Zgłoszenia na MKM w I semestrze roku szk. 2022/2023

Szczegółowe informacje o kółkach (w tym miejsca i daty spotkań) są tutaj.

Kółko olimpijskie juniorów

l.p. imię i nazwisko szkoła klasa  
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
Wojciech Banasiak
Mateusz Bazan
Stanisław Dulewicz
Tomasz Dymara
Wiktor Gatner
Yana Hushchyna
Monika Izworska
Lena Jenaszek
Konrad Kaźmierczak
Mariia Kulyk
Michał Maciołka
Jakub Matuszewski
Karol Matyka
Tomasz Minkowski
Grzegorz Przewoźniczek
Antoni Putek
Mateusz Rząsa
Bohdan Samoilov
Tymoteusz Skiba
Piotr Słabicki
Jan Słomianny
Daryna Sylchuk
Jan Szostek
Andrei Zimirau
Urszula Zimoch
SP Wysoka
SP 3 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP Montessori Ww
SP 24 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP 83 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP Parnas Ww
SP 83 Wrocław
SP 10 Nysa
SP 3 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP Tyniec Mł.
SP 29 Wrocław
SP Miękinia
SP Sal. Wrocław
SP 23 Wrocław
SP 3 Wrocław
8
7
7
8
6
7
8
7
8
7
7
7
8
7
7
8
8
7
7
6
7
8
8
7
7
 

 

Kółko olimpijskie seniorów

l.p. imię i nazwisko szkoła klasa  
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
Wiktoria Bazan
Jagoda Białek
Adam Biel
Zuzanna Dulewicz
Patrycja Dzielendziak
Kacper Fulczyk
Radosław Górzyński
Mateusz Jurach
Oskar Kalinowski
Mark Kamiński
Zuzanna Kasprzak
Marek Muzyka
Magdalena Nieplowicz
Vladyslav Nikonenko
Hanna Osajda
Magdalena Pawicka
Michał Plata
Hubert Rajch
Wojciech Rybak
Julia Śnieżek
Mateusz Wawrzyniak
Michał Węgrzyn
Mikołaj Wieczorek
Urszula Wojtasik
Karol Żeleźnik
Paulina Żeleźnik
LO 14 Warszawa
LO 14 Wrocław
LO 14 Wrocław
LO 5 Wrocław
LO 14 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 1 Lubin
LO 14 Wrocław
LO 14 Wrocław
LO 14 Wrocław
LO 5 Wrocław
LO 14 Wrocław
LO 14 Wrocław
LO 14 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 14 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 1 Oleśnica
LO 14 Wrocław
LO Carolinum Nysa
ALO PWr Ww
ALO PWr Ww
LO 14 Wrocław
ALO PWr
LO 14 Wrocław
LO 14 Wrocław
2
2
2
1
2
1
3
1
3
3
2
2
2
3
2
1
3
1
3
3
2
3
2
2
1
2
 

 

Matematyka dla myślących - młodzicy godz. 9

l.p. imię i nazwisko szkoła klasa  
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
Bartosz Borkowski
Milan Cieśla
Jakub Dygutowicz
Dawid Gaynor
Oliwia Głogowska
Wojciech Izworski
Hanna Kalus
Gabriel Karaszewski
Leon Kołodziejski
Aleksandra Kotowska
Zofia Koziar
Benjamin Kret
Jan Kurlej
Kacper Kuźmiński
Michał Mac
Tomasz Maczkowiak
Tadeusz Majda
Antoni Mały
Szymon Modrzejewski
Mateusz Niedzielski
Kornelia Nowak
Lidia Palińska
Michalina Płóciennik
Jakub Ptak
Szymon Przewoźniczek
Mateusz Rokita
Jakub Rybarski
Alicja Rymaszewska
Jerzy Skobliński
Adam Stanek
Filip Stępień
Alex Szafran
Hanna Więcław
Ignacy Włodarski
Urszula Woźniak
Jagoda Wronka
Lilianna Żeleźnik
SP 7 Wrocław
AS Wrocław
SP 33 Wrocław
SP 15 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP 21 Wrocław
SP 113 Wrocław
SP 4 Bolesławiec
SP Sal. Wrocław
SP 2 Oborniki Śl.
SP 27 Wrocław
SP 45 Wrocław
SP 63 Wrocław
SP 9 Wrocław
SP 33 Wrocław
SP 25 Wrocław
SP 81 Wrocław
SP 63 Wrocław
SP 1 Wrocław
SP 81 Wrocław
SP 7 Wrocław
SP 7 Wrocław
SP 9 Wrocław
SP 22 Wrocław
SP Parnas Ww
SP 3 Wrocław
SP 22 Wrocław
SP 21 Wrocław
SP 16 Wrocław
SP Żerniki Wr.
SP 33 Wrocław
SP Brzezia Łąka
SP 21 Wrocław
SP 36 Wrocław
SP Arka Wrocław
SP 7 Wrocław
SP 3 Wrocław
5
5
4
5
5
4
5
5
5
5
5
5
5
5
4
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
4
5
4
5
5
5
5
4
5
5
5
3
 
  BRAK MIEJSC      

 

Matematyka dla myślących - młodzicy godz. 13

l.p. imię i nazwisko szkoła klasa  
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
Roch Abramowicz
Wiktor Baran
Dawid Bielczyk
Maja Byrka
Stefan Dominiak
Zofia Dobosiewicz-Sass
Emilia Dudziak-Gajowiak
Wojciech Faiński
Ivan Hamolka
Aliatsina Harbaniova
Roman Kamiński
Julia Kołtonowska
Filip Kościukiewicz
Lena Kutna
Leon Leus
Zuzanna Majta
Haniya Malik
Mikołaj Mościcki
Hanna Olearnik
Igor Pawicki
Mikołaj Piotrowski
Jeremi Regulski
Witold Stępień
Antoni Syrek
Krzysztof Szklarski
Maksymilian Świerczyński
Mikołaj Winsyk
Alicja Zamorska
SP 3 Oleśnica
SP 20 Wrocław
SP 14 Wrocław
SP 82 Wrocław
SP 3 Oleśnica
SP 7 Wrocław
SP 83 Wrocław
SP 20 Wrocław
SP 42 Wrocław
SP 34 Wrocław
SP 39 Wrocław
SP 36 Wrocław
SP Kiełczów
SP Grodziszcze
SP 25 Wrocław
SP 20 Wrocław
SP 36 Wrocław
SP 20 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP 46 Wrocław
SP 32 Wrocław
SP 66 Wrocław
SP 1 Oleśnica
SP 20 Wrocław
SP 30 Wrocław
SP 83 Wrocław
SP Wierzbno
SP 3 Wrocław
4
4
5
4
4
4
4
4
5
3
5
4
3
5
3
4
4
4
4
3
3
3
4
4
3
4
4
4
 

 

Matematyka dla myślących - juniorzy godz. 9

l.p. imię i nazwisko szkoła klasa  
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
Maksymilian Cieśla
Maja Dudek
Tymon Durlej
Hanna Fuławka
Antoni Gabryszewski
Jeremiasz Jankowski
Cezary Kotowski
Tadeusz Kośmider
Szymon Kruk
Kinga Łupińska
Karol Nosek
Hanna Nowak
Michał Owczarz
Aleksandra Pawicka
Aleksander Porębny
Jakub Smoleń
Łukasz Smyk
Nikola Świerkosz
Maria Warachim
Maria Więcław
AS Wrocław
SP 10 Wrocław
SP 68 Wrocław
SP Primus Ww
SP 63 Wrocław
SP 68 Wrocław
SP 71 Wrocław
SP s. Salez. Ww
SP 82 Wrocław
SP Parnas Ww
SP 82 Wrocław
SP 76 Wrocław
SP Pijarów Bolesł.
SP 3 Wrocław
SP 113 Wrocław
SP 113 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP Tikkum Olam
SP 3 Wrocław
SP 21 Wrocław
8
8
8
8
8
8
8
7
8
8
8
8
8
8
8
8
7
8
8
8
 
  wolne miejsca 5    

 

Matematyka dla myślących - juniorzy godz. 13

l.p. imię i nazwisko szkoła klasa  
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
Ryszard Bogacz
Szymon Dudzic
Filip Dudziński
Emilia Galdun
Bartosz Grot
Bartosz Karpeta
Maciej Kaziuk
Kajetan Kilarski
Aliaksandra Klintsevich
Kinga Kowalska
Oliwier Kozimor
Oskar Kudełka
Antoni Kurlej
Kalina Kuźmicka
Zofia Łaźniak
Michał Orski
Szymon Pałka
Filip Pawicki
Jan Polowczyk
Konrad Pomazański
Magdalena Popiel
Miłosz Popowicz
Maciej Przytuła
Monika Różańska
Liliana Rybak
Jan Santana
Magdalena Santana
Adam Szymczak
Szymon Trefler
Jan Węgrzyn
Antoni Winiarski
Ignacy Włodarski
Piotr Wróbel
Adam Zamorski
SP Smolec
SP Tyniec Mł.
SP Żerniki Wr.
SP 82 Wrocław
SP 27 Wrocław
SP 71 Wrocław
SP 17 Wrocław
SP 34 Wrocław
SP 10 Wrocław
SP Sal. Wrocław
SP Tyniec Mł.
SP 32 Wrocław
SP 63 Wrocław
SP Atut Ww
SP 61 Wrocław
SP 16 Wrocław
SP 6 Świdnica
SP 46 Wrocław
SP 61 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP 47 Wrocław
SP 91 Wrocław
SP Ekola Ww
SP Sal. Wrocław
SP 47 Wrocław
SP 16 Wrocław
SP 16 Wrocław
SP 20 Wrocław
SP 71 Wrocław
SP 44 Wrocław
SP 76 Wrocław
SP 36 Wrocław
SP 71 Wrocław
SP 3 Wrocław
6
6
6
7
6
6
6
7
6
7
6
6
6
6
6
6
6
6
6
6
7
6
6
7
7
7
7
6
6
6
7
5
6
6
 
  BRAK MIEJSC      

 

Matematyka dla myślących - seniorzy

l.p. imię i nazwisko szkoła klasa  
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
Radosław Bednarczuk
Ewa Bogacz
Szymon Bomba
Maciej Goldeman
Błażej Grot
Jagoda Hebzda
Maja Jas
Mark Kamiński
Oskar Karita
Wiktoria Karita
Zuzanna Kasprzak
Filip Kawoń
Patryk Kowiel
Jan Kozubal
Wiktor Krajewski
Klaudia Kruk
Franciszek Kurlej
Paweł Litwin
Jagna Łaźniak
Piotr Matkowski
Jagoda Mazurkiewicz
Natalia Mietelska
Aleksandra Muzaj
Milena Nyga
Brunon Przybylski
Leon Przybylski
Karolina Pyzik
Maksym Ryzhkov
Hanna Siudzińska
Piotr Siwiński
Iga Szostak
Adam Wachowicz
Maja Wieczorek
Matylda Wilczak
Szymon Wilczyński
Dawid Wróbel
Hanna Wruszak
LO 16 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 14 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 14 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 14 Wrocław
LO 5 Wrocław
LO 7 Wrocław
LO 14 Wrocław
LO 14 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 14 Wrocław
LO 1 Lubin
LO 7 Wrocław
Tech. 2 Oława
LO 7 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 1 Oleśnica
LO 1 Oleśnica
LO 14 Wrocław
ALO PWr Ww
LO 3 Wrocław
LO 10 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 16 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 14 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 13 Wrocław
LO 1 Oleśnica
Techn. nr 1 Ww
LO 14 Wrocław
2
1
1
1
1
2
2
3
1
4
2
1
1
1
1
2
1
1
1
1
1
1
2
1
1
2
1
2
1
2
1
1
1
2
1
2
2
 
  BRAK MIEJSC