Wyjazd nauczycieli Radków 15-17 XI 2013

Seminarium szkoleniowe dla nauczycieli - opiekunów reprezentacji szkół odbędzie się w Radkowie. Zapisy nauczycieli odbywają się za pomoca formularza on-line dostępnego w MENU na marginesie.

terminy

• zgłoszenia do 31 X 2013
  • wpłaty do 5 XI 2013
  • seminarium 15-17 XI 2013

OWK "Pafawag"
ul. Jagiellońska 33, 57-420 Radków

Ośrodek położony w Górach Stołowych, 25 km od Kłodzka. Pokoje 3-osobowe z łazienkami. Dostępne boiska sportowe, ping-pong, stół bilardowy, piłkarzyki, sklepik, plac zabaw, miejsce na ognisko, wi-fi.

osoba do kontaktu

Małgorzata Mikołajczyk
tel. 71 336 10 85 lub 71 37 57 416
e-mail: malgorzata.mikolajczyk@math.uni.wroc.pl

zgłoszenia

Zgłoszenia na wyjazd przyjmowane są za pomocą formularza on-line. Jeśli za kogos płaci szkoła, prosimy o podanie w formularzu danych do wystawienia rachunku. W każdej szkole tworzony jest fundusz na doskonalenie zawodowe, z którego dyrekcja może/powinna(?) opłacić lub dofinansować Państwa wyjazd.

dojazd

Ze względu na to, że większość uczestników zgłosiła dojazd własny, zorganizowany będzie jedynie dojazd busem z dworca PKP Kłodzko Główne (przez dworzec autobusowy Kłodzko) busem bezpośrednio do ośrodka. Odjazd busa z dworca PKP nastąpi o godzinie 12. Kwaterować można się w ośrodku od godziny 14. Zajęcia programowe zaczną się o godz. 16.

wyżywienie

Pierwszym posiłkiem jest kolacja w piątek, ostatnim - obiad w niedzielę.

odpłatność

100 zł od osoby (bez kosztów dojazdu) płatne do 5 XI na konto:

Fundacja Matematyków Wrocławskich
pl. Grunwaldzki 2/4, 50-384 Wrocław
PKO BP IV/o Wrocław
dopisek "DMM- seminarium"

Jeśli za kogoś płaci szkoła, prosimy o podanie danych do faktury w zgłoszeniu lub przesłanie ich na adres: mikolaj@math.uni.wroc.pl .

skrót programu

• GeoGebra na lekcjach matematyki
  • matematyka i architektura
  • symulacja wykładów komowych