Finaliści XVIII WMM

Poniżej podajemy nazwiska finalistów XVIII Wrocławskiego Maratonu Matematycznego w poszczególnych kategoriach. Na liście zawodnicy są ustawieni w 'alfabetycznej' kolejności szkół oraz w kolejności alfabetycznej nazwisk w obrębie szkoły.

 

Młodzicy kl. 3, 4, 5 SP

l.p. imię nazwisko szkoła
1. Andrzej Grzegdala MKM Młodzicy
2. Kinga Kowalska MKM Młodzicy
3. Szymon  Pałka MKM Młodzicy
4. Miłosz Popowicz MKM Młodzicy
5. Jan Słomianny MKM Młodzicy
6. Adam Szymczak MKM Młodzicy
7. Ignacy Włodarski MKM Młodzicy
8. Gabriela Pułecka SP 1 Brzeg Dolny
9.      
10. Tobiasz Oczek SP 1 Wołów
11. Ryszard Kaczmarek SP 16 Wrocław
12. Magdalena Kaczyńska-Santana SP 16 Wrocław
13. Karol Król SP 16 Wrocław
14. Anna Nowakowska SP 16 Wrocław
15. Dariusz Romanowicz SP 16 Wrocław
16. Adam Wilczek SP 16 Wrocław
17. Antoni Garlicki SP 2 Kamienna Góra
18. Wojciech Potoniec SP 2 Kamienna Góra
19. Krzysztof Foryś SP 5 Jawor
20. Karol Golonka SP 5 Wrocław
21. Mikołaj Lange SP 5 Wrocław
22. Milena Martyniak SP 5 Wrocław
23. Michał Grod SP 68 Wrocław
24. Jakub Jarlaczyk SP 76 Wrocław
25. Jan Kropidłowski SP 76 Wrocław
26. Aleks Kużnicki SP 80 Wrocław
27. Jagoda Ajon SP 82 Wrocław
28. Luis Bastock SP 82 Wrocław
29. Agata Gaweł SP 82 Wrocław
30. Leon Szmidt SP 82 Wrocław
31. Iga Tackiewicz SP 82 Wrocław
32. Tomasz  Lichota SP 9 Wrocław
33. Jeremi Gbiorczyk SP 90 Wrocław
34. Victor Berg    SP AMS Wrocław
35. Bastian  Fernandez   SP AMS Wrocław
36. Karol  Szymankiewicz   SP AMS Wrocław
37. Jagoda Biczysko SP Chrząstawa Wlk.
38. Adam Borkowicz SP Chrząstawa Wlk.
39. Jan Zgrzebniak SP Chrząstawa Wlk.
40. Miłosz Zieliński SP Mrowiny
41. Amelia Bronowicka SP Rakoszyce
42. Antoni Cekała SP Smolec
43. Patrycja  Gruca SP Smolec
44. Kaja Hliwa SP Smolec
45. Maja Macura SP Smolec
46. Zuzanna Makowska SP Smolec
47. Oliwia Piechocińska SP Smolec
48. Stanisław Prusko SP Smolec
49. Jagoda Szewczyk SP Smolec
50. Jakub Sańczyk SP Społ. Szprotawa
51. Mateusz Zarzeczny SP Społ. Szprotawa
52. Jan  Bochen SP Wińsko
53. Olga  Mosiek SP Wińsko
54. Szymon  Wawruszczak SP Wińsko
55. Bartosz  Winiarczyk SP Wińsko

 

Juniorzy kl. 6, 7, 8 SP

l.p. imię nazwisko szkoła
1. Wiktoria Bazan MKM Juniorzy
2. Kinga  Błaszkiewicz MKM Juniorzy
3. Hanna Cicha MKM Juniorzy
4. Szymon Czapliński MKM Juniorzy
5. Mikołaj Domański MKM Juniorzy
6. Maciej  Goldeman MKM Juniorzy
7. Paulina Hołodniuk MKM Juniorzy
8. Kalina Jabłonkowska MKM Juniorzy
9. Laura Jędrysiak MKM Juniorzy
10. Filip Klich MKM Juniorzy
11. Natalia Kubacka MKM Juniorzy
12. Mariia Kulyk MKM Juniorzy
13. Karina Leśkiewicz MKM Juniorzy
14. Karol  Matyka MKM Juniorzy
15. Hanna Osajda MKM Juniorzy
16. Magdalena  Pawicka MKM Juniorzy
17. Aleksander  Porębny MKM Juniorzy
18. Mateusz Rzeźnik MKM Juniorzy
19. Piotr Siwiński MKM Juniorzy
20. Mateusz Wawrzyniak MKM Juniorzy
21. Maja Wieczorek MKM Juniorzy
22. Karol  Żeleźnik MKM Juniorzy
23. Paulina Żeleźnik MKM Juniorzy
24. Tymoteusz Janicki SP 1 Wołów
25. Karolina Krystyniak SP 1 Wołów
26. Tymon Bochenek SP 2 Jawor
27. Małgorzata Malisz SP 2 Jawor
28. Michał Żydziak SP 2 Jawor
29. Wanessa Bielecka SP 2 Kamienna Góra
30. Hubert Gonera SP 2 Twardogóra
31. Piotr Gietka SP 24 Wrocław
32. Jakub Odrobina SP 3 Głogów
33. Wiktor Ciempka SP 3 Złotoryja
34. Katarzyna Gawrońska SP 3 Złotoryja
35. Patryk Janiszewski SP 3 Złotoryja
36. Emilia Koszelowska SP 3 Złotoryja
37. Wiktoria Szymczyk SP 3 Złotoryja
38. Julia Śliwowska SP 3 Złotoryja
39. Zofia Tłuczek SP 3 Złotoryja
40. Wojciech Motyka SP 5 Jawor
41. Zuzanna Zdebiak SP 5 Jawor
42. Piotr  Krupiński SP 5 Wrocław
43. Mateusz  Krzyżański SP 5 Wrocław
44. Mateusz  Lewandowski SP 5 Wrocław
45. Jędrzej  Pichur SP 5 Wrocław
46. Ignacy  Rusiecki SP 5 Wrocław
47. Lena Sitek SP 5 Wrocław
48. Szymon Skołucki SP 5 Wrocław
49. Maksymilian Żabski  SP 5 Wrocław
50. Błażej Chamuczyński SP 68 Wrocław
51. Bartosz Grobelny SP 68 Wrocław
52. Zuzanna Ignaszewska SP 68 Wrocław
53. Julian Stefurak SP 68 Wrocław
54. Piotr Stryjewski SP 68 Wrocław
55. Filip Wojciechowski SP 68 Wrocław
56. Alex Basałaj SP 76 Wrocław
57. Jagoda Białek SP 76 Wrocław
58. Ewa Bogacz SP 76 Wrocław
59. Maciej Boroń SP 76 Wrocław
60. Paweł Czujowski SP 76 Wrocław
61. Kacper Fulczyk SP 76 Wrocław
62. Mateusz Jurach SP 76 Wrocław
63. Mikołaj Kargol SP 76 Wrocław
64. Julia Kienik SP 76 Wrocław
65. Szymon Michalski SP 76 Wrocław
66. Jan Myszka SP 76 Wrocław
67. Dorian Niciak SP 76 Wrocław
68. Magdalena Nieplowicz SP 76 Wrocław
69. Stanisław Nowakowski SP 76 Wrocław
70. Martyna Ożóg SP 76 Wrocław
71. Filip Rusiecki SP 76 Wrocław
72. Łukasz Suchodolski SP 76 Wrocław
73. Iga Szostak SP 76 Wrocław
74. Krzysztof Wittenbeck SP 76 Wrocław
75. Patryk Janeczek SP 80 Wrocław
76. Hanna Nowak SP 80 Wrocław
77. Klaudia Kruk SP 82 Wrocław
78. Kacper Dobosz SP 9 Wrocław
79. Jakub  Gaj SP 9 Wrocław
80. Ingrid Siek SP 9 Wrocław
81. Filip Straszko SP 9 Wrocław
82. Filip Wodzicki SP 9 Wrocław
83. Kajetan Garbicz SP 90 Wrocław
84. Alicja Januszkiewicz SP 90 Wrocław
85. Julia  Mróż SP 90 Wrocław
86. Mikołaj Poźniak SP 90 Wrocław
87. Jagoda Hebzda SP 91 Wrocław
88. Maksymilian Kokot SP 91 Wrocław
89. Maja Fisz SP Aslan Głogów
90. Patryk Koziar SP Aslan Głogów
91. Małgorzata Lewicka SP Aslan Głogów
92. Łukasz Kolański SP Chrząstawa Wlk.
93. Maja Konieczna SP Chrząstawa Wlk.
94. Filip  Klich SP Ekola Wrocław
95. Wojciech Dmyszewicz SP Malczyce
96. Bartosz Bębenek SP Społ. Szprotawa
97. Bronisław Ciasnocha SP Społ. Szprotawa
98. Maciej Adamiak SP Społ. Żary
99. Anna Brudna SP Społ. Żary
100. Konrad Koczorowski SP Społ. Żary
101. Joanna Rosiak SP Społ. Żary
102. Aleksandra Skobelska SP Społ. Żary
103. Piotr  Musielak SP Ścinawa
104. Adrian Wilczek SP Ścinawa
105. Filip  Skowroński SP Wińsko
106. Jakub Olearnik SP Żórawina

 

Szkoły średnie

l.p. imię nazwisko szkoła
1. Grzegorz Ciepłucha ALO PWr
2. Michał Greń ALO PWr
3. Łukasz Jałocha ALO PWr
4. Łukasz Janiak ALO PWr
5. Nataniel Kędzierski ALO PWr
6. Szymon Kępski ALO PWr
7. Maciej Kobel ALO PWr
8. Jakub Krajewski ALO PWr
9. Patryk Mateusiak ALO PWr
10. Kacper Misiaszek ALO PWr
11. Łukasz Orski ALO PWr
12. Filip Szemelak ALO PWr
13. Tymon Świtalski ALO PWr
14. Michał Waluś ALO PWr
15. Michał Węgrzyn ALO PWr
16. Łukasz Dubicki LO 12 Wrocław
17. Mateusz Sikora LO 12 Wrocław
18. Krzysztof Dobrucki LO 14 Wrocław
19. Jan Gałkiewicz LO 14 Wrocław
20. Jakub Janeczko LO 14 Wrocław
21. Krzysztof Kraszewski LO 14 Wrocław
22. Mariusz Masłosz LO 14 Wrocław
23. Illya Nikonenko LO 14 Wrocław
24. Stanisław Nowakowski LO 14 Wrocław
25. Helena Piekarska LO 14 Wrocław
26. Michał Rząsa LO 14 Wrocław
27. Cyryl Szatan LO 14 Wrocław
28. Katarzyna Trzos LO 14 Wrocław
29. Olga Zaborska LO 14 Wrocław
30. Emil Olszewski LO 16 Wrocław
31. Mikołaj  Bilski LO 2 Jelenia Góra
32. Zuzanna Gorczyca LO 2 Jelenia Góra
33. Kacper Kulik LO 2 Jelenia Góra
34. Michał Żurawski LO 2 Jelenia Góra
35. Zębski Jakub LO 3 Kalisz
36. Przybył  Julianna LO 3 Kalisz
37. Jędruszek  Zofia LO 3 Kalisz
38. Maciej Baranowski LO 3 Wrocław
39. Jan Buszka LO 3 Wrocław
40. Przemysław Cwalina LO 3 Wrocław
41. Wojciech Domin LO 3 Wrocław
42. Magdalena  Dudziak LO 3 Wrocław
43. Maciej  Durkalec LO 3 Wrocław
44. Kacper  Gazda  LO 3 Wrocław
45. Tomasz  Gąciarz LO 3 Wrocław
46. Michał  Januszkiewicz LO 3 Wrocław
47. Julia Kiczka LO 3 Wrocław
48. Mikołaj Komarnicki LO 3 Wrocław
49. Maksymilian Kowalski LO 3 Wrocław
50. Jakub  Krajanowski  LO 3 Wrocław
51. Rafał Maczy LO 3 Wrocław
52. Łukasz  Marczak LO 3 Wrocław
53. Mateusz Michalski LO 3 Wrocław
54. Natalia Osińska LO 3 Wrocław
55. Mateusz Padarz LO 3 Wrocław
56. Jan   Pezda LO 3 Wrocław
57. Michał Plata LO 3 Wrocław
58. Bartosz Słowik  LO 3 Wrocław
59. Wojciech  Sobiński LO 3 Wrocław
60. Damian  Sosulski LO 3 Wrocław
61. Natalia Twardowska LO 3 Wrocław
62. Kuba   Walęga LO 3 Wrocław
63. Cyprian  Ziółkowski LO 3 Wrocław
64. Julia  Farganus LO 9 Wrocław
65. Mateusz Kunicki LO 9 Wrocław
66. Dominik Paliszewski LO 9 Wrocław
67. Debora Serafinowicz LO 9 Wrocław
68. Kamila  Słomka LO 9 Wrocław
69. Zbigniew Stasieńko LO 9 Wrocław
70. Elżbieta  Szopka LO 9 Wrocław
71. Kamil Wrzos LO 9 Wrocław
72. Szymon Kucharski LO Aslan Głogów
73. Bartosz Młodziński LO Lubań
74. Patryk Piskorski LO Lubań
75. Krystian Pogorzelski LO Lubań
76. Szymon Rzeczkowski LO Lubań
77. Dawid  Chmal LO Społ. Żary
78. Julia Glapa LO Społ. Żary
79. Wojciech Górniewicz LO Społ. Żary
80. Kacper Pochalski LO Społ. Żary
81. Eryk Styczyński LO Społ. Żary
82. Miłosz Woźny LO Społ. Żary
83. Maciej Szczerczowski LO Syców
84. Dagmara  Kupis LO Trzebnica
85. Krzysztof Kostanecki LO Zgorzelec
86. Denis Stocki LO Zgorzelec

 

Dorośli profesjonaliści

l.p. imię nazwisko afiliacja
1. Rafał Bryś informatyk Opole
2. Agnieszka Klich Wrocław
3. Zygmunt Krawczyk nauczyciel Żary
4. Franciszek Maroszek informatyk Wrocław
5. Maciej Matyka Wrocław
6. Bartłomiej Pytko informatyk Wrocław
7. Grzegorz Wiączkowski matematyk Wrocław

Dorośli amatorzy

l.p. imię nazwisko afiliacja
1. Waldemar  Goldeman chemik PWr
2. Małgorzata Kubacka Wrocław
3. Piotr Paśnik st. astronomii UWr
4. Mateusz Żeleźnik menadżer Wrocław