Wyniki IX MWwGE

statystyka

  • maksimum możliwe 100 pkt
  • maksimum uzyskane 100 pkt
  • minimum uzyskane 0 pkt
  • wynik średni 29 pkt
  • liczba zawodników powyżej średniej 24 (49%)

wyniki uczestników

Pogrubieniem zaznaczono laureatów.

l.p. imię i nazwisko szkoła wynik
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.
41.
42.
43.
44.
45.
46.
47.
48.
49.
50.
51.
52.
53.
54.
55.
56.
57.
58.
59.
60.
61.
62.
63.
64.
65.
66.
67.
68.
69.
70.
71.
72.
73.
74.
75.
76.
Jan Dymara
Katarzyna Dymara

Iwona Gruszecka
Oskar Wartecki
Aleksandra Bąk
Michał Molicki
Mateusz Sieradzan
Joanna Ziobro
Łukasz Biniek
Tomasz Milanowski
Brian Patillo
Marek Szymaniec
Damian Goska
Dominika Adamek
Aleksander Antasik
Jakub Buryło
Maria Czarnecka
Grzegorz Głuch
Adam Gurgul
Jakub Kowalski
Krzysztof Kubica
Michał Kuźniar
Krzysztof Kwieciński
Bartosz Matras
Maciej Mikuła
Dominik Mioduszewski
Michalina Pacholska
Paweł Popławski
Piotr Pytlik
Radosław Serafin
Tomasz Skalski
Bartłomiej Surma
Aleksandra Bierońska
Krzysztof Mucha
Michał Siekierski
Daniel Danielski
Kamil Dzikowski
Partyk Gliwiński
Bartosz Kostka
Piotr Machowski
Gabor Markowski
Kajetan Ożarowski
Joanna Ptak
Angelika Stanke
Tomasz Syposz
Bartłomiej Dudek
Maciej Dulęba
Agnieszka Hejna

Anna Kubik
Sylwia Nowak
Michalina Sieradzka
Maks Brandt
Arkadiusz Poziemski
Michał Żłobicki
Patrycja Budrewicz
Krystian Chojnacki
Patrycja Gierczyk
Barbara Marek
Justyna Nasiadek
Jacek Słowiński
Karolina Sutkowska
Piotr Banaś
Ewelina Bednarz
Michał Hadryś
Damian Krawczyk
Piotr Kryszak
Aleksandra Lis
Karol Łukasik
Jacek Małas
Khanh Ngoc Nguyen
Kamil Niziński
Marcin Pytel
Robert Rutkowski
Michał Sieradzki
Stanisław Wilczyński
Grzegorz Kosela
IM UWr
IM UWr
GIM 28 Wrocław N
II LO Wrocław N
IM UWr st
IM UWr st
IM UWr st
IM UWr st
IMiI PWr st
IMiI PWr st
IMiI PWr st
I LO Opole
II LO Wrocław
III LO Wrocław
III LO Wrocław
III LO Wrocław
III LO Wrocław
III LO Wrocław
III LO Wrocław
III LO Wrocław
III LO Wrocław
III LO Wrocław
III LO Wrocław
III LO Wrocław
III LO Wrocław
III LO Wrocław
III LO Wrocław
III LO Wrocław
III LO Wrocław
III LO Wrocław
III LO Wrocław
III LO Wrocław
VII LO Wrocław
VII LO Wrocław
VII LO Wrocław
XIV LO Wrocław I
XIV LO Wrocław I
XIV LO Wrocław I
XIV LO Wrocław I
XIV LO Wrocław I
XIV LO Wrocław I
XIV LO Wrocław I
XIV LO Wrocław I
XIV LO Wrocław I
XIV LO Wrocław I
XIV LO Wrocław II
XIV LO Wrocław II
XIV LO Wrocław II
XIV LO Wrocław II
XIV LO Wrocław II
XIV LO Wrocław II
GIM 3 Bolesławiec
GIM 1 Wrocław
GIM 1 Wrocław
GIM 28 Wrocław
GIM 28 Wrocław
GIM 28 Wrocław
GIM 28 Wrocław
GIM 28 Wrocław
GIM 28 Wrocław
GIM 28 Wrocław
GIM 49 Wrocław III
GIM 49 Wrocław III
GIM 49 Wrocław III
GIM 49 Wrocław III
GIM 49 Wrocław III
GIM 49 Wrocław III
GIM 49 Wrocław III
GIM 49 Wrocław III
GIM 49 Wrocław III
GIM 49 Wrocław III
GIM 49 Wrocław III
GIM 49 Wrocław III
GIM 49 Wrocław III
GIM 49 Wrocław III
GIM Zawonia
90 (II m)
90 (II m)
8
10
10
32
20
12
56
52
nb
12
0
nb
62
nb
nb
32
0
nb
nb
nb
nb
nb
nb
nb
58
nb
32
nb
22
32
2
0
0
60
nb
28
50
40
38
24
34
50
38
nb
100 (I m)
70 (III m)
30
42
68 (IV m)
4
2
0
0
nb
nb
0
0
nb
0
nb
24
nb
nb
34
nb
nb
0
nb
nb
28
30
nb
nb
0

Poniżej zamieszczamy plik ze szczegółową punktacją.

ZałącznikWielkość
wyniki2011.xls56 KB