Finaliści IIIX KOMY i ich wyniki

progi kwalifikacyjne do finału

  • SP - 13 pkt. (41 %)
  • GM - 26 pkt. (81%)
  • LO - 26 pkt (87 %)

zasady kwalifikacji do finału

  • SP - zawodnicy, którzy osiągnęli próg kwalifikacyjny, lub dwóch najlepszych zawodników ze szkoły pod warunkiem zdobycia co najmniej 8 pkt.
  • GM - zawodnicy, którzy osiągnęli próg kwalifikacyjny, lub trzech najlepszych zawodników ze szkoły pod warunkiem zdobycia co najmniej 20 pkt.
  • LO - zawodnicy, którzy osiągnęli próg kwalifikacyjny, lub trzy najlepsze wyniki ze szkoły pod warunkiem zdobycia co najmniej 24 pkt. lub 2 najlepszych zawodników pod warunkiem przekroczenia 20 pkt.

 

uczestnicy finału i ich wyniki

 

SZKOŁY PODSTAWOWE KL. IV-VI

  • możliwe maksimum: 49 pkt (100%)
  • osiągnięte maksimum: 47 pkt (96%)
  • wynik średni zawodników:  29,6 pkt (53%) 
  • wynik średni laureatów: 42,5 pkt (87%)
  • próg na tytuł laureata: 40 pkt (82%)
  • wynik powyżej 50% możliwych punktów uzyskało  105 finalistów (77%)
  • wynik powyżej 33% możliwych punktów uzyskało 127 finalistów (93%)
  • nazwiska laureatów pogrubiono
l.p. IMIĘ NAZWISKO SZKOŁA WYNIK
1.  Magdalena Bartoniewicz SP 1 Pieńsk 12
2.  Patrycja Dominiczak SP 1 Pieńsk ---
3.  Natalia Miłoszewicz SP 1 Pieńsk 6
4.  Wiktor Nestorowski SP 1 Pieńsk 26
5.  Michał Olejniczak SP 1 Pieńsk 6
6.  Kinga Szeliga SP 1 Pieńsk 33
7.  Szymon Fąfara SP 1 Wołów 33
8.  Tymoteusz Janicki SP 1 Wołów ---
9.  Wiktoria Wasiłek SP 1 Wołów 30
10.  Natalia  Brodziak SP 107 Wrocław 30
11.  Magdalena Ilnicka SP 107 Wrocław 41 (V m)
12.  Sandra  Łuczak SP 107 Wrocław 33
13.  Barbara Bystrzyńka SP 19 Wrocław 23
14.  Olgierd Nowak SP 19 Wrocław 35
15.  Zuzanna  Wach SP 19 Wrocław 25
16.  Wiktoria Kolińska SP 2 Bolesławiec ---
17.  Szymon Olejniczak SP 2 Bolesławiec ---
18.  Amelia  Eljaszuk-Konieczko SP 2 Polanica-Zdrój 30
19.  Jakub  Paradowski SP 2 Polanica-Zdrój 27
20.  Weronika Mazurkiewicz SP 2 Syców 38
21.  Michał Plata SP 2 Syców 28
22.  Wojciech Szczerczowski SP 2 Syców 24
23.  Pola Gawron SP 23 Wrocław 35
24.  Hanna  Gąsior SP 23 Wrocław 35
25.  Tymon Kotowski SP 23 Wrocław 33
26.  Filip Latuszek SP 23 Wrocław ---
27.  Jakub  Latuszek SP 23 Wrocław ---
28.  Maciej  Szurlej SP 23 Wrocław ---
29.  Mikołaj Domański SP 26 Wrocław 34
30.  Szymon Nowicki SP 26 Wrocław ---
31.  Krzysztof Zając SP 26 Wrocław 30
32.  Nikola Borucka SP 28 Wałbrzych 39
33.  Aleksandra  Gołąb SP 28 Wałbrzych 17
34.  Paulina  Mielniczuk SP 28 Wałbrzych 33
35.  Karolina  Surówka SP 28 Wałbrzych 23
36.  Filip Klocek SP 3 Lubin 14
37.  Miłosz  Podbucki SP 3 Lubin 20
38.  Małgorzata  Wróbel  SP 3 Lubin 7
39.  Zofia Kabała SP 3 Wrocław 33
40.  Kacper Kandefer SP 3 Wrocław 24
41.  Anna Kosiek SP 3 Wrocław 27
42.  Emilia Kowal SP 3 Wrocław 23
43.  Maciej Opaliński SP 3 Wrocław 32
44.  Maria  Pezda SP 3 Wrocław 44 (II m)
45.  Mateusz  Piasecki SP 3 Wrocław 21
46.  Michał Rudzik SP 3 Wrocław 28
47.  Konrad Rychlik SP 3 Wrocław 23
48.  Daria Słoniowska SP 3 Wrocław 26
49.  Lidia Zwolska SP 3 Wrocław 33
50.  Matusz Dębiński SP 3 Ząbkowice Śląskie 38
51.  Jakub Gembara SP 3 Ząbkowice Śląskie 30
52.  Anna Hawryluk SP 3 Ząbkowice Śląskie 32
53.  Kinga Kaliska SP 3 Ząbkowice Śląskie 22
54.  Urszula Król SP 3 Ząbkowice Śląskie 18
55.  Szymon Lis SP 3 Ząbkowice Śląskie 38
56.  Wiktor Roman SP 3 Ząbkowice Śląskie 39
57.  Andrzej Urbański SP 3 Ząbkowice Śląskie 33
58.  Jakub Korzeniewicz SP 4 Bolesławiec 34
59.  Anna Kurtz SP 4 Bolesławiec 30
60.  Igor Markiewicz SP 4 Bolesławiec 36
61.  Wojciech Raszczuk SP 4 Bolesławiec 38
62.  Pola Wiśniewska SP 4 Bolesławiec 37
63.  Jakub Hawrylewicz SP 4 Lubań 27
64.  Alicja Ostrowska SP 4 Lubań 26
65.  Oliwia Sławińska SP 4 Lubań 26
66.  Klaudia Szczepaniak SP 4 Lubań 34
67.  Nadia Załęska SP 42 Wrocław 30
68.  Mikołaj Brańka SP 46 Wrocław 32
69.  Katarzyna Ciszek SP 46 Wrocław 38
70.  Magdalena Kuranda SP 46 Wrocław 28
71.  Mateusz Przybysz SP 46 Wrocław 29
72.  Kornelia Ryznar SP 46 Wrocław ---
73.  Natalia  Twardowska SP 46 Wrocław 38
74.  Alicja Weremkowicz SP 46 Wrocław 10
75.  Maksymilian  Żabski SP 46 Wrocław 34
76.  Piotr Chałupka SP 5 Jawor 32
77.  Zuzanna Gruner  SP 5 Jawor 36
78.  Diana Lityńska SP 5 Jawor 14
79.  Roksana Nowak SP 5 Jawor 33
80.  Patrycja Romaniuk SP 5 Jawor 33
81.  Andżelika  Błondek SP 51 Wrocław 25
82.  Jakub Kasiniak SP 51 Wrocław 28
83.  Rozalia Lazarowicz SP 51 Wrocław 35
84.  Leon  Nowak SP 51 Wrocław 25
85.  Oliwia  Szczęsny SP 51 Wrocław 29
86.  Adrian Borowski SP 53 Wrocław 37
87.  Weronika Kaszuba SP 53 Wrocław 32
88.  Oliwia Jamna SP 6 Kłodzko 35
89.  Hanna  Kuriata SP 6 Kłodzko 47 (I m)
90.  Hanna Osajda SP 63 Wrocław 34
91.  Jerzy Zieliński SP 63 Wrocław 33
92.  Jagoda Białek SP 64 Wrocław 33
93.  Wiktor Grzybalski SP 64 Wrocław 25
94.  Mateusz Lizurej SP 64 Wrocław 34
95.  Mateusz  Muszyński SP 64 Wrocław 42 (IV m)
96.  Mateusz Szczap SP 64 Wrocław 22
97.  Szymon  Koremba SP 7 Kłodzko 6
98.  Kamil  Gorgoń SP 7 Lubin ---
99.  Natalia Szpytko SP 7 Lubin 21
100.  Maria Cichosz SP 76 Wrocław 41 (V m)
101.  Mateusz Soja SP 76 Wrocław 23
102.  Magdalena Winnicka SP 76 Wrocław 23
103.  Nikola Larek SP 77 Wrocław ---
104.  Jakub  Szatkowski SP 77 Wrocław ---
105.  Maksymilian Czapliński SP 82 Wrocław 29
106.  Szymon Frejtag SP 82 Wrocław 23
107.  Marek Horszczaruk SP 82 Wrocław 38
108.  Kajetan Kowalski SP 82 Wrocław 24
109.  Aleksander Pauk SP 82 Wrocław 8
110.  Kuba Rostkowski SP 82 Wrocław ---
111.  Natan Szwarc SP 82 Wrocław 37
112.  Marcin Woźniak SP 82 Wrocław 37
113.  Szymon Cedzyński SP 9 Wrocław 30
114.  Kacper Dobosz SP 9 Wrocław ---
115.  Małgorzata Matiaszewska SP 9 Wrocław 28
116.  Filip Szemelak SP 9 Wrocław 35
117.  Natalia Trela SP 9 Wrocław ---
118.  Małgorzata Tyniec SP 9 Wrocław 26
119.  Michał Węgrzyn SP 9 Wrocław 43 (III m)
120.  Anna  Zosiak SP 9 Wrocław 22
121.  Amelia Antosz SP Atut Wrocław ---
122.  Marlena  Hotloś SP Atut Wrocław 44 (II m)
123.  Jakub Jaśkiewicz SP Atut Wrocław 29
124.  Jakub Świder SP Atut Wrocław 29
125.  Mateusz Wawrzyniak SP Atut Wrocław 29
126. Konrad Gruszecki SP Kostomłoty 32
127. Aleksandra Kłodnicka SP Kostomłoty 32
128.  Amelia Aftowicz SP Ligota Polska 35
129.  Miłosz Putowski SP Ligota Polska 43 (III m)
130.  Bartłomiej Dolak SP Malczyce 42 (IV m)
131.  Radosław Kowalczyk SP Malczyce 20
132.  Mikołaj Jarząbek SP Miękinia ---
133.  Adam Kadłubowski SP Miękinia 25
134.  Bartosz Osic SP Miękinia 28
135.  Gracjan  Łuczyk SP Mrowiny 32
136.  Ostap Skira SP Mrowiny 13
137.  Maja Borowski SP Oxpress Bolesławiec 37
138.  Jakub Cyganik SP Oxpress Bolesławiec 22
139.  Tomasz  Klich SP Oxpress Bolesławiec 32
140.  Maja Opała SP Oxpress Bolesławiec 39
141.  Jan  Sas SP Oxpress Bolesławiec 36
142.  Wiktor  Dąbal SP Pogwizdów 40 (VI m)
143.  Amanda Słowik SP Pogwizdów 26
144.  Amelia Woźniak SP Pogwizdów 22
145.  Wiktoria Kitowska SP Rakoszyce 29
146.  Artur Rybski SP Rakoszyce 37
147.  Radosław Pałys SP Sadków 41 (V m)
148.  Hanna Radoń SP Sadków 34
149.  Ewa Koba SP Żórawina ---
150.  Igor  Ławrynowicz SP Żórawina ---
151.  Matylda Mazurkiewicz SP Żórawina ---
152.  Jagoda Putkowska SP Żórawina ---
153.  Jagoda Wójcik SP Żórawina ---
154. Anton Manitchi SP 3 Środa Śląska 32
155. Alicja Kozłowska SP 3 Środa Śląska ---
156. Mikołaj Cieciuch MKM MdM IM UWr SP 36
157. Marko Savytsky MKM MdM IM UWr SP 29
158. Katarzyna Tomaszek MKM MdM IM UWr SP 39
159. Paulina Żeleźnik MKM MdM IM UWr SP 32
160. Iwo Lizurej MKM MdM IM UWr SP 33

 

GIMNAZJA i KLASY VII SP

  • możliwe maksimum: 56 pkt (100%)
  • osiągnięte maksimum: 53 pkt (95%)
  • wynik średni zawodników:  35 pkt (62,5%) 
  • wynik średni laureatów: 49 pkt (87,5%)
  • próg na tytuł laureata: 46 pkt (82%)
  • wynik powyżej 50% możliwych punktów uzyskało  151 finalistów (89%)
  • wynik powyżej 33% możliwych punktów uzyskało 167 finalistów (98%)
  • nazwiska laureatów pogrubiono
l.p. IMIĘ NAZWISKO SZKOŁA WYNIK
1. Zuzanna  Bogusz GA PWr Wrocław 42
2. Bartłomiej Bychawski GA PWr Wrocław 52 (II m)
3. Grzegorz Ciepłucha GA PWr Wrocław 44
4. Kajetan Dąbek GA PWr Wrocław 38
5. Adriana Dolińska GA PWr Wrocław 43
6. Igor Hołowacz GA PWr Wrocław 46
7. Łukasz Janiak GA PWr Wrocław ---
8. Jan Konieczny GA PWr Wrocław ---
9. Wiktor Kozłowski GA PWr Wrocław 35
10. Piotr Lis GA PWr Wrocław 30
11. Wojciech Makowski GA PWr Wrocław ---
12. Kacper Misiaszek GA PWr Wrocław 47 (IV m)
13. Krzysztof Nowak GA PWr Wrocław ---
14. Łukasz Orski GA PWr Wrocław 53 (I m)
15. Tymon Pabian GA PWr Wrocław 41
16. Mateusz Padarz GA PWr Wrocław 52 (II m)
17. Małgorzata Plewka GA PWr Wrocław 41
18. Jakub Rudzik GA PWr Wrocław 31
19. Natalia Rutkowska GA PWr Wrocław 39
20. Maksymilian Skica GA PWr Wrocław 28
21. Łukasz Strugarek GA PWr Wrocław 38
22. Paulina Szajer GA PWr Wrocław 38
23. Tymon Świtalski GA PWr Wrocław 36
24. Zofia Trojan GA PWr Wrocław 36
25. Urszula Waszkowiak GA PWr Wrocław 39
26. Maja Węglowska GA PWr Wrocław 33
27. Szymon Wieczorek GA PWr Wrocław ---
28. Jeremiasz  Wieleba GA PWr Wrocław ---
29. Katarzyna Borek GM 1 Ząbkowice Śląskie 33
30. Marcin  Pałyga GM 1 Ząbkowice Śląskie 37
31. Olga Zaborska GM 1 Ząbkowice Śląskie 45
32. Hanna Grześkowiak GM 10 Wrocław  42
33. Adam Kawaler GM 10 Wrocław  43
34. Natalia Suchecka GM 10 Wrocław  40
35. Weronika  Tomaszek  GM 10 Wrocław  ---
36. Kalina Białek GM 26 Wrocław 41
37. Kaja Urbaniuk GM 26 Wrocław 39
38. Kacper Wołowiec GM 26 Wrocław 36
39. Wiktoria Góra GM 3 Bolesławiec 30
40. Marcel Rapacz GM 3 Jelenia Góra 28
41. Michał Tustira GM 3 Jelenia Góra 41
42. Jan Kowalski GM 38 Wrocław ---
43. Dominika Gizicka GM 5 Głogów 40
44. Jan Walczuk GM 5 Głogów 36
45. Igor Wojtun GM 5 Głogów 40
46. Martyna  Klag GM Bardo-Przyłęk 32
47. Martyna Kulig GM Bardo-Przyłęk 16
48. Paulina Sowa GM Bardo-Przyłęk 31
49. Aleksandra  Opyc GM Ciepłowody 37
50. Tomasz  Stawowy GM Ciepłowody 46 (V m)
51. Anna Zarówna GM Ciepłowody 35
52. Dominik  Zugaj GM Ciepłowody 34
53. Magdalena Magryś GM Miękinia 35
54. Izabela Kalenik GM Oxpress Bolesławiec 35
55. Kacper Kobyłecki GM Oxpress Bolesławiec 45
56. Joanna Ośko GM Oxpress Bolesławiec 33
57. Piotr Pokładek GM Oxpress Bolesławiec 32
58. Martyna Bogumił GM Sp.-Jęz. Trzebnica 33
59. Julianna Dubiel GM Sp.-Jęz. Trzebnica 21
60. Michał Grzeszczyk GM Sp.-Jęz. Trzebnica ---
61. Dagmara Kupis GM Sp.-Jęz. Trzebnica 40
62. Jan Bokiniec GM Społ. 99 STO Wwa 35
63. Grzegorz Cypcer GM Społ. 99 STO Wwa 35
64. Kinga  Traczyk GM Społ. 99 STO Wwa 36
65. Tomasz  Zieliński GM Społ. 99 STO Wwa 31
66. Martyna  Paprocka GM Społ. Ad Astra Milicz 30
67. Maciej Suski GM Społ. Ad Astra Milicz 47 (IV m)
68. Karol Janic GM Ścinawa 42
69. Jakub  Paliszkiewicz GM Ścinawa 33
70. Piotr Przybysz GM w CLV LO Warszawa 35
71. Arkadiusz Uhlig GM w CLV LO Warszawa 43
72. Michalina Więckowska GM w CLV LO Warszawa 34
73. Tomasz Gołąb KM w LO Lubań 36
74. Krystian Pogorzelski KM w LO Lubań 37
75. Antoni Bieniasz LO Atut Wrocław 38
76. Piotr Browarski LO Atut Wrocław 35
77. Jan Buszka LO Atut Wrocław 35
78. Mateusz Domalewski LO Atut Wrocław 32
79. Mikołaj Domalewski LO Atut Wrocław 34
80. Hubert Dyczkowski LO Atut Wrocław 39
81. Maja Geroska LO Atut Wrocław ---
82. Alicja Gluszkowska LO Atut Wrocław 32
83. Julia  Świder  LO Atut Wrocław 36
84. Natalia Żuchowska LO Atut Wrocław 40
85. Michał Leśkiewicz MKM MdM IM UWr GM 29
86. Jędrzej Lower MKM MdM IM UWr GM 47 (IV m)
87. Lidia Podoluk MKM MdM IM UWr GM 32
88. Michalina  Szymańska MKM MdM IM UWr GM 40
89. Roksana Kaliciak SP 1 Jawor 30
90. Katarzyna Majka SP 1 Jawor 33
91. Artur Przybyszewski SP 1 Jawor 33
92. Zofia Kuriata SP 1 Kłodzko 42
93. Filip Puszko SP 1 Kłodzko 28
94. Karolina Kowalska SP 1 Milicz 37
95. Maciej Brandys SP 1 Pieńsk 27
96. Gabriela Czaplińska SP 1 Pieńsk 34
97. Marcin Kotelnicki SP 1 Pieńsk 35
98. Amelia Majda SP 1 Pieńsk 23
99. Natalia Matusiak SP 1 Wołów 35
100. Dawid Morek SP 1 Wołów ---
101. Aleksandra Owczarczak SP 1 Wołów 33
102. Amelia Szewc SP 1 Wołów 38
103. Antoni Buraczewski SP 107 Wrocław 52 (II m)
104. Aleksander Panasiuk SP 2 Jawor 28
105. Daria Truchan SP 2 Jawor 33
106. Oliwia Wojnarowicz SP 2 Jawor 42
107. Krzysztof Dul SP 2 Jelenia Góra 38
108. Mikołaj Dygań SP 2 Jelenia Góra 35
109. Julia Kolendo SP 2 Jelenia Góra 29
110. Magdalena Miśtak SP 2 Jelenia Góra 33
111. Maciej Tekień SP 2 Jelenia Góra 32
112. Daria Siewiera SP 2 Polanica-Zdrój 36
113. Jan Skuza SP 2 Syców 27
114. Maciej Szczerczowski SP 2 Syców 38
115. Krzysztof  Żałobka SP 28 Wałbrzych 40
116. Marianna  Błaszczyk SP 3 Głogów 35
117. Magdalena Dworzańska SP 3 Głogów 28
118. Zuzanna Pecuszok SP 3 Głogów 37
119. Daniel Dul SP 3 Lubin 38
120. Maja Frankowska SP 3 Lubin 37
121. Szymon Korzepa SP 3 Lubin 33
122. Wanessa Bednarek SP 3 Środa Śląska 22
123. Emilia Kowalczyk SP 3 Środa Śląska 38
124. Aleksandra Olczyk SP 3 Środa Śląska 27
125. Karolina Krajcer SP 3 Wrocław 17
126. Jan Pezda SP 3 Wrocław 42
127. Cyprian Ziółkowski SP 32 Wrocław 42
128. Damian  Bojarun SP 4 Bogatynia 46 (V m)
129. Łukasz  Lipniak SP 4 Bogatynia 31
130. Konrad Andruchów SP 4 Bolesławiec 36
131. Agata Ośmiałowska SP 46 Wrocław 34
132. Marcin Kowalski SP 5 Strzelin 30
133. Weronika Olejarnik SP 5 Strzelin 25
134. Sara Sikora SP 5 Strzelin 33
135. Wiktor  Modrzewski SP 51 Wrocław 26
136. Zuzanna Pawlik SP 64 Wrocław ---
137. Jakub Ptak SP 64 Wrocław 28
138. Jakub Wojtczak SP 64 Wrocław 31
139. Igor Formnowski SP 66 Wrocław 31
140. Zuzanna Hypś SP 66 Wrocław 36
141. Paulina Matuszewska  SP 66 Wrocław 35
142. Hanna Urban SP 66 Wrocław ---
143. Katarzyna  Borszowska SP 7 Kłodzko 30
144. Roksana Majewska SP 7 Kłodzko ---
145. Sylwia Terlecka SP 7 Kłodzko 33
146. Nina Wrona SP 7 Kłodzko 28
147. Agata Jędruszczak SP 7 Lubin 32
148. Bartosz  Karnas SP 7 Lubin 29
149. Gloria Klughardt SP 7 Lubin ---
150. Magdalena Kubów SP 7 Lubin ---
151. Piotr Pijanowski SP 76 Wrocław 36
152. Agata Budzyna SP 8 Głogów 28
153. Jakub  Kutyła SP 8 Głogów 49 (III m)
154. Dawid Piotrowski SP 8 Głogów 31
155. Michał Szelest SP 8 Głogów 34
156. Agnieszka Trela SP 8 Głogów 35
157. Filip  Pozauć SP Łużycka Zgorzelec 41
158. Amelia Reluga SP Łużycka Zgorzelec 33
159. Filip Szymański SP Łużycka Zgorzelec 16
160. Krzysztof  Łucki SP Malczyce 36
161. Jakub Adamowicz SP Oxpress Bolesławiec 38
162. Martyna Czyczerska SP Sadków 21
163. Karolina Małolepszy SP Sadków 25
164. Zuzanna Sudoł SP Sadków 27
165. Wiktoria Cymerman SP Tęcza Zgorzelec 41
166. Krzysztof Kostanecki SP Tęcza Zgorzelec ---
167. Michał Mazurek SP Tęcza Zgorzelec 35
168. Julia Owsik SP Tęcza Zgorzelec 40
169. Agata Bochman SP 82 Wrocław 22
170. Lena Pawlukiewicz SP 82 Wrocław 32
171. Maciej Smardz SP 82 Wrocław 42
172. Aleksandra Gryszczuk SP Kryniczno 29
173. Oliwia Makowczyńska SP Kryniczno 37
174. Oliwia Zalewska SP Kryniczno 36
STARTOWALI POZA KONKURSEM
175. Dionizy Jagielski MKM MdM IM UWr GM 27
176. Tytus Jastrzębski MKM MdM IM UWr GM 33
177. Emilia Krupska MKM MdM IM UWr GM 33
178. Grzegorz Kędzia MKM MdM IM UWr GM 27
179. Antoni Łasica MKM MdM IM UWr GM 44
180. Marek Madej MKM MdM IM UWr GM 35
181. Vladyslav Nikonenko MKM MdM IM UWr GM 27
182. Matylda Odrowąż-Wilkońska MKM MdM IM UWr GM 31
183. Julia Pawicka MKM MdM IM UWr GM 34
184. Maciej Wajda MKM MdM IM UWr GM 32
185. Mikołaj Wasiak MKM MdM IM UWr GM 30
186. Mikołaj Wszędybył MKM MdM IM UWr GM 23
187. Oliwia Sas GM Oxpress Bolesławiec 41

 

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

l.p. IMIĘ NAZWISKO SZKOŁA WYNIK
1. Alicja Bałuta LA PWr Wrocław  
2. Jakub Franczak LA PWr Wrocław  
3. Krzysztof Gąciarz LA PWr Wrocław  
4. Katarzyna Hajduk LA PWr Wrocław  
5. Lena Jasińska LA PWr Wrocław  
6. Natalia Klepacka LA PWr Wrocław  
7. Artur Krzyżyński LA PWr Wrocław  
8. Piotr Kuśnierz LA PWr Wrocław  
9. Karolina Lubczańska LA PWr Wrocław  
10. Melania Mleczkowska LA PWr Wrocław  
11. Filip Pazera LA PWr Wrocław  
12. Bogdan Rychlikowski LA PWr Wrocław  
13. Zofia Stypułkowska LA PWr Wrocław  
14. Szymon Szecówka LA PWr Wrocław  
15. Alicja  Basińska LO 1 Bolesławiec  
16. Alicja  Myśliwiec LO 1 Bolesławiec  
17. Klaudia  Petters LO 1 Bolesławiec  
18. Michał Wójtowicz LO 1 Bolesławiec  
19. Wojciech Binert LO 1 Głogów  
20. Szymon Blida LO 1 Głogów  
21. Dominik Frankowski LO 1 Głogów  
22. Katarzyna Hasal LO 1 Głogów  
23. Michał Rzepka LO 1 Głogów  
24. Michał Tłuczek LO 1 Głogów  
25. Stanisław Izdebski LO 1 Jawor  
26. Grzegorz Myjak LO 1 Jawor  
27. Aleksandra Prokopowicz LO 1 Jawor  
28. Łukasz Rębisz LO 1 Jawor  
29. Michał Hiczkiewicz LO 1 Kluczbork  
30. Oleksandr Sidlitskyi LO 1 Kluczbork  
31. Jakub Dobrzański LO 1 Lubin  
32. Jakub Mazurowski LO 1 Lubin  
33. Dominika Skórko LO 1 Lubin  
34. Kamil Włodarski LO 1 Lubin  
35. Michał Zwatrzko LO 1 Lubin  
36. Jakub Kierat LO 1 Olesno  
37. Kacper Świerczek LO 1 Olesno  
38. Bartłomiej Zug LO 1 Olesno  
39. Katarzyna Kaplita LO 1 Oleśnica  
40. Paweł Krasicki LO 1 Oleśnica  
41. Kamila Krzesak LO 1 Oleśnica  
42. Adrianna  Zawalnicka LO 1 Oleśnica  
43. Adam Fusiński LO 1 Ostrów Wielkopolski  
44. Bartosz Kamiński LO 1 Ostrów Wielkopolski  
45. Mariusz Kądziela LO 1 Ostrów Wielkopolski  
46. Mikołaj Leki LO 1 Ostrów Wielkopolski  
47. Magdalena Pluta LO 1 Ostrów Wielkopolski  
48. Patryk Tomalak LO 1 Ostrów Wielkopolski  
49. Weronika Trzeciak LO 1 Ostrów Wielkopolski  
50. Agnieszka Kraszkiewicz LO 1 Ostrzeszów  
51. Kornel Kwiatecki LO 1 Ostrzeszów  
52. Hanna Stempniewicz LO 1 Ostrzeszów  
53. Martyna Kaproń LO 11 Wrocław  
54. Mateusz Szczepaniak LO 11 Wrocław  
55. Bartłomiej Chwiłkowski LO 12 Wrocław  
56. Weronika Jeszko LO 12 Wrocław  
57. Bartosz Różycki LO 12 Wrocław  
58. Aleksandra Rybak LO 12 Wrocław  
59. Joanna Bełtowska LO 2 Dzierżoniów  
60. Adrian Dolinny LO 2 Dzierżoniów  
61. Krzysztof Kądzioła LO 2 Dzierżoniów  
62. Jędrzej Piątek LO 2 Dzierżoniów  
63. Sylwia Gojdź LO 2 Głogów  
64. Kacper Pakuła LO 2 Głogów  
65. Adam Paluszkiewicz LO 2 Głogów  
66. Michał  Berc LO 2 Oleśnica  
67. Julia Czarnasiak LO 2 Oleśnica  
68. Michał  Niczypor LO 2 Oleśnica  
69. Natalia Plefko LO 2 Oleśnica  
70. Paweł Gorgolewski LO 3 Kalisz  
71. Kamila Goszcz LO 3 Kalisz  
72. Jacek  Jędruszek LO 3 Kalisz  
73. Katarzyna  Klimaszewska LO 3 Kalisz  
74. Jakub Kornaga LO 3 Kalisz  
75. Kacper Kowalski LO 3 Kalisz  
76. Mateusz Machaj LO 3 Kalisz  
77. Antoni Pietrucha LO 3 Kalisz  
78. Magdalena  Pługowska LO 3 Kalisz  
79. Adrian  Sobczak LO 3 Kalisz  
80. Jan Tyc LO 3 Kalisz  
81. Jakub Wawrzyniak LO 3 Kalisz  
82. Adrian  Witoński LO 3 Kalisz  
83. Zofia  Bracha LO 3 Wrocław  
84. Łukasz  Caliński LO 3 Wrocław  
85. Paweł  Dietrich LO 3 Wrocław  
86. Martyna Firgolska LO 3 Wrocław  
87. Dawid Ignasiak LO 3 Wrocław  
88. Karol  Jędrzejewski LO 3 Wrocław  
89. Jakub  Kamiński LO 3 Wrocław  
90. Mateusz   Kapusta LO 3 Wrocław  
91. Łukasz  Krzempek LO 3 Wrocław  
92. Wiktor  Kuchta LO 3 Wrocław  
93. Małgorzata Maciejewska LO 3 Wrocław  
94. Adam  Morawski LO 3 Wrocław  
95. Krzysztof  Olejniczak LO 3 Wrocław  
96. Filip  Pietrzak LO 3 Wrocław  
97. Mikołaj  Poliński LO 3 Wrocław  
98. Barbara  Rolska LO 3 Wrocław  
99. Marta  Rzepka LO 3 Wrocław  
100. Agata Bigosińska LO 5 Wrocław  
101. Michał Czarnecki LO 5 Wrocław  
102. Łukasz Fiszer LO 5 Wrocław  
103. Wojciech Nietresta LO 5 Wrocław  
104. Rafał Owczarski LO 5 Wrocław  
105. Jakub Paszkiewicz LO 5 Wrocław  
106. Jan Rochala LO 5 Wrocław  
107. Dawid Sroka LO 5 Wrocław  
108. Michał  Gadziński LO 7 Wrocław  
109. Sasza Lysokon LO 7 Wrocław  
110. Szymon Łuczak LO 7 Wrocław  
111. Oliwia  Sas LO 7 Wrocław  
112. Jozef Sendor LO 7 Wrocław  
113. Paulina Sulich LO 7 Wrocław  
114. Agata Wróblewska LO 7 Wrocław  
115. Michal Dembinski LO 9 Wrocław  
116. Adam  Dowgird LO 9 Wrocław  
117. Zofia Gornikowska  LO 9 Wrocław  
118. Krzysztof Grynkiewicz LO 9 Wrocław  
119. Paulina Iwach LO 9 Wrocław  
120. Julia  Kunert LO 9 Wrocław  
121. Michal Laban LO 9 Wrocław  
122. Bartosz  Mękarski LO 9 Wrocław  
123. Michal Skrzypa LO 9 Wrocław  
124. Rafal Wojciechowski LO 9 Wrocław  
125. Jakub  Zarębski LO Amigo Wrocław ---
126. Dominik Tomaszewski LO Europejskie Zgorzelec  
127. Joanna Gumulak LO Kamienna Góra  
128. Marcin Kasperski LO Kamienna Góra  
129. Dawid Żywczak LO Kamienna Góra  
130. Domink Hołyś LO Lubań  
131. Marcin Młodziński LO Lubań  
132. Benedykt Wszołek LO Lubań  
133. Piotr Zborowski LO Lubań  
134. Wiktor Bukowski LO Zgorzelec  
135. Łukasz Grzeszczuk LO Zgorzelec  
136. Barbara Jabłonka LO Zgorzelec  
137. Damian Jaskiewicz LO Zgorzelec  
138. Nikola Kasprzak LO Zgorzelec  
139. Tymon Jastrzębski MKM IM UWr LO  
140. Natalia Kubinkiewicz Technikum 15 Wrocław  
141. Kacper Maziarz Technikum 15 Wrocław  
142. Szymon Pulak Technikum 15 Wrocław  
143. Oskar Kaczmarczyk ZS Głuchołazy  
144. Adrian Kowalski ZS Głuchołazy  
145. Marceli Nowak ZSE Jelenia Góra  
146. Kinga Szenajch ZSE Jelenia Góra  
147. Krystian Szpakowski ZSE Jelenia Góra  
148. Radosław Girul ZSEO Wrocław  
149. Adam  Kuczak ZSEO Wrocław  
150. Aleksandra Nestorowska ZSEO Wrocław  
151. Wojciech Dobrzański ZSP Energetyk Wałbrzych  
152. Damian Ryl ZSP Energetyk Wałbrzych  
153. Damian Zawolski ZSP Energetyk Wałbrzych  
154. Wiktoria Młynek ZSTiE Wrocław  
155. Michał Nowak ZSTiE Wrocław  
156. Marcin Smoliński ZSTiE Wrocław  
157. Łukasz Goliszewski LO Góra  
158. Natalia Kida LO Góra  
159. Artur Sikorski LO Góra  
160. Antoni Dąbrowski LA PWr Wrocław  
161. Piotr Kąkol LA PWr Wrocław  
162. Jakub Niksiński LA PWr Wrocław  
163. Łukasz Pluta LA PWr Wrocław