.5/2)
  • V LO Wrocław - 14 pkt (18/8,5/3)
  • II LO Głogów 12,5 pkt (16,5/7,5/3)
  • II LO Opole - 11,3 pkt (17,5/5,5/6)
  • II LO Jelenia Góra - 10 pkt (12/8,5/3)
  • II LO Kowary - 8,5 pkt (8,5/8,5/1)
  • LO Salezjańskie Lubin - 7 pkt (7/7/1)

punktacja indywidualna

Poniżej podajemy wyniki uczniów, którzy zaliczyli test. Pogrubieniem zaznaczono osoby wyróznione.

l.p. miejsce imię nazwisko szkoła wynik
1. 1 Mateusz Skórski I LO Jelenia Góra 31
2. 2 Łukasz Hryniuk I LO Legnica 29,5
3. 3 Konrad  Krystecki III LO Wrocław 27,5
4. 4 Zuzanna Janik III LO Wrocław 24,5
5. 5 Adam Gurgul III LO Wrocław 24
6. 6 Tomasz Skalski III LO Wrocław 23,5
7. 7 Mikołaj Nowak I LO Legnica 23
8. 8 Jakub Mazur I LO Legnica 22,5
9. 8 Paweł Rzepecki I LO Legnica 22,5
10. 8 Mikołaj Herman III LO Wrocław 22,5
11. 9 Bartosz Sójka GM w ZSO Jelenia Góra 22
12. 9 Dominik Kulikowski I LO Jelenia Góra 22
13. 9 Paweł Dawidowicz III LO Wrocław 22
14. 10 Mateusz Pyzik I LO Jelenia Góra 21,5
15. 11 Wojciech Janczewski I LO Legnica 21
16. 11 Aleksander Łukasiewicz I LO Legnica 21
17. 11 Wojciech Pędrak III LO Wrocław 21
18. 12 Dawid Brzemiński I LO Lubin 20,5
19. 12 Anna Zaleska III LO Wrocław 20,5
20. 13 Bartosz Krzeczkowski I LO Legnica 20
21. 13 Karolina Wądrzyk III LO Wrocław 20
22. 13 Maksymilian Brandt XIV LO Wrocław 20
23. 14 Adam Loch III LO Wrocław 19,5
24. 15 Jakub Jaroszewski I LO Lubin 19
25. 15 Maciej Falkiewicz III LO Wrocław 19
26. 16 Rania Mukalled I LO Jelenia Góra 18
27. 16 Konrad  Kleszcz V LO Wrocław 18
28. 17 Wojciech Stępień I LO Jelenia Góra 17,5
29. 17 Karol Wachtarczyk II LO Opole 17,5
30. 17 Kacper Dąbek III LO Wrocław 17,5
31. 18 Filip Ożga I LO Lubin 17
32. 19 Błażej Owsiany I LO Legnica 16,5
33. 19 Paweł Tomys I LO Lubin 16,5
34. 19 Sara Dykier II LO Głogów 16,5
35. 19 Dominik Tyszkowski Sal GM Lubin 16,5
36. 20 Piotr Grzesiński I LO Lubin 16
37. 20 Piotr Bargieła III LO Wrocław 16
38. 20 Bartosz Pawliczak LO Góra 16
39. 21 Paula Wojciechowicz I LO Legnica 15,5
40. 21 Aleksander Janczewski V LO Wrocław 15,5
41. 22 Michał Żłobicki GM 1 Wrocław 15
42. 22 Marcin Kuczer GM 2 Ząbkowice Śląskie 15
43. 22 Wacław Lewandowski I LO Jelenia Góra 15
44. 22 Paweł Górecki I LO Legnica 15
45. 22 Michał Piliński I LO Lubin 15
46. 22 Jan Kobryń LO Bystrzyca Kłodzka 15
47. 23 Jakub Stawik I LO Legnica 14,5
48. 23 Marcin Mazurkiewicz III LO Wrocław 14,5
49. 23 Maciej Korolik LO Bystrzyca Kłodzka 14,5
50. 24 Szymon Mieszczak I LO Legnica 14
51. 24 Karina Nartowska I LO Legnica 14
52. 24 Grzegorz Obremski I LO Legnica 14
53. 24 Martyna Mikoda II LO Opole 14
54. 24 Piotr Michoński III LO Wrocław 14
55. 24 Maciej Mikuła III LO Wrocław 14
56. 24 Kamil Hapkiewicz Sal GM Lubin 14
57. 25 Wojciech Szumera GM 1 Wrocław 13,5
58. 25 Paweł Bigus I LO Jelenia Góra 13,5
59. 25 Krzysztof Stec I LO Legnica 13,5
60. 25 Adrian Gross I LO Lubin 13,5
61. 25 Artur Cyran II LO Głogów 13,5
62. 26 Jan Sierpina GM 1 Wrocław 13
63. 27 Wojciech Fica GM Bolków 12,5
64. 27 Agata Gawkowska III LO Wrocław 12,5
65. 28 Jakub Mirosławski I LO Legnica 12
66. 28 Anna Birecka II LO Opole 12
67. 28 Patrycja Pawłowska II LO Jelenia Góra 12
68. 29 Aleksandra Murdzek GM 4 Lubin 11,5

Wszystkie prace zostały rozesłane do szkół.

zadania

Poniżej zamieszczamy zadania z testu wiadomości po XXII ZSM do pobrania w pliku .pdf.

ZałącznikWielkość
test.pdf208.64 KB
wyniki_testu.pdf50.31 KB