Podział na grupy XVII DMM

Półfinały

Poniżej podajemy proponowany podział na grupy półfinałowe. Konstruktywne uwagi można zgłaszać mejlowo pod adresem mikolaj@math.uni.wroc.pl do 27 I.

szkoły podstawowe

  • A. SP 1 Wrocław, B. SP 3 Wrocław, C. SP 26 Wałbrzych, D. SP 1 Prudnik
  • A. SP Cieszków, B. SP 3 Trzebnica, C. SP Malczyce, D. SP Smolec,
  • A. SP Oxpress Bolesławiec, B. SP 3 Ścinawa, C. SP 2 Kamienna Góra,
    D. SP 6 Jelenia Góra,

gimnazja

  • A. GA PWr Wrocław, B. GM 9 Opole, C. GM Sportowo-Językowe Trzebnica,
    D. GM 1 Ząbkowice Śląskie
  • A. GM Europejskie Zgorzelec, B. GM Bolków, C. GM w LO 3 Lubin,
    D. GM w SP 8 Głogów

licea

  • A. LO 1 Bolesławiec,  B. LO 2 Dzierżoniów, C. LO 1 Głogów, D. LO 1 Lubin
  • A. LO 1 Olesno, B. LO 3 Opole, C. LO 3 Wrocław, D. LA PWr Wrocław

 

Eliminacje

Poniżej podajemy proponowany podział na grupy meczowe. Konstruktywne uwagi można przesyłać mejlem na adres mikolaj@math.uni.wroc.pl do 10 XI.

szkoły podstawowe

  • A. SP 3 Wrocław, B. SP 46 Wrocław, C. B. SP 24 Wrocław, D. SP 108 Wrocław
  • A. SP 1 Wrocław, B. SP 43 Wrocław, C. 53 Wrocław, D. SP 64 Wrocław
  • A. SP 1 Kąty Wrocławskie, B. SP Sadków, C. SP Smolec, D. SP Żórawina
  • A. SP Ciechów, B. SP Malczyce, C. SP Miękinia, D. SP Rakoszyce
  • A. SP 2 Wałbrzych, B. SP 15 Wałbrzych, C. SP 26 Wałbrzych, D. SP 28 Wałbrzych
  • A. SP 2 Kamienna Góra, B. SP Lubawka, C. SP Marciszów, D. SP Pisarzowice
  • A. SP 1 Bolesławiec, B. SP Oxpress Bolesławiec, C. SP 1 Bogatynia,
    D. SP 1 Pieńsk
  • A. SP 2 Oborniki Śląskie, B. SP Osolin, C. SP 1 Trzebnica, D. SP 3 Trzebnica
  • A. Salezjańska SP Lubin, B. Społeczna SP Lubin, C. SP 3 Ścinawa, D. vacat
  • A. SP Bolków, SP 6 Jelenia Góra, B. SP 707 Karpacz, D. vacat
  • A. SP Cieszków, B. SP 2 i SM Milicz, C. SP 2 Syców, D. vacat
  • A. SP 1 Prudnik, B. SP SRiPW "Złoty Potok" Łąka Prudnicka, C. SP Rudziczka,
    D. vacat

gimnazja

  • A. SP 5 Wrocław (GM 1), B. SP 71 Wrocław (GM 14), C. GM 26 Wrocław,
    D. GA PWr Wrocław
  • A. GM Bolków, B. Społeczne GM Edukacji Eur. Kamienna Góra, C. GM Lubawka,
    D. GM Pisarzowice 
  • A. SP 3 Głogów, B. SP 8 Głogów, C. SP 11 Głogów, D. GM Dwujęzyczne Głogów
  • A. LO 3 Lubin (GM 4), B. Salezjańska SP Lubin, C. Społeczna SP Lubin,
    D. SP 4 Polkowice
  • A. GM Oxpress Bolesławiec, B. SP 1 Bolesławiec, C. GM Pielgrzymka,
    D. GM Europejskie Zgorzelec
  • A. GM 1 Kluczbork, B. SP 1 Olesno, C. GM Dwujęzyczne Strzelce Opolskie,
    D. GM 9 Opole
  • A. SP 1 Milicz, B. GM Sportowo-Językowe Trzebnica, C. SP 3 Środa Śląska,
    D. GM Żmigród
  • A. GM Ciepłowody, B. GM 1 Ząbkowice Śląskie, C. GM Społeczne Świdnica,
    D. GM w ZS Urszulańskich Wrocław
  • A. Katolickie LA Jelenia Góra, B. SP Mysłakowice, C. vacat, D. vacat

szkoły ponadgimnazjalne

  • A. I LO Bolesławiec, B. LO Lubań, C. I LO Jelenia Góra, D. II LO Jelenia Góra
  • A. I LO Głogów, B. II LO Głogów, C. LO Góra, D. LO Polkowice
  • A. I LO Kluczbork, B. I LO Olesno, C. LO Strzelce Opolskie, D. LO Głubczyce
  • A. III LO Wrocław, B. V LO Wrocław, C. XII LO Wrocław, D. XIV LO Wrocław
  • A. LO 1 Oleśnica, B. LO 2 Oleśnica, C. LA PWr Wrocław, D. I LO Lubin
  • A. I LO Opole, B. II LO Opole, C. III LO Opole, D. I LO Brzeg
  • A. II LO Dzierżoniów, B. LO Kamienna Góra, C. I LO Dzierżoniów, D. vacat