Wyniki XVII DMM

Nadfinały

SZKOŁY PODSTAWOWE

Autonomiczna Sopocka SP - SP 3 Wrocław

GIMNAZJA

Gdańskie Autonomiczne GM - ??? - ???

LICEA

I LO Gdańsk - VIII LO Poznań - LA PWr Wrocław

Finały

SZKOŁY PODSTAWOWE

SP 3 Wrocław - SP 6 Jelenia Góra - SP 3 Trzebnica 20 : 17 : 11

GIMNAZJA

GM w III LO Lubin - GA PWr Wrocław

LICEA

LA PWr Wrocław - I LO Lubin 37,5 : 25

Półfinały

SZKOŁY PODSTAWOWE

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
SP 1 Wrocław20433303363496
### SP 3 Wrocław ###333632333969101
SP 26 Wałbrzych2516113003-4152
SP 1 Prudnik181130000-6232

 

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
SP Cieszków81700303-4125
### SP 3 Trzebnica ###344720330648101
SP Malczyce11-4210033-2328
SP Smolec14243630361674

 

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
SP Oxpress Bolesławiec27.545*29030323101.5
SP 3 Ścinawa30.521.514.5303616.566.5
SP 2 Kamienna Góra114*-10000-71.514
### SP 6 Jelenia Góra ###2623.53433393283.5

 

GIMNAZJA

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
### GA PWr Wrocław ###403839333950117
GM 9 Opole100420033-3152
GM Sportowo-Językowe Trzebnica130200000-4851
GM 1 Ząbkowice Śląskie19232733062969

 

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
GM Europejskie Zgorzelec1224143003-2550
GM Bolków71360000-6526
### GM w LO 3 Lubin ###204047333963107
GM w SP 8 Głogów14322803362774

 

LICEA

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
LO 1 Bolesławiec20*071001-3427
LO 2 Dzierżoniów20*1924.51001-29.563.5
LO 1 Głogów230400033-1.563
### LO 1 Lubin ###403341333965114

 

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
LO 1 Olesno2440380101-14102
LO 3 Opole3631293003-896
LO 3 Wrocław404040113511120
### LA PWr Wrocław ###404040133711120

 

Eliminacje

SZKOŁY PODSTAWOWE

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
*** SP 3 Wrocław43.53643333989122.5
SP 46 Wrocław4.522240303-2350.5
SP 24 Wrocław25*24303036779
SP 108 Wrocław12*050000-7317

 

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
*** SP 1 Wrocław34282633395088
SP 43 Wrocław91000000-5719
SP 53 Wrocław0600000-226
SP 64 Wrocław0422303032965

 

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
SP Kąty Wrocławskie9-550033-35.59
SP Sadków29.5231633069.568.5
*** SP Smolec28163633397680
SP Żórawina-714-10000-506

 

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
SP Ciechów2620713371753
*** SP Malczyce26342513371985
SP Miękinia94213003-1534
SP Rakoszyce41960000-2129

 

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
SP 2 Wałbrzych1116130000-5240
SP 15 Wałbrzych371293003258
*** SP 26 Wałbrzych30172333392770
SP 28 Wałbrzych18223803362378

 

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
*** SP 2 Kamienna Góra61835333936.559
SP Lubawka2.5-5-40033-30.5-6.5
SP Marciszów-1015-60000-10-1
SP Pisarzowice-52453306424

 

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
SP 1 Bolesławiec1210100303-3032
*** SP Oxpress Bolesławiec2327.52033394370.5
SP 1 Bogatynia29-20000-289
SP 1 Pieńsk717.53030361554.5

 

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
SP 2 Oborniki Śląskie5383003-4716
SP Osolin-1510100000-835
SP 1 Trzebnica108260336-144
*** SP 3 Trzebnica3257703339131159

 

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
SP Salezjańska Lubin8-200000-166
Społeczna SP Lubin100163003026
*** SP 3 Ścinawa0121803361630
vacat000000000

 

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
SP Bolków102300303-1633
*** SP 6 Jelenia Góra3104230365373
SP 707 Karpacz018100000-3728
vacat000000000

 

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
*** SP Cieszków2824033063052
SP 2 i SM Milicz230100000-3033
SP 2 Syców0-1350033034
vacat000000000

 

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
*** SP 1 Prudnik1324033063337
SRiPW Złoty Potok Łąka Prudnicka120-3003319
SP Rudziczka0-8-50000-34-13
vacat000000000

 

GIMNAZJA

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
SP 5 Wrocław (GM 1)1323270303-1263
SP 71 Wrocław (GM 14)1831363036185
GM 26 Wrocław2617310000-2674
*** GA PWr Wrocław414040333937121

 

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
*** GM Bolków23284133395092
Społeczne GM EE Kamienna Góra17800000-1525
GM Lubawka8*300000-4211
GM Pisarzowice25*17223306764

 

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
SP 3 Głogów1811200303-1249
*** SP 8 Głogów25183130361374
SP 11 Głogów-108243003-822
GM Dwujęzyczne Głogów-1219280336735

 

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
*** LO 3 Lubin (GM 4)5750403339134147
Salezjańska SP Lubin230230336-3255
Społeczna SP Lubin-19210000-5629
SP 4 Polkowice12923003-4623

 

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
GM Oxpress Bolesławiec3013103306-1253
SP 1 Bolesławiec2724310011-2982
GM Pielgrzymka279313014-267
*** GM Europejskie Zgorzelec255029033643104

 

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
GM 1 Kluczbork2820300000-2278
SP 1 Olesno3432333003-399
GM Dwujęzyczne Strzelce Opolskie293440033617103
*** GM 9 Opole3334323339899

 

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
SP 1 Milicz01050033-4715
*** GM Sportowo-Językowe Trzebnica18352333395476
SP 3 Środa Śląska1442133064466
GM Żmigród-11100000-51-10

 

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
GM Ciepłowody-223340000-4255
*** GM 1 Ząbkowice Śląskie24273430363285
GM Społeczne Świdnica-5362633061157
GM w ZS Urszulańskich Wrocław-1129370336-155

 

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
Katolickie LA Jelenia Góra000000000
SP Mysłakowice000000000
vacat000000000
vacat000000000

 

LICEA

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
*** I LO Bolesławiec2437.537.533393499
LO Lubań1724270000-1968
I LO Jelenia Góra1818.5370033-2473.5
II LO Jelenia Góra332629.53306988.5

 

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
*** I LO Głogów3839.939333960.4116.9
II LO Głogów16150000-6722
LO Góra2230.534303634.686.5
LO Polkowice717100303-2834

 

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
I LO Kluczbork2723280303278
*** I LO Olesno284140333937109
LO Strzelce Opolskie3019323003-1081
LO Głubczyce2813290033-2970

 

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
*** III LO Wrocław463940333948125
V LO Wrocław2334260033-1483
XII LO Wrocław3421160000-3171
XIV LO Wrocław3735333306-3105

 

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
LO 1 Oleśnica810210000-5839
LO 2 Oleśnica1810113003-5339
*** LA PWr Wrocław434140333967124
*** I LO Lubin364438033644118

 

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
I LO Opole2813193003-2960
II LO Opole234536*030319104
*** III LO Opole364037*333938113
I LO Brzeg2620260033-2872

 

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
*** II LO Dzierżoniów1930033061549
LO Kamienna Góra7000000-397
I LO Dzierżoniów02727*00332454
vacat000000000

 

legenda

(1) - nazwa szkoły
(2) - punkty zdobyte w poszczególnych meczach
(3) - duże punkty zdobyte w poszczególnych meczach
(4) - suma dużych punktów
(5) - różnica małych punktów zdobytych i oddanych
(6) - suma małych punktów
 *  - wynik niezgodny z regulaminem lub zgłoszony do arbitrażu, poddano go korekcie organizatora
### - szkoły przechodzące do następnej rundy