Uczestnicy MKM w roku 2017/18

  • Kółka odbywają się w okresie od października do czerwca.
  • Zajęcia poszczególnych kółek będą uruchomiane sukcesywnie po uzbieraniu się minimum 12-osobowej grupy. Informacje o rozpoczęciu zajęć wysyłane są mejlowo w każdym semestrze do zgłoszonych osób.
  • Formularz zgłoszeniowy jest tutaj.
  • Nauczyciele mogą zamawiać kółka dla szkół pod adresem mikolaj@math.uni.wroc.pl (grupa musi być minimum 12-osobowa, termin i miejsce do uzgodnienia).
  • Wpłaty nalezy dokonać dopiero po pierwszym spotkaniu.
  • Szczegółowe informacje dotyczące kółek są tutaj.

 

Kółko olimpijskie dla gimnazjalistów
W II semestrze zajęcia poniedziałkowe nie będą się odbywały. Kółko zostało połączone z sobotnim.
terminy: sobota co 2 tyg 10:00-13:00, sala 606
10 II, 24 II, 10 III, 24 III, 7 IV, 21 IV, 12 V, 19 V

Uczestnikami są uczniowie klas II i III GM oraz klas VII SP pod warunkiem udziału w Olimpiadzie Matematycznej Juniorów. Pozostałych uczniów z klas VII zapraszamy na sobotnie kółko dla SP (kl. V-VII).

l.p. imię i nazwisko szkoła II sem
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
Łukasz Besuch
Bartosz Chomiński
Hubert Dyczkowski
Dorian Frister
Przemysław Gajda
Maja Geroska
Jakub Gonczarek
Dionizy Jagielski
Tytus Jastrzębski
Grzegorz Kędzia
Zuzanna Kiczak
Kacper Kuszaj
Michał Leśkiewicz
Jędrzej Lower
Antoni Łasica
Julia Lysak
Marek Madej
Jaroslaw Mykuliak
Władysław Nikonenko
Ilya Nikonenko
Stanisław Nowakowski
Matylda Odrowąż-Wilkońska
Michał Opala
Julia Pawicka
Lidia Podoluk
Jakub Ptak
Natasza Ptak
Krzysztof Siekierski
Marcel Szelwiga
Oleksandr Tarasov
Maciej Wajda
Marika Wardzała
Mikołaj Wasiak
Mikołaj Wszędybył
GM 26 Wrocław
GM 4 Nysa
GM Atut Wrocław
GM 30 Wrocław
GM Atut Wrocław
GM Atut Wrocław
LO Międzynarodowe Ww
VII SP 77 Wrocław
VII SP 3 Środa Śląska
GM 21 Wrocław
GM 49 Wrocław
GM 2 Jelcz-Laskowice
VII SP 17 Wrocław
GM Jaszkotle
GM Pijarów Bolesławiec
kl. VII SP 81 Wrocław
GM 48 Wrocław
SP 1 Wrocław
VII SP 91 Wrocław
GM 19 Wrocław
GM 49 Wrocław
GM 23 Wrocław
GM 26 Wrocław
GM Parnas Wrocław
kl. VII SP 5 Wrocław
kl. VII SP 64 Wrocław
GM 1 Wrocław
GM 26 Wrocław
GM 14 Wrocław
GM 19 Wrocław
GM Ekola Wrocław
kl. VII SP 50 Wrocław
GM Siechnice
VII SP 44 Wrocław
+
+
-
-
-
+
-
-
+
+
-
-
+
+
+
+
+
+
+
+
-
+
+
+
-
+
+
-
+
+
-
+
-
+

 

Kółko olimpijskie dla licealistów
W II semestrze zajęcia wtorkowe nie będą się odbywały. Kółko zostało połączone z sobotnim.
terminy: sobota co 2 tyg 10:00-13:00, sala 607
17 II, 24 II, 10 III, 17 III, 7 IV, 14 IV, 21 IV, 12 V, 26 V

l.p. imię i nazwisko szkoła II sem
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
Aleksandra Andrasz
Mikołaj Chmielecki
Ewa Dobrowolska
Jakub Dobrzański
Adam Dowgird
Adam Gil
Tytus Grodzicki
Laura Gulczewska
Tymon Jastrzębski
Jakub Kadziewicz
Mariusz Kądziela
Anastasia Lysak
Jacek Machowicz
Natalia Majewska
Marcin Martowicz
K. M.
Jakub Niksiński
Alicja Nowicka
Weronika Okuniewska
Adam Pędziwiatr
Łukasz Pluta
Oskar Stachowiak
Mateusz Suszek
Patrycja Szczepańska
Marcel Tacikiewicz
Oskar Werner
Olga Zaborska
LO XIV Wrocław
LO I Ostrów Wlkp.
LO III Wrocław
LO I Lubin
LO IX Wrocław
LO XIV Wrocław
LO XIV Wrocław
LO Środa Śląska
LO Środa Ślaska
LO VII Wrocław
LO 1 Ostrów Wlkp
LO X Wrocław
LO VII Wrocław
LO XII Wrocław
LO XIII Wrocław
LO Wałbrzych
LA PWr Wrocław
LP Wrocław
LO XIV Wrocław
LA PWr Wrocław
LA PWr Wrocław
LO VII Wrocław
LO XIV Wrocław
LPlast. Wrocław
LO Środa Śl.
LO 2 Opole
GM 1 Ząbkowice Śl.
-
+
+
+
+
+
-
+
+
-
+
+
-
+
-
+
+
-
-
-
+
-
+
-
+
+
+

 

Matematyka dla Myślących - szkoła podstawowa kl. V-VII (wyjątkowo kl. IV)
sobota co 2 tyg 10:00-13:00, sala 603
17 II, 24 II, 3 III, 24 III, 14 IV, 21 IV, 12 V, 19 V

l.p. imię i nazwisko szkoła II sem
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
Mateusz Berkowski
Michał Bobało
Mikołaj Cieciuch
Dagmara Daszko
Franciszek Dołasiński
Karol Gonczarek
Jagoda Hebzda
Paulina Hołodniuk
Szymon Kuszewski
Iwo Lizurej
Marko Savytsky
Katarzyna Tomaszek
Mateusz Wawrzyniak
Karol Żeleźnik
Paulina Żeleźnik
SP Atut Wrocław
???
SP Święta Katarzyna
SP 83 Wrocław
SP Wysoka
SP Atut Wrocław
SP 91 Wrocław
SP 2 Wołów
SP Ekola Ww
SP Tyniec Mały
SP s. Salezjanek Ww
SP 91 Wrocław
SP Atut Wrocław
SP 24 Wrocław
SP 24 Wrocław
-
+
+
-
+
-
+
+
+
-
+
+
-
+
+

 

Klub Miłośników Shogi
2 soboty w miesiącu, sala 711
godz. 11:00-13:00 - grupa początkująca
godz. 13:00-15:00 - grupa zaawansowana
terminy: 10 II, 17 II, 3 III, 24 III, 7 IV, 21 IV, 12 V, 26 V, 9 VI, 23 VI

l.p. imię i nazwisko szkoła
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
Mateusz Ciosłowski
Cyprian Doruch
Jakub Jarosz
Tomasz Jarosz
Alan Kasprzyk
Damian Łagun
Beniamin Łukianowski
Jacek Machowicz
Dawid Paradowski
Aleksander Robak
Noa Sawaguchi
Krzysztof Skibicki
ZS nr 1 Wrocław
-
SP 98 Wrocław
-
SP 98 Wrocław
SP 98 Wrocław
-
-
-
-
SP 76 Wrocław
SP 98 Wrocław

 

Kółko lingwistyki matematycznej
dwie soboty w miesiącu, godz. 10-13, sala 605
10 III, 17 III, 7 IV, 21 IV, 12 V, 26 V, 9 VI, 16 VI

l.p. imię i nazwisko szkoła II sem
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
Michał Czarnecki
Mateusz Gieroba
Zuzanna Jaroch
Tytus Jastrzębski
Filip Kaczmarek
Zofia Kowalik
Mateusz Krajewski
Marek Madej
Weronika Okuniewska
Jonasz Osiecki
Mikołaj Poprawa
Natasza Ptak
Jan Pytel 1/2
Bartosz Pytlak
Magdalena Słonińska
Mateusz Suszek
Michalina Szymańska
LO V Wrocław
LO XIV Wrocław
LO XIV Wrocław
Gm w SP 3 Środa Śl
LO XXX ???
LO XIV Wrocław
LO XIV Wrocław
GM 48 Wrocław
LO XIV Wrocław
LO XIV Wrocław
GM 19 Wrocław
GM 1 Wrocław
LA PWr Wrocław
LO XIV Wrocław
LO XIV Wrocław
LO XIV Wrocław
GM Parnas Ww
-
+
+
+
+
+
+
+
-
+
+
+
+
+
+
+
+

 

 

Te kółka nie będą uruchomione w semestrze letnim roku szkolnego 2017/18:

Klub Miłośników Geometrii (GM i LO)
sobota co 2 tyg 9:00-12:00

l.p. imię i nazwisko szkoła
1.
2.
   

Klub Matematycznego Origami
dwie soboty w miesiącu, godz. 9-12

l.p. imię i nazwisko szkoła
1.
2.
   

Klub rachunków na sorobanie
dwie soboty w miesiącu, godz. 9-12

l.p. imię i nazwisko szkoła
1.
2.
   

Klub strategicznych gier planszowych
dwie soboty w miesiącu, godz. 9-12

l.p. imię i nazwisko szkoła
1.
2.
   

Kółko matematyczne po angielsku
dwie soboty w miesiącu, godz. 9-12

l.p. imię i nazwisko szkoła
1.
2.
   

Kółko matematyczne po niemiecku
dwie soboty w miesiącu, godz. 9-12

l.p. imię i nazwisko szkoła
1.
2.
   

Kółko matematyczne po francusku
dwie soboty w miesiącu, godz. 12-15

l.p. imię i nazwisko szkoła
1.
2.
   

Kółko matematyczne po hiszpańsku
dwie soboty w miesiącu, godz. 12-15

l.p. imię i nazwisko szkoła
1.
2.
   

Kółko matematyczne po rosyjsku
dwie soboty w miesiącu, godz. 9-12

l.p. imię i nazwisko szkoła
1.
2.