Lista startowa XII MMnO

szkoły podstawowe   

szkoła minuty startowe
SP Bielany Wrocławskie
SP 1 Bogatynia
SP Chocianów
SP Chrząstawa Wielka
SP 7 Lubin
SP Marcinkowice
SP Mieroszów
SP Miękinia
SP Opolno-Zdrój   
SP Osolin
SP Pisarzowice
SP Radostów
SP Ratowice
SP Sadków
SP Siechnice
SP Smolec
SP 1 Sobótka
SP 3 Trzebnica 
SP 28 Wałbrzych
SP 1 Wołów
SP 1 Wrocław 
SP 3 Wrocław
SP 19 Wrocław
SP 22 Wrocław
SP 25 Wrocław 
SP 45 Wrocław
SP 46 Wrocław
SP 64 Wrocław
SP 83 Wrocław
SP 84 Wrocław
SP 91 Wrocław
SP 93 Wrocław
SP 107 Wrocław
SP 108 Wrocław
SP 113 Wrocław
SP 118 Wrocław
SP Atut Wrocław
SP Ekola Wrocław
SP Leonardo da Vinci Wrocław
SP Primus Wrocław
SP Tikkum Olam Wrocław
43, 79, 118 
49, 86
44, 80, 119
42, 78, 117
41, 73, 116
48, 85
47, 84
1, 7, 13, 19, 25, 31, 37
39, 81
40, 76, 115
5, 53, 91
6, 51
36, 74, 113
38, 75, 114
4, 32, 90, 123
35, 77, 112
34, 72, 111
2, 29, 88, 121
33, 71, 110
46, 83
8, 52, 92
9, 54, 93
3, 30, 89,122
10, 55, 94
11, 56, 95
50, 87, 120
12, 57, 96
14, 58, 97
45, 82
15, 59, 98
16, 60, 99
17, 61, 100
18, 62, 101
20, 63, 102
21, 64, 103
22, 65, 104
23, 66, 105
24, 67, 106
26, 68, 107
27, 69, 108
28, 70, 109

gimnazja 

szkoła minuty startowe
GM 1 Bogatynia
GM Bielany Wrocławskie
GM 3 Brzeg
GM 3 Chrząstawa Wielka
GM Jaszkotle
GM 2 Jawor
GM TWP Legnica
GM Społ. EE Kamienna Góra
GM 2 Lubin
GM Lubin
GM Społeczne Lubin
GM Mietków
GM Miękinia
GM w ZS Milicz
GM Milicz
GM Siechnice
GM Sierakowo
GM Sp-Jęz Trzebnica
GM 1 Twardogóra
GM 2 Wołów
GM 10 Wrocław
GM 12 Wrocław
GM 13 Wrocław
GM 14 Wrocław
GM 15 Wrocław
GM 17 Wrocław
GM 18 Wrocław
GM 23 Wrocław
GM 26 Wrocław
GM 28 Wrocław
GM 30 Wrocław
GM 34 Wrocław
GM 44 Wrocław
GM 49 Wrocław
GM 50 Wrocław
GA PWr Wrocław
GM Urszulańskie Wrocław
GM Atut Wrocław
GM Ekola Wrocław
GM Gimbasket Wrocław
GM Primus Wrocław
GM Dwujęz Złotoryja
43, 84, 121
27, 70, 108
29, 72, 110
28, 71, 109
80, 101, 123
30, 73, 111
46, 86
39, 79, 117
32, 74, 112
33, 75, 113
34, 76, 114
66
1, 4, 7, 13, 19, 25, 31, 37
67
35, 77, 115
47, 87
41, 82, 119
36, 78, 116
40, 81, 118
3, 20, 45, 91
5, 51, 92
6, 52, 93
8, 53, 94
9, 54, 95
10, 55, 96
48, 88
11, 56, 97
16, 57, 98
15, 58, 99
12, 59, 100
17, 60, 102
18, 61, 103
49, 89
2, 14, 26, 38, 50, 90
68
21, 62, 104
69
22, 63, 105
44, 85, 122
23, 64, 106
24, 65, 107
42, 83, 120

szkoły ponadgimnazjalne 

szkoła minuty startowe
LO 1 Brzeg
LO 1 Jawor
LO 1 Legnica
LO Lubań
ZS Milicz
LO 1 Oleśnica
CKZiU Wołów
EZN Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 5 Wrocław
LO 6 Wrocław
LO 9 Wrocław
LO 10 Wrocław
LO 12 Wrocław
LO 13 Wrocław
LO 14 Wrocław
LO 17 Wrocław
LA PWr Wrocław
LO Gimbasket Wrocław
LZN Wrocław 
LO Złotoryja
45, 75, 119
43, 85, 117
41, 89
13, 37, 83
103
35, 81, 113
25, 51, 109
27, 73, 111
1, 9, 21, 31, 55, 69
19, 67, 107
39, 91
29, 77, 123
17, 79, 97
3, 11, 23, 33, 57, 71
5, 59, 99
47, 93
49
7, 61, 101
15, 65, 105
63, 87, 115
53, 95, 121

szkoły wyższe 

szkoła minuty startowe
WPPT PWr Skalski
WMiI UWr Kostka
Nadleśnictwo Miękinia
86
48
78

nauczyciele i rodzice z dziećmi 

szkoła minuty startowe
SP 1 Bogatynia
SP 1 Brzeg
SP Chocianów
SP Marcinkowice
SP Platerówka
SP Siechnice
SP Smolec
SP 3 Trzebnica
SP 1 Wrocław
SP 46 Wrocław
SP 64 Wrocław
SP 107 Wrocław
SP 118 Wrocław
SP Tikkun Olam Wrocław
GM Lubin 
GM Społeczne Lubin 
GM Sierakowo
GM Środa Śląska
GM Sp-Jęz Trzebnica
GM 1 Twardogóra
GM Wiadrów
GM Włosień
GM 2 Wołów
GM 13 Wrocław 
GM 15 Wrocław
GM 28 Wrocław
GM 54 Wrocław
GM Atut Wrocław
LO 1 Lubań
LO 1 Oleśnica
CKZiU Wołów
LO 10 Wrocław
LO 12 Wrocław
IM UWr Biler
IM UWr Buraczewski
IM UWr Kraszewski
76
24, 54, 80
74
64
68
62
72
38, 70
60
58
56
66
82
52
44
40
34
20
30
10, 28
32
42
26
50
22
18
14
16
2
12
4
6
8
46
84
36

Poniżej lista do pobrania dla sędziów w pliku .pdf.

ZałącznikWielkość
startowa.pdf181.21 KB