XXVIII zawody "Orientuj się i licz" w Łodzi

sukcesy

Patrol z SP 17 we Wrocławiu w składzie: Mateusz Gołębiowski, Stanisław Syta i Wojciech Zieliński zajął I miejsce w kategorii TDm (szkół podstawowych). Pozostałe patrole z tej szkoły zajęły miejsca VI i XI na 31 patroli startujących w tej kategorii.

Patrol z GM 26 we Wrocławiu w składzie: Iwo Pilecki-Silva, Mateusz Opala i Wiktoria Szewczyk zajął II miejsce w kategorii TDs (gimnazjów). Drugi patrol z tej szkoły zajął 18 miejsce na 30 patroli startujących w tej kategorii.

Patrol z I LO w Legnicy w składzie: Bartosz Jaśkiewicz, Michał Kosmecki i Sebastian Zięciak zajął II miejsce w kategorii TJ (liceów). Pozostałe patrole z tej szkoły zajęły miejsca IV i IX na 13 patroli startujących w tej kategorii.

Patrol nauczycielsko-studencki w składzie: Katarzyna Kozińska (SP LdV Wrocław), Olga Mikołajczyk-Łado (V LO Wrocław) i Michał Żłobicki (IM UWr) zajął II miejsce w kategorii TS (dorosłych). Patrole studenckie zajęły IV miejsce (WM PWr) i VIII miejsce (IM UWr) na 24 patrole startujące w tej kategorii.

zdjęcia

Zdjęcia z zawodów łódzkich autorstwa Krzysztofa Lewandowskiego zamieszczamy na dole strony, a relację telewizji TOYA można zobaczyć tutaj.

reprezentacja Wrocławia

• SP 17 Wrocław (3 patrole)
  • GM 26 Wrocław (3 patrole)
  • LO 1 Legnica (3 patrole)
  • dorośli: IM UWr (2 patrole), WM PWr (1 patrol)

zbiórka

10 X (sobota) godz. 6:10 pod Aquaparkiem we Wrocławiu, ul. Petrusewicza (od srony zjeżdzalni). Odjazd godz. 6:15. Autokar nie czeka na spóźnialskich.

opłata

40 zł/os (za przejazd)

Pozostałą cześć (wpisowe na zawody, wstęp do muzeum) pokrywa Fundacja Matematyków Wrocławskich. W ramach wpisowego każdy uczestnik otrzyma napój i kanapkę.

miejsce zawodów

Las Łagiewnicki w Łodzi

Baza zawodów usytuowana jest w Centrum Zarządzania Łódzkim Szlakiem Konnym (ul. Wycieczkowa 86).

regulamin

Zawodnicy proszeni są o wcześniejsze zapoznanie sie z regulaminem zawodów tutaj.

plan dnia

• 6:15 odjazd spod Aquaparku
  • 10:00 przyjazd do bazy zawodów
  • 10:30 - 14:30 udział w zawodach