Wyjazd nauczycieli 18-20 XI 2011 Szczytna

Seminarium szkoleniowe dla nauczycieli - opiekunów reprezentacji szkół połączone ze szkołą metodyczną nt. "Konstrukcje geometryczne" odbędzie się w Szczytnej k. Dusznik-Zdroju w Górach Stołowych. Zapisy nauczycieli odbywają się za pomoca formularza on-line dostępnego w MENU na marginesie.

terminy

• zgłoszenia do 20 X
  • wpłaty do 20 X
  • seminarium 18-20 XI

Ośrodek Wypoczynkowy RELAX
ul. Robotnicza 23, 57-330 Szczytna (k. Dusznik-Zdroju)
www.relax.duszniki.pl

Pokoje 2-4 osobowe z łazienkami, parking, bezprzewodowy internet w świetlicy, kryty basen, sauna, korty, boisko.

zgłoszenia

Zgłoszenia na wyjazd przyjmowane są za pomocą formularza on-line. Jeśli za kogos płaci szkoła, prosimy o podanie danych do wystawienia rachunku. Proszę pamiętać, że w każdej szkole jest fundusz doskonalenia zawodowego, z którego dyrekcja może/powinna(?) opłacić lub dofinansować Państwa wyjazd.

dojazd

Dojazd do stacji Kłodzko Główne pociągiem, dalej wynajętym autokarem do ośrodka (w cenie biletu PKP do Dusznik-Zdroju). Możliwe bezpośrednie połączenia do Kłodzka (w nawiasie podano godziny odjazdu ze stacji początkowej i przyjazdu do Kłodzka):

• z Legnicy (9:20 - 12:07)
  • z Wrocławia Głównego (10:06 -  11:51)
  • z Jawora (9:54 - 12:07)
  • z Jaworzyny Śląskiej (10:29 - 12:07)
  • ze Świdnicy Miasto (10:46 - 12:07)
  • z Ząbkowic Śląskich (11:31 - 12:07)
  • z Kamieńca Ząbkowickiego (11:25 - 11:51)

Odjazd autokaru z Kłodzka Głownego do ośrodka nastąpi o godz. 12:10.

Autokarem z Dusznik na dworzec Kłodzko Główne (w cenie biletu powrotnego PKP, należy kupić od razu w obie strony) i dalej pociągiem. Autokar odjeżdza o 15:08. Bagaże będą dowiezione na dworzec. Pociąg z Kłodzka Głównego odjeżdza o 16:29 i jest we Wrocławiu o 18:12.

odpłatność

90 zł od osoby (bez kosztów dojazdu), płatne do 20 X 2011 na konto:

Fundacja Matematyków Wrocławskich
pl. Grunwaldzki 2/4, 50-384 Wrocław
PKO BP IV/o Wrocław
dopisek "DMM- seminarium"

Jeśli za kogoś płaci szkoła, prosimy o przesłanie danych do wystawienia faktury na adres: mikolaj@math.uni.wroc.pl .

skrót programu

• warsztaty GeoGebry (warto zabrać swój lap top)
  • warsztaty mydlane z "Zometool"
  • warsztaty geometrii elementarnej